Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме...през юли

  • 67 537
  • 2 129
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 330
Аз си се харесвам.
Скромна съм, ако не сте забелязали.

# 31
  • France
  • Мнения: 12 572
Ехаааа. Аз съм точно 167,5. И държа на тези 5 мм Joy Като (много) по-млада все въздишах как не съм 5 см по-висока. Сега вече не.

# 32
  • Мнения: 5 707
Аз пък съм точно 160 см! Игнорирайте го,висока, слаба и красива си ме представяйте,моля 😂🤣!

# 33
  • София
  • Мнения: 10 330
Аз си ви представям преди всичко красиви. Това високи, дребни, дебели, кльощави - нЕма значение. Особено след една възраст, на нас ни е далече, нали сме на по 25 тук, красотата е здраве.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
М да...аз предпочитам 35 Smiley

Тук е 35* Scream

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 16:35 от mystic woman

# 35
  • Мнения: 2 259
Отвратителна жега. Харесва ми лятото, но да не е над 30 градуса.
Аз, мисля, съм най-ниска от всички, само 151 Simple Smile

# 36
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Да ви кажа, освен "да се наядеш като прасе" има и "да се наспиш като прасе" 😁

После гледам, картинката на календара се сменила, явно трябва да е друг месец, това че било Джулая за много кратко ми прелетя между ушите. Хем се събудих рано, по тъмно още, ама едно е да се събудиш, друго е да стигнеш от леглото до пода. Няма да ви кажа в колко часа си допих първата чаша кафе Rolling Eyes Сега имам още една пералня да извъртя, а навън девизът се е превънал от "градината зове" в "дивото зове" Scream

# 37
  • София
  • Мнения: 10 330
Филомена, как ги измери тези 5 мм? На мен са ми важни пък грамовете. Може да съм Х кила и 700 грама, но не закръглям нагоре.

# 38
  • France
  • Мнения: 12 572
С профи лазер Joy

# 39
  • Мнения: 5 707
Срамота ще е да останем без July morning!
Ето един от Скан

И един от мой приятел

# 40
  • София
  • Мнения: 9 551
Чудна разходка си направихме в Банкя! Аз леко се пречуках на финала, т.е. почти се пречуках. Глезенът ми е охлузен, защото се спънах в ... пейка. Пляс по челото! Не успях да падна, но се охлузих в пейката и боли да му се не види и дреболията проклета.

Пантата разбра що е то цигани. Виждала е и друг път, но никога не съм й ги сочила и да й кажа "тези са цигани/роми". Чувала е някой да спомене думата, но друго е да й я обясня на теория тази дума и различно да я види с образ и звук. Е, днес една тумба от тях се напъхаха в трамвая в цялата си звучно-ароматна прелест. Само една спирка се возихме с тях, но детето беше в потрес. Обвини ме, че никога не съм й обяснявала колко невъзпитани и мръсни са, демек давала съм неточна информация. Ми да я бях завела в гетото да ги види, ама на, недосетлива съм.

Купихме и билети за морето, но нямаше свободни места в спалните вагони, така че ще се гъчкаме в нормално купе втора класа. Но пак е по- широко от автобуса, а и на половин цена спрямо автобуса.

Сис, прекрасни снимки!

# 41
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
на моите им ставаше зле в автобус и влакчето за морето беше благодат Simple Smile можеха да се поразходят, да раздвижат крака...
е, малко гъчкана и аромати, но им беше забавно, трака, клати се... и не им е лошо. Simple Smile
от Червен Бряг до Варна... всеки с по една раница лични вещи и аз с допълнителен сак с плажните кърпи и джапанките.
ееех, спомени...

# 42
  • Мнения: 15 356
Много мразя влакове.А нощният Варна-София е пълен кошмар

# 43
  • France
  • Мнения: 12 572
Бях на джипи... даде ми направление за специалист. Бих предпочела да ми каже "нà ти тази хомеопатия, 5 джумбалдака по пълнолуние и 3 Аве Мария, и си ходи по живо, по здраво". Ще видим.
Приспиваме децата и ме чака корсиканска бира. Фук-фук.

Последна редакция: вт, 05 юли 2022, 16:41 от Philomena

# 44
  • Мнения: 12 129
А познайте кой долази до форума чак сега. Първи работен ден и се опитвам да вляза във форма, не че съм загубила тренинг, но малко се ядосвам на колегите, че три месеца са разпуснали дисциплината, а аз се връщам баш в разгара на сезона, да им оправям бакиите. Да видим за колко кратко ще върна желязната дисциплина и ще принудя останалите, от които зависи работата, да си я вършат съвестно и без увъртане. Каня се само, ама да видим.

Като сте заговорили за ръстове (защото килограмите си без бой няма да призная), аз по ЛК съм скромните 180. Може вече и да съм започнала да се смалявам, ама повече от половин сантиметър едва ли съм свила. Та...от утре официално минавам на кето. Да видим до кога и дали ще издържа и ще имам ли резултати. Планът е начертан, менюто е изготвено, поне за начало. Стиснете един палец, да не се откажа рано. Сега е моментът да ми дадете насоки, знам, че Уиш имаше отлични резултати с нея.

Общи условия

Активация на акаунт