Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме...през юли

  • 67 536
  • 2 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 470
Привет,  с празнуван напОлвина Джулай 😂😂🤣 Чакахме слънцето докъм три, прЕко сили. След втората водка, почти видях изгрева 😂😂  и решихме с миУтУ, че сме взели достатъчно дейно участиЙ, оставихме щафетата на другите луди.

Обаче. Съседа отгоре ич беля не го интересува ни Джулай, ни Юрая Хийп... стърже и бръмчи мощно от пОлвин час 🤕 Ако имах сили, шях да му изпея през терасата- “ти няяш сърце”, ве!

Кло, честито на патеричка и благодаря за темата!
Аз почивам днес, уж да ближа рани... но съседа изобщо няма намерение да се съобрази с което..

# 16
  • София
  • Мнения: 9 551
Ние сме във влака за Банкя. Пантата за пръв път се качва на влак. Кефи се на полюшването. Нарече влака атракция. 😄

# 17
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
и Горинич мног хареса влака първия път Simple Smile хем бяхме в най-най-кънтри влака до Враца.
толкова му хареса, че повторихме, после се качихме до най-високата гара (Аврамово) с теснолинейката Simple Smile и там беше голяма забава с тия стотици тунели Wink и до Перник сме ходили с влакче - май съм показвала снимката Simple Smile Simple Smile Simple Smile на таблото имаше дата 2025 година. машина на времето, не влак!

мечтата ни е да се качим на баба Меца, но все не успяваме - когато обявят, че ще пътува вече са разпродадени билетите. Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 13 698
Най-високата гара е Кръстец, мисля. Доста съм се возила по влакове като тиййн. Сега не бих, но до Банкя си е атракция, кратко и после разходка.
За спалното, не знам какво да ти кажа.

# 19
  • Мнения: X
Благодаря за темата, Кло.
Спомням си като дете колко много обичах влаковете. Приемах пътуванията като едно огроооомно приключение. Особено, когато пътувахме към морето с нощния влак. Ех...
Чудесно да си изкарате, Панде.

Токчета не се научих да нося. Ходя като спъната кобила дори с дебел 0.0000001 см ток.

Нали ви се оплаквах преди седмица и нещо, че корема ми бил малък. Бях на ехограф и се оказа, че в това тъй малко шкембе, се побира 3, 4 кг, кюфтенце. Шок. Вярно, че не може да се вярва на измерванията напълно, но леко се шашнах. Веднага извадих глюкомера, щото в главата ми светна надпис с огромни неонови букви - гестационен диабет, но за щастие захарта е ок. Та така.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 330
Благодаря, Кло, за новомесечната тема.

Лаватера, може да е с дълги крака. Нали ги мерят по бедрената кост. Тамън ще крачи с малко крачки на дълго разстояние.

Аз съм точно обратното на миньонче, а дъщерята пък съвсем. Имам обувки на токчета за официални случаи, но понеже се носят веднъж на две години, с тях съм грациозна като камила в пустиня. На снимка го докарвам обаче. Иначе редовно си попълвам колекцията с неудобни нови такива обувки, да имам.

Преядох с купа таратор. Шсе мре.

# 21
  • Мнения: 6 299
Харесва ми колко елегантно стоят краката с подходящи токчета.Имам,но нося рядко,главно при повод.В този сезон съм с джапанки 😬 и сандали Редувам джапанките,и имам невероятни следи от слънцето 🤣.И текезесарски тен Sunglasses
Уф,верно стана жега.Само като се сетя,че после в колата ще е сауна,и ми се отщява да ходя където и да било 🙄

# 22
  • Мнения: X
Ние сме във влака за Банкя. Пантата за пръв път се качва на влак. Кефи се на полюшването. Нарече влака атракция. 😄
Панди, напомни ми за Нахалницата, когато беше точно на възрастта на ПанТата. Имах работа на Витошка и бях взела диването с мен. Приключих много по-рано от планираното и я попитах какво иска да правим в свободното време. И тя ми отговори, гледайки ме с огромни, светнали очи: "Да ме повозиш на трамвай!" Горкото, до този момент не се беше качвало на трамвай, защото аз го разкарвах с колата като чувалче с картофи. Та за нея трамвай беше кеф неземен, атракция та дрънка. Ми, повозих я.

# 23
  • София
  • Мнения: 13 698
И ние бяхме така. Всичко ежедневно на пешеходно разстояние, останалото с кола и трамвай беше екстра.

# 24
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Най-високата гара е Кръстец, мисля. Доста съм се возила по влакове като тиййн. Сега не бих, но до Банкя си е атракция, кратко и после разходка.
За спалното, не знам какво да ти кажа.

https://profit.bg/pyteshestviq/kade-se-namira-nay-visokata-zhp-gara-na-balkanite/

Wink има я в накакви младежки пътеводители и вагончетата няха пълни с такива като нас - екскурзианти. и с местните, които използват влакчета за да си окопаят боба и картофките.

# 25
  • Мнения: 15 356
Бъръльо,колко си висока?
Купих си Жин боровинка,нали беритата са кето 😁
Купих си и служебен телефон,засили се интереса към мен,да ме насерат кокошките.

# 26
  • Мнения: 5 707
Преимуществото да си много заета майка и да нямаш време да се занимаваш непрекъснато с детето е ,че то се научава да е самостоятелно. Беболина се научи да играе сама,да се храни сама,да си взема сама плод за ядене, когато не е време за обяд,а от днес вече не ме търси и за гърнето! Събува се сама,прави каквото трябва и после дори отива да го изхвърли сама в тоалетната. Трябва да поработим само върху пускането на водата,че й е трудно 😂

# 27
  • Мнения: 12 015
Кло, 💐
Както казах, писах деня дъждовен

# 28
  • София
  • Мнения: 10 330
178 по лична карта, Бобчи.

# 29
  • Мнения: 15 356
Ясно,аз 180....ко да прайш

Общи условия

Активация на акаунт