11 клас - годината приключваме и в лятото се впускаме

  • 35 956
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 043
Скиорче, имаш поща Simple Smile

# 31
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Стискам палци и на ръцете, и на краката нашите седмокласничета да влязат там, където сърцето най ги влече.Heart
мандаринке, по думи на осмокласника не само немската, но и другите били тотал щета в 12-о. Но поне нямало извиване на ръце с частни уроци. Съседско момче е във френската им паралелка, 10 клас. Не са никак доволни, но той си е леко мързел, та не гарантирам дали не е друг проблемът при него.
Сега, на осмокласника наблюденията над другите две паралелки не са преки и са само от първия срок. Та пак е под въпрос мнението му. От втория вече беше в друго училище - за щастие.

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Аууу, идвам си при вас! Народът ного изкукал Flushed Кой какво е докладвал, изтървала съм, ама голям качамак...

Младежът тръгва за морето. Изненадващо спокойно ми беше, предвид факта, че му е първо море само с приятели, изключвам лагери и пр. организирани мероприятия. Сега съвсем сами, най-възрастният е току що навършил 18 Joy Като взе да наближава тръгването, нещо взе да ми притреперва под лъжичката, ама Joy Трябва да ги пуснем да летят Heart И Господ да ги пази!

# 33
  • София
  • Мнения: 12 015
Сега се загледах в снимката на темата. Слънце, къв е този портокалов сок, ся? Поне един аперол не можа ли да туриш? Frowning1

Белинда, а девойката се е наточила да шофира до морето. Баща й каза, че поне до Пловдив и обратно трябва да го закара жив, за да я пусне сама.

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Тва е Секс он дъ бийч, само че разбъркан.

# 35
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Докато го напиша и Белинда ме изпревари. И аз sex on the beach го виждам Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 12 015
Абе чисто сокче си е. Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 7 063
Днес изобщо не съм в кондиция. Добре е, че айрян не съм турила. 🤣

Смених я. Така добре ли е? 😂

Белинда, моето миналата ходи с приятели за една седмица. Хич не ми беше спокойно, трябва да си призная. Последната вечер я изкараха на пикник на някакви скали на плажа. Посред нощите ми праща снимки, да видя колко яко било ... На мен само това ми трябваше, да кукам цяла нощ, дали някой няма да се метне в морето...
Абе... да са живи и здрави и Господ да ги пази!

А след нещастието с Али, съвсем в крайности оъивам понякога. 😪

Последна редакция: пн, 27 юни 2022, 21:52 от Слънчевата

# 38
  • София
  • Мнения: 18 043
Санака, ей ти един венециански Шприц и един от Триест Simple Smile
Скрит текст:


Ако така си се черпи на воля девойката ми, както я видях за тези 5-6 дни, по-добре и до Пловдив да не ме кара.Тя не че има и грам мерак, де. Другата, дето си пада мноооого по карането, алкохол не близва. С нея ще се возя аз..

Последна редакция: пн, 27 юни 2022, 21:59 от пенсионирана русалка

# 39
  • София
  • Мнения: 12 015
Оф, много го обичам този Шприц! Ще взема да си врътна един, само да не ми е свършило Просекото.

# 40
  • Мнения: 8 783
Брей, брей, отварям си темата сега,ама не гледам от кога са постовете.Викам си  , тия кво се разпифтуниха толкоз рано. Сериозна драма ще да има. А то от вчера.
   MTZ, помислих си , че е от Сардиния .А тия двамата пухковци са ми много любими. Аз вече рядко влизам в кучешката, защото вече не се грижа за кучетата и няма какво да споделям.
   Наборът е на листовки след малко,стиснете по един палец. Да ги взема, че да му се маха тая грижа от главата.
  Да не изброявам поименно, ама стискам палци на всички - на 7ми клас, на наборът с приложенията, на тези,дето чакат резултати от сертификати!!!!
  Санака, ти кво дириш в седмикласната, че и така присърце вземаш нещата?Да не съм пропуснала някое седмокласно отроче? Младежът не беше ли по-малък?
  Цяла нощ ми пука Школото.Винаги е така, в последния момент се правят нещата. Все още няма оценка по БЕЛ и АЕ. От другите съм що-годе доволна, предвид неглижирането на учебния процес от учители и ученици и мъката, която придружаваше онлайн процеса. Ще трябва учител за матурата по БЕЛ, той човекът вече си е намерил де.
   ЗА морето - наборът е ходил с отбора на туринир  няколко години,нямаше 16г. Те все едно си бяха сами.Миналата година ходи с гаджето. Аз бях спокойна. Тази година се кани евентуално да иде с приятели - една идея по-неспокойна съм. Но трябва да ги пуснем. Цял живот ще се тревожим , това е ясно. На есен планират Европа с племенника и гаджето му, със самолет, ще трябва да се оправят сами.
    Кога чакаме класиране за 7клас???

# 41
  • Мнения: 1 231
Ауу, какви летни коктейлчета се джуркат! Аз още съм на тази вълна. В събота имах рожден ден, та моите приятелки - 8бр сме, ми организираха едно моренце. Та от петък до неделя правихме рожден ден. Толкова зареждащо, невероятно преживяване не бях имала.
И моето школо денонощно пиука. Наборът ще докара и стипендия, много е горд с тези 25лв Joy При наследник N2 се радваме за 3ката по немски. Без малко да остане на изпит. Как може да са толкова различни тези деца. Абе на баща си се е метнал малкия, няма как да е мой. Днес разбрах, че за морето ще пътуват с коли. Две от момчетата имат вече книжки. Ама хич не съм хепи. Но как да му кажа - ти сам с рейса. Ще се моля на вс.светии, само да мине добре всичко.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 015
Pisa, ЧРД, да си жива и здрава!
Това с младите шофьори и колите си е за страх, но няма как да не се мине през него. Аз по принцип позволявам много /не само за шофирането/, а треперенето си остава за моя сметка.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 063
Pisa, честито порастване! Бъди жива и здрава, с все такива работни мъже около теб! 😝
Аз да се отчета за чакането. След като вчера не се получи от никъде вест, дочуло се е като слух, че и днес може да има резултат. Младежът е писал мейл със запитване, на което е получил отговор, че съвсем скоро ще има резултат и ще получи конкретен отговор.
Та още чакаме.

# 44
  • Мнения: 1 266
Честита да си Pisa!

Общи условия

Активация на акаунт