11 клас - годината приключваме и в лятото се впускаме

  • 35 953
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 783
Червенокоске, за тук си! И на моя много не му се учи.
   Утре ще се явява на листовки.Школо мълчи по въпроса за оценките,освен по Физическо.
 Той вече се чувства във ваканция.
  MTZ , тази красота къде е? А онези красиви и умни създания как са? Мока и Нъки?
  Лулу , я се стегни! ВЗемай белото, сълзите ще ги роним догодина. Чака ни изпращане, бал, кандидатстване, прием в уни , някой пък може да реши да се жени. Дишай спокойно сега,че догодина няма да е така лежерно. Може да е разхлабено , по Белинда.
    Относно сълзите  - аз трудно се разплаквам на наистина сериозни неща. Обаче на някой тъп романтичен филм мога да си порева добре. И винаги,когато на спортно състезание звучи химна. А снощи бях в Арена Армеец на волейбол. Майкооо, като ревна тая публика "Българи -Юнаци" и на мен ми текнаха сълзи.
   А догодина ,ако има сълзи ще са от щастие, че се разделяме с училището.

Последна редакция: пн, 27 юни 2022, 17:48 от марулета

# 16
  • София
  • Мнения: 3 061
Само да знаете какъв оазис сте за мен! Обичам ви!  Heart
Слънце, благодаря за темата. Продължавам да стискам палци, но понеделникът преваля, та да имаш предвид да ни се похвалиш в някой момент, плс!
Седмокласната е пълен потрес. Колкото и да прескачах, не можах да се ориентирам какво стана с наборчетата на 3-4 колоритни съфорумки. Нищо, като позамре дундурмата, ще се изясни картината. Да оспамя и тук, че май си нямаме наборче от класическата гимназия. Моята седмокласничка се яви там на олимпийски принцип и изцяло "на обща култура". Обаче, сега адски ме е яд, че не съм я пратила на някой и друг урок по история Sad Толкова е впечатлена от училището! Още разказва какви страхотни млади мъже-преподаватели има (обаче тя е такъв дечко, че не влага никакъв подтекст) , колко е яко всичко вътре. А за да илюстрирам какво преживява (много е емоционална) - тази нощ в 2:15 ми звъни телефона, събуждам се и я виждам изправена до мен, с телефон и ми звъни. Питам какво става и тя в просъница казва - къде бх разпределена по БЕЛ, в коя стая, че забравих и утре няма да мога да се явя. И готова да ревне. Викам - абе изпита мина, и резултати има - "така ли? кога? изложих ли се?" Не знам за вас, но аз като видна ревла не пропуснах този шанс. Успокоих я, придружих я до леглото и като се захлупих на възглавницата си, си поревах.
Лулу, аз за 12СУ съм те чела, ама не визираш ли само немските паралелки? То хич не ни е удобно, де, отделно НЕ е извън полезрение, но пък една приятелка ме е заклела да бягам и от 133СУ, а много взеха да стават тези за бягството, и все в нашия балов диапазон, та...все ще е компромис някакъв и на късмет...

# 17
  • Мнения: 752
Моят син взе книжката, но още не го пускаме сам да кара- още малко с баща си, и кака му.Вече е съвсем ваканционно, чака си морето следващия месец.И някаква почасова работа ще търси.Не ми се мисли отсега за догодина.Да се насладим на лятото:hugs:

# 18
  • София
  • Мнения: 7 063
Имам ли някаква информация, ще кажа.
За сега е тишина. Младежът започва да се чуди дали са казали, че днес ще има резултати или след 27/06. 😁
Спечено му е, много е навит нещо да се случи. Готов е да си жертва цялото лято. Аз се опитвам да прокарам политоката, че всяко зло е за добро, но...

# 19
  • София
  • Мнения: 2 328
Санчо, бре, като за братя и сестри на наборите, не  може ли малко да нагласиш стъкмистиката?…Каква е тази една точка, която не ни достига за 91НЕГ😖.(бал 468) Май ще ходим на 4-то класиране.
Ще чакам да избира иначе за второ желание между 73-то НЕ+АЕ и 1АЕГ АЕ+НЕ.Sad. Вие какво бихте ме посъветвали?
Немски иска да учи заради ските и Алпите, където (Инсбрук) си представя един ден да следва и кара ски:))). То това са си фантасмагории още, де…
мандаринка, побъркахме си децата:(. И на мен ми се доплака като го прочетох…

Последна редакция: пн, 27 юни 2022, 19:06 от Skiorche

# 20
  • тук-там
  • Мнения: 5 703
Никак не са фантасмагория. И моята искаше да учи немски, защото като ходехме на ски в Австрия когато беше малка, не се кефеше, че не може да комуникира. На тази възраст това са си съвсем релевантни мотивации. Не мога да дам акъл за 73-то. Приятелско дете е е там НЕ и АЕ, но виждам чувствителна разлика в нивото на немския между него и моето. Покрай подготовката за немската матура, явно много ги готвят в НЕГ и съответно им вдигат нивото.
Марулетка, от Сардиния е снимката. Ето специално за теб и любимците:

(Да не ме изтрият само, защото хич не съм по правилата Wink)

# 21
  • София
  • Мнения: 18 043
Ще стане на второ, Скиорче, стискам палци и на ръце, и на крака.. И много хубави са й фантасмагориите, преди 3-4 години помагах на близко девойче за търсенето на квартира в Инсбрук точно, намерих й... И после ме разби снимката с гледката от прозореца  - директно към писта в далечината гледа, чак на мен ми се доучи на дърти години там... Брат й следваше към оня момент стоматология в Германия, вече работи,  но по Коледа и при всяка дупка през зимния сезон ( до към март-април даже) все при нея ходи, ските му там си стоят..

Последна редакция: пн, 27 юни 2022, 19:48 от пенсионирана русалка

# 22
  • София
  • Мнения: 12 015
Ох, бе, Скиорче! Айде, от мен да мине, свалям с една точка. За какво са приятелите в крайна сметка. Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 2 328
Ейй, така те харесвам! 😂
Шегата настрана, но тъкмо се зарадвах, че миналата година мин. бал е 467 и сега на фона на трудните задачи имаме аванс една точка даже, а то какво излезе.😱
В АК тази година приемат 110 момичета (миналата 100), ако това има значение. Ама като знам, че там влизат деца с бал под 400 (едно познато момиченце 11-ти клас), тези 10 бройки хич не ме обнадеждават.😬

# 24
  • София
  • Мнения: 12 015
110 си бяха в АК и миналата година.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 063
73 СУ все още ли приемат различен брой паралелки?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 328
110 си бяха в АК и миналата година.
Значи са ме заблудили, че са били 100:(

# 27
  • София
  • Мнения: 12 015
Дидева, и на теб ли ти излизат почти същите балове като миналата година, а за някои паралелки направо същите? Че след гафа с момчешките балове започнах да се съмнявам в концентрацията си. Първо бях гледала колоната за общ брой момчета+момичета. Flushed

# 28
  • Мнения: 21 455
Както казах и в седмокласната тема, тази година ще се въздържа от смятане на прогнози. Имам готова таблица с формули, достатъчно е да въведа тазгодишната статистика, но след случката със сайта вчера и разразилия се цирк тази сутрин, нямам нито настроение, нито мотивация. Ако сметна нещо за приятел, ще споделя.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 015
И аз се бях ядосала тази сутрин /а и по-назад в темата от един конкретен потребител Smirk /, ама пусто, кратко ме държи. Joy

Общи условия

Активация на акаунт