Плодове и чай с мед - 2 част

  • 17 697
  • 266
  •   1
Отговори
# 45
Здравей Volna  Какви плодове ядеш ?Би ли ми разказала за един твои ден например колко и какви плодове ядеш и през колко време 

# 46
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравей Volna  Какви плодове ядеш ?Би ли ми разказала за един твои ден например колко и какви плодове ядеш и през колко време 

Аз видях, че си писала в другата тема и те препратих тук. Мацка прочети на 1-ва страница. Там crazy_tikva е дала диетата супер. Ако искаш за да свикнеш яж само плодове и зеленчуци няколко дни. Ние,т.е. част от нас започваме пак гладуване на 5.12. и тогава ако искаш започни с нас. А иначе ядеш само плодове /домата също е плод/, по максимум 1 кг на ден и пиеш чай с мед. Но наистина виж 1 стр. и ако имаш въпроси - питай. Разкажи нещо повече за теб? Много кг ли имаш за сваляне? Правила ли си гладуване под някаква форма?
just_a_mamma и аз мечтая за същите килограми! /от 67-72 кг./, така се харесвам много, защото съм 176 см. Предлагам да сме заедно до края, а!!! Hug
Верно е konstans - Емилова направо ти промива мозъка. И си казваш-никога повече няма да ям такива нещо, но минава време...и...
Успех и целувки на всички!

# 47
zdravei  S udovolstvie se prisaedinqvam kam vas.Eto i merkite mi visoka sam 168 i teja 60 kg iskam da svalq 5 kg Spored vas za kolko vreme na plodove ste go postigna?? i razvalix li dietata s tezi brokoli -malko vtoriq de -da zapo4vam li broeneto ot novo.I za6to da ne po4nem ot 1-vi taka mai e po -dobre iska6 li da zapo4nem s teb ot togava

# 48
  • София
  • Мнения: 5 605
zdravei  S udovolstvie se prisaedinqvam kam vas.Eto i merkite mi visoka sam 168 i teja 60 kg iskam da svalq 5 kg Spored vas za kolko vreme na plodove ste go postigna?? i razvalix li dietata s tezi brokoli -malko vtoriq de -da zapo4vam li broeneto ot novo.I za6to da ne po4nem ot 1-vi taka mai e po -dobre iska6 li da zapo4nem s teb ot togava
Здрасти миличка. На 4.12 съм на рожден ден и затова предпочитам от 5.12 да започна. Но ти започни от утре. Имаш подкрепата ни.  Hug

# 49
  • Мнения: 6 958
sintia2 Добре дошла в отбора. Относно броколите - незнам другите какво ще ти кажат, но принципно зеленчуците не се включват в програмата, но от друга страна е по-добре да прегрешиш със зеленчук, отколкото с някой вид концентрирана храна или сладкиш и т.н. А от това кога ще започнеш си прецени самичка кога е най-удобното за теб време - иначе ако започнеш на 5'ти ще можеш да си сравняваш резултатите с другите момичета... Свалянето е индивидуално, мое мнение е започни на 5 дена, ако не постигнеш желания резултат премини на 7 или 10 - не мисля, че повече от 10 дена ти е необходимо, понеже по време на захранването също имаш възможността да свалиш 1-2 килограма, но пак казвам индивидуално е - започни си, виж как се движиш на кантарчето и си прецени. Успех и на теб  Hug

just_a_mamma мисля, че си постигнала невероярни резултати за първите 10 дена  Simple Smile при мен се движат по-бавно за разлика от теб - някаде по 300-400-500 грама на ден (всеки ден различно), но мисля че пак е добре, макар че и аз имам много за сваляне... Не съм се вманиачила, просто внимавам  Naughty какво правя не искам да се проваля заради някоя ''простотия'' кусвайки нещо или пък спирайки до тук, после ще ми бъде много много криво, точната дума е че внимавам какво приемам - позволявам си и кафе някой път, знам че по-време на плодолечението не е желателно, но единственото ми изкушение е кафето...

crazy_tikva аз вярвам в теб и знам, че няма да предадеш фронта  Praynig Да не си посмяла, че ще те ''пляскам''  Party Имаш подкрепата ми  Peace

volna поздравявам те за успеха!   Hug

# 50
  • Мнения: 2 759
Милички, искам да ви кажа, че след ходенето при Емилова толкова съм намразила храната, всичко за мен е боклуци...
      Аз не съм ходила при нея, но и на мен ми се струва така, откакто спрях плодовете  Peace. Изяждам огромни количества храна, а нищо не ме засища, и се чувствам зле... Задържам много вода и ми е много некомфортно като цяло.

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 02:21 от MechoPuh

# 51
  • Мнения: 6 958
MechoPuh внимавай с количеството на приеманата храна  Naughty Но знай, че аз те разбирам напълно, понякога ям като за цяла казарма  Sick В момента ми помага огромното желание което имам да разкарам гадните кила, завинаги  Praynig и горещо се интересувам от всякаква тематика на тема килограмчета  Simple Smile Интерса ми към това ми дава стимул да не прегрешавам... Вашата подкрепа плодчета също  Hug

Като спомена задържане на вода?!? Вие плодчета как се борите с това?  newsm78

# 52
  • Мнения: 202
Привет , момичета!
И за мен гладолечението е нещо ново , но твърдо съм решила да опитам, не само защото имам да сваля 14 кг., а и да поочистя организма от натрупаните токсини. Много се радвам, че има с кого да споделя това свое решение и ми се иска да разчитам на подкрепата Ви, защото ще ми е нужна през дните , които съм си поставила първоначално като цел за гладуване. Иска ми се да направя 10 дни и  още толкова захранване. Допускам, че няма да сваля всичките излишни килца с този курс, но на следващия дано да успея. Да дам малко инфо сега: Висока съм 166 см. и в момента съм 70кг.- заветната ми цел е 56кг.(колкото бях преди да забременея). Аз започвам от утре 01 декември. Благодаря ви , че ви има, такъв кураж придобивам само като Ви чета, че си мисля, че и аз ще се справя. Дано да е така Thinking

# 53
  • Мнения: 6 958
Здравей Гиги  welcome в отбора на плодчетата.  newsm35 Имаш подкрепата ни! Ставаме повече  newsm44 wavey newsm44 Успех ти желая!  newsm17

# 54
  • Мнения: 1 384
 Добър вечер, сладурки!   bouquet
Гиги, sintia2  welcome, имате нашата пълна подкрепа!   bouquet Желая ви успех в новото начинание!
miranda_rs , мерси за предупреждението, вече като погледна др. храна ще си спомням твойте думи  Mr. Green  Hug
Volna, много ми харесаха твойте думи за задържането  Peace
tzvety26 , хайде мила чакаме те с нетърпение на 5-ти и ти желая много весело да си изкараш на 4-ти  Crazy
Ох... толкоз за днес, че  едвам гледам
до утре, мили плодчета  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 759
Като спомена задържане на вода?!? Вие плодчета как се борите с това?  newsm78
    Аз установих, че като мина на плодове цялата задържана вода ми изчезва и се чувствам страхотно. Изчистват ми се дори настинките и леките болки в... петите...  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 811
ami на мен днес отново ми е ден първи. вчера хапнах малко ядки и 2 шоколадови бонбони. за щасти ене съм наваксала килограмите вода и пак тежа 56. надявам се днес да съм желязна:)

# 57
  • Мнения: 202
Благодаря Ви момичета за топлия прием. Hug Heart Eyes
Мене от сутринта се опитват да ме съблазняват колегите с разни бонбони и бисквитки, но аз нееееее Naughty.  Ще ми  е адски трудно, защото колегите непрекъснато похапват разни вредни вкусотии, но ще се държа и с Ваша помощ ще се справя.
  bouquet

# 58
  • Мнения: 199
Привет мили момичета! Вчера доста ви четох темичката, и от днес реших и аз да опитам! Моля, за вашата подкрепа, защото сигурно ще ми е много трудно!  Cry

# 59
  • Мнения: 331
Привет на всички нови плодчета   welcome  bouquet
... Мене от сутринта се опитват да ме съблазняват колегите с разни бонбони и бисквитки, но аз нееееее Naughty.  Ще ми  е адски трудно, защото колегите непрекъснато похапват разни вредни вкусотии, но ще се държа и с Ваша помощ ще се справя.
Гиги, ако бяха само колегите, а то и приятелите (добре, че 1/2 е правил този режим и знае как се отразява иначе и той ще се включи към изкушаващите). Много хора също като чуят надават един вой - било вредно, стресирало организма и разни други - направо  #Crazy. Всеки който го е правил знае как се чувстваш, подложен на всичко това, но да знаеш колко много си струва.
Byni, не е чак толкова трудно щом има с кого да споделяш. Ние сме тук да си даваме кураж.

Общи условия

Активация на акаунт