Плодове и чай с мед - 2 част

  • 17 696
  • 266
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 958
Относно този тип чайчета    food010 - един път седмично е добре, но ако се приемат за по-дълъг период се привиква или води до т. нар. ''лениви черва'' и не действат... Ако пък става от самосебе си - няма нищо по-хубаво от ''естествения ход на събитията във WC'то''  newsm44

# 31
  • Мнения: 1 384
Благодаря на всички ви за съветите  Hug
Аз обаче попринцип съм си така, случвало се е и по 10 дни и то не когато съм на диета  Embarassed къде я складирам таз цялата храна  newsm78
Кофти метаболизъм от всякъде, ама какво да се прави. На мен кафето ми помага в повечето случаи, ама нали сега не трябва да пия....  Confused
А къде се запиля didooo....???

# 32
  • Мнения: 205
   Ето ме и мен отново, направо не издържам дълго време без вас Grinning tzvety26 и crazy_tikva, толкова сте милички, а и ти miranda_rs- благодаря за обясненията...ама не мога да схвана защо яденето на по малко от 1 килограм плодове може да предизвика задържане на килограми??? Thinking да аз хапвам, но да си призная различно всеки ден...между половин и едно кило мандарини, не повече и естествено ги редувам между чайчетата, сега започнах да пия по три на ден...а за 00 - който има проблем и не му действат никакви други лекарства, по-добре да взима рициново масло- по една супена лъжица на ден....е гадничко е ама безопасно за здравето и резултатно...ами това е...май ще трябва да занеса кантара в нашите, че въобще да не е в близост до мен newsm78...дръжте ни в течение момичета как са при всяка една от вас нещата...това само ме радва...УСПЕХ И БЛАГОДАРНОСТИ:)...  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 811
днес 3ти ден...дано днес успея да намаля количествата плодове . искам и аз като джъст_а_мама да консумирам от .5 до 1 кг !! . ти я два дена ядох около 2 кг, защото ме гонеше непоносим глад!!
аз, явно, съм с бърз метаболизъм..освен глада ми е и ужасно студено!!
в нас ходя с яке и спя с анцунг! значи цели за днес:
мед 1-2 лъжички. плодове до килограм маакс най дбре 600-800 грамам, както си го пише ковачева.
много движения и разходки и чайове! и горещи душове. засега съм - 1.5-2 кг.
успех, момичета и ми стискайте палци:) макар, че казват, че гладуването лесно, захранването трудно. аз няма да гладувам много повече от 10-12 дена , защото много ме е страх от рязкото качване след това. искам да мога да си ям нормално и да не качвам. преид гладуването пълнеех само ако се тъпча наистина много продължителен период от време, а като си ядох нормално си свалям, но понеже сега уж бързам...
все пак много се приеснявам от всичките приказки за пълнеене от въздух след това.

# 34
  • Мнения: 1 680
Момичета, благодаря ви за радушния прием Hug.
Втори ден ми е, не ми се яде, но ме изкушават разни храни. Реших вместо 5 да изкарам 7 дни и след това 7 дни захранване, за да имам малко и период на адаптация преди празниците, не че ще се наплюскам, но да не отказвам ако ми се предложи бонбонче или парченце сладкиш.
Преди години правих гладуване 7 дни  и 7 дни захранване и реших, че след това всичко ми е разрешено , но в по-малки количества. Обаче... след едно шоколадово сладкишче, цялата се обринах и след това около 2 седмици каквото и да хапнех различно от плод, зеленчук и чай се обривах. Много се бях изплашила. Гладувах 3 дни и 3 дни захранване и след това мнооого внимателно подбиране на храните, без никакво сладко, месо и хляб и алергията отмина.
Сега като гладувах 4 дни, 4 дни се захранвах, но бързо въведох сиренето и ме заболя корема.
Та по метода проба - грешка вече знам как се прави.

# 35
  • Мнения: 2 663
Милички, яжте повече грейпфрути, съдържам много вода и засищат добре.При глад пийте по един фреш , аз така изкарвам и се чувствам много добре, още повече ,че грейпфрута пречиства цялостно организма и за бъбреците е идеален.

# 36
  • Мнения: 331
момичета,тези от вас киоито си прилагали 5-дневнто гладуване,колко кг са свалили?
Днес -0.4 или общо около -3кг. за 4дни днес е ден 5 - от утре започвам захранване. Така че предполагам ще се свалят около 4 - 4.5 кг., но всичко е строго индивидуално.

Момичета да Ви се оплача: снощи бяхме на гости - вечеря - печено прасенце. Щях да  #2gunfire мъжо - но издържах Crossing Arms, нищо само една салатка домати  Naughty. (ще го сънувам това прасенце)

.... ти я два дена ядох около 2 кг, защото ме гонеше непоносим глад!!
аз, явно, съм с бърз метаболизъм..освен глада ми е и ужасно студено!!
в нас ходя с яке и спя с анцунг! значи цели за днес:
мед 1-2 лъжички. плодове до килограм маакс най дбре 600-800 грамам, както си го пише ковачева.
......

Колкото до количеството плодове Емилова казва че първите дни до 2 кг. плодове не са проблем, и в брошурите които дава, когато отидеш при нея пише да си носиш топли дрехи, защото е нормално да ти е студено. Колкото до пълнеенето след това - един ден в седмицата поне на мен ми помага да поддържам - стига да не ходим по гости или да има много празници, каквито се очертават сега. Яж бавно и ще забележиш, че се насищаш с по-малко количество храна. (Поне при мен е така)

# 37
  • Мнения: 331
  ...моля ви, помагайте, докато не съм спряла и не съм преяла...УСПЕХИ МОМИЧЕТА... 

Ей, не се отказвай - колко дена станаха вече? Колкото до преяждането да не си посмяла  #Cussing out как така ще се предаваш! Ние нали за това сме тука - да споделяме. Гарантирано е че ще свалиш - почти изведнъж - е не винаги е толкова колкото искаш, но никой не ти казва, че не трябва да повтаряш. Големите гладувания 20+10 ги препоръчват 2 пъти в годината, но нищо не ти пречи да правиш всеки месец по 5+5. Така че дерзай  newsm10

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 14:51 от Nadya K

# 38
  • Мнения: 6 958
9 Ден: - 5 кг.  Sunglasses Довлна съм от резултата и се надвам теглото ми да продължи да спада, много се страхувам от едно по-дълго задържане през този период  Praynig Praynig Praynig

Just_a_mamma нямам в предвид точно яденето на по-малко от 1 килограм плодове - лично аз употребявам около 600-800 грама, рядко превишавам... Имах в предвид, ако даденото количество се поема на веднъж - трябва да е няколко пъти на ден, за да действа метаболизма и да няма почивка, но ти го правиш правилно. Изглежда аз не съм се изразила правилно по-горе, незнам - sorry ?!? newsm78 Ти се движиш добре - важното е че си накрая на ''дългото пътуване'' Simple Smile Ти колко свали за тези 20 дена вече? А и незнам колко имаш за сваляне - всички вие знаете, че принципно по-пълните хора свалят повечко и за по-бързичко, а по-малко пълните помъничко и по-бавничко  newsm78

Към останалите плодчета до къде стигнахте с резултата на кантарчето?  Thinking

# 39
  • Мнения: 1 384
Здравейте, девойки прекрасни!   Heart Eyes
Днес 4 ден, но съм пред МС и съм се подула като балон цялата, чувствам се 100 кила ooooh!
И ме е загонил едни глааааад  #Cussing out защо ткакааа  Cry
Нищо, само напред, нямам никакво намерение да д развалям редиците Wink
 
miranda_rs, бравос, отличен резултат за 9 дни  Hug
just_a_mamma , така те искам , позитивно настроена и борбена  Peace

Хубав ден ви желая, плодчета и довечера ще намина пак   bouquet

# 40
  • Мнения: 205
  Здравейте, момичета..пак наминавам за "зареждане"...miranda_rs, много се радвам за теб, а за килограмите, не се вманиачавай като мен да мислиш много, защото имам чувство, че това не влияе никак добре:)...аз знам много добре колко е трудно " дългото задържане" и искрено се надявам с теб да не се случи същото Praynigтова за по- слабите, които свалят по-малко и за по-пълните, които свалят по- бързо и повече, би трябвало да е логично...но не винаги както е в моя случай...аз съм 173 см. висока и преди да започна гладуването бях 95 кг...първите около 8-9 дена свалях по кило на ден и за последните 10 дена както вече писах само 1 килограм...а толкова ми се иска поне до 72-73кг. да стигна...само преди да забременея бях 65 кг..........много се размечтах нещо:)...crazy_tikva Hug, поздрав и за теб:)...а другите мамчета, как сте с набелязаните цели?..очаквам само хубави новини...бъдете здрави и УСПЕХ  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 663
Милички, искам да ви кажа, че след ходенето при Емилова толкова съм намразила храната, всичко за мен е боклуци...

# 42
 LaughingЗдравейте  bouquetнова сам тук и сам трърдо решила да свалям килограми На два дена сам Първия ден искарах само на плодове и вечерта направо щях да умра Втарата вечер ядох броколи освен плодовете през деня -сгреших ли??????

# 43
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен Вече шести ден си хапвам само плодчета се е чувствам пречистена и свежа като зрял плод Simple Smile Действително последните два дни си похапвам грйпфутри, много ги обичам, засищат ме, а от тях наистина се отслабва по-бързо. Нямам кантарче (но вече е поръчано на Дядо Коледа Simple Smile ), но по дрехите виждам как бързичко всичко ми става все по-широко и по-широко!
Когато ми се появи проблема с ходенето до 00  си имам изпитан лек - хапвам си малко сушени сини сливи и така - леко и приятно проблема се разрешава сам! Знам, че е хубаво да се консумират сурови, свежи плодове, но си мисля, че това е най-естествения метод за справяне с положението.
И никакво отказване, задържането на килцата винаги преминава, и продължава свалянето. Когато моите кг се задържат си казвам,че в момента организмът ми е зает да оправя нещо по-важно от сланинките и това ми помага да издържа този толкова изнервящ период.
Ще ви пиша отново в неделя - а до тогава - леки дни на освежаване!

# 44
  • Мнения: 2 663
Така....за тези ,който имат проблем с ходенето до WC - хапвайте около 4 кивита на ден и проблем няма да имате това гарантирам.Първия ден направете ударна доза и ще е ок

Общи условия

Активация на акаунт