233 Уау! и Наздраве! в лятната НЕМСКА тема

  • 18 445
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Мм подаде документи за книжка на 16 май. Вчера получихме документа, с който да шофира до вземането на новата книжка. Валиден до 1 октомври. Няма по-мудна администрация никъде. По закон са 4 седмици.

На мъжа ми не му взеха старата книжка, сигурно защото не беше изтекла, а новата беше готова за три седмици.

Ходих в Кьолн да купувам подарък. Голяма лудница беше и то в работен ден. На връщане влакът не спря на моята спирка и беше страшно приключение докато стигна до колата си. Винаги съм мразела градски транспорт, в това число и немския.

# 721
  • Мнения: 7 098
Специално за мюнхенския градски транспорт съм приготвила най-звучните северозападни псувни. Касае последната седмица.
Иначе, наздраве с розе и газирана водица.

# 722
  • Мнения: 1 996
Включвам се навреме за наздравиците Smile

 Глоу, честита да си, много здраве и щастие, по-малко работа и повече живот!

# 723
  • Мнения: 1 281
Вчера Джони Деп и Джеф Бек са свирили в Stadthalle Офeнбах, аз днес разбрах. Яд ме е Sob

# 724
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Glow, на патерица, но от сърце- да си здрава и честита!

# 725
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Глоу, на патерица честито!!! Бъди щастлива, усмихната, вдъхновена и обичана!

От онзи ден сме в Чехия на фестивал, всичките наздравици ги пиша на твое име Beers. 😃

# 726
  • Мнения: 1 330
Chrissy, фестивалът пак ли е Метъл? В Чехия явно са тачени и са често.

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 17:48 от мама-ени

# 727
  • Мнения: 1 281
Благодаря още веднъж на всички другарчета, да ви се връща всичко хубаво! Ментално не съм на работа, само тялото ми ходи там Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 335
С добра скорост пишете, дай да се включа в полседната страница, пък кога ще успея да прочета, ще видим!!

Хубава петъчна вечер, хубав уикенд!

# 729
  • Немция
  • Мнения: 6 909
Тази петъчна вечер по улиците на родния ми град ухае на лавандула. През последните години се сее много лавандула, сега цъфти, май й е времето да я берат.

# 730
  • Мнения: X


От онзи ден сме в Чехия на фестивал, всичките наздравици ги пиша на твое име Beers. 😃

Криси, с половин душа съм там. 😁 Аз си взех петте пари за това лято, на есен пак.

Последна редакция: сб, 09 юли 2022, 15:11 от Анонимен

# 731
  • Мнения: 6 786
Ние пропускаме фестивали и сме по театрални постановки. Имаме Шлосфестшпиле .  Наздравето е със сект.

# 732
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Наздраве с биричка! Днес ми е "ден"- прибирам се сега, 50 метра от къщи улучих бариерата на влака и зад мен полиция. Това беше първата проверка в шофьорска ми кариера.  Добре, че се смилиха като видяха, че се прибирам от работа и не искаха подробни документи (щото колата е леко "нагласена") и ме оставиха бързо на мира.

# 733
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Мама Ени, пак е метълски, вярно е, че тук се тачат... Amorphis, Heaven Shall Burn, Sepultura, Lacuna Coil и The dead daisies (някаква нова група на Глен Хюс от Пърпъл, заедно с бивши членове на Whitesnake и Foreigner... разбиха тотално, Глен на 70 години при това...).

Следват Axxis и Judas днес, утре няколко пп-малки, които искам да чуя, плюс Exodus, Nightwish и Testament. Heart

Като за 4 дни са събрали ехеее...

Мама Ени, стягате ли куфарите вече за Вакен у вас? 😃

# 734
  • Мнения: 1 330
Chrissy, много хубаво да си изкарате! BeerBeersGuitarHug
Ще кажа на ММ да се оглежда и той за метълфестове в Чехия. У нас само той е фен на тоя тип музика и си я слуша със слушалки и разбира се в колата. От през 3 улици го чувам като се прибира Grinning. Билетът за Вакен му беше подарък от мен за 50-я р.ден, но се отложи с 2 години, заради короната. Поръчала съм му и рог за бира. Толкова от мен. Тематични дрехи да си избира и поръчва сам.
Моят тип концерти са Ерос Рамацоти, Селин Дион, Лорд оф д'денс... А в колата слушам Ballermann Hits - голямо настроение ми дават Grinning.

Пепеляшка, не разбрах какво имаш предвид с "колата е нагласена", но се радвам, че не си имала проблеми. Ти какво работиш, че си на смени и то такива странни до 2.30? Нещо в заведение?

Прекрасна ваканция на всички, за които вече е започнала!

Общи условия

Активация на акаунт