233 Уау! и Наздраве! в лятната НЕМСКА тема

  • 18 454
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Моите никога не са толкова болни, че да не могат да се залепят за някой екран Satisfied

Днес открих на малката кърлеж, доста дебел... сега пак почва треперенето за борлеоза. Педиатърът каза веднага да отида, ако има кръгове, щели да проведят лечение.... Незнам на какво да се надявам от лекарите...Neutral Face

# 61
  • Берлин
  • Мнения: 4 533
И моят син+ приятелката му са с ковид. Имахме контакт в четвъртък. Той е зле от събота, тя от днес. С Мм сме негативни и безсимптомни...
Всички болни да се оправят бързоооо

# 62
  • Мнения: 7 378
И аз забелязвам, че дърветата са отрупани с плодове и никой не ги бере. Не разбирам защо. Днес колежката донесе череши, вика който иска да дойде да си набере. Ако ядях плодове щях да отида, ама не ям. Много ми писна в последно време, мисля да се пенсионирам по- рано, ама дотогава има една камара години.

# 63
  • Мнения: 1 281
Да се оправят болните и да не се заразят останалите Hands Pray
Голям гърч на работа, повечето са в истерия с наближаването на дедлайн-а, аз се прибрах на обяд и спах, айде няма нужда, не сме мозъчни хурурзи да му се не види
Beers знаете си Simple Smile

# 64
  • Мнения: X
Гаден вирус... и през лятото не изчезва. Преди малко си сложих маска в магазина. Хич не ми се боледува. Смятам да му бягам възможно най-дълго. Болните да оздравяват бързо и без последствия!
Моето дребосъче също беше с висока температура един ден, проспа го и това в общи линии беше короната, но беше позитивен дълго време. Много беше смешно с тестовете – първият беше с едвам забележима черта, с всеки следващ се насищаше все повече и повече и след това пак така бавно-бавно избледня. Плейстейшън нямаме, но доста филмчета изгледа.

И аз днес си дремнах 40-50 минути на обяд. Хареса ми. Утре пак. Laughing

asyalein, дори и да е заразен кърлежът, децата често са с по-добре функционираща имунна система и се справят с бактериите. Стискам палци да не е!

# 65
  • Мнения: X
Моите никога не са толкова болни, че да не могат да се залепят за някой екран Satisfied

Днес открих на малката кърлеж, доста дебел... сега пак почва треперенето за борлеоза. Педиатърът каза веднага да отида, ако има кръгове, щели да проведят лечение.... Незнам на какво да се надявам от лекарите...Neutral Face
Сама ли го махна?
Мъжът ми ще ходи другата седмица да му взимат кръв. Нали доктора се изложи като не можа да му го извади целия. Не съм наясно колко ще бъде показателно това.
Планувам седмица планина и с тия кърлежи ми се отщява.

# 66
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Рейна, малката въобще не даваше и някой трябваше да я държи, а аз бях сама вкъщи и нямаше как да се боря с нея и да го махна.
В яслата отказаха да го махнат, “държенето” беше да я потупват и да й говорят 🤪
Накрая отидах при педиатъра. Целият го изкараха. Даже си мърдаше ...

# 67
  • Немция
  • Мнения: 6 912
Ася, много гадно с кърлежа. При борелиоза задължително ли е да се появят кръгове?

Мен леко ме притеснява летенето със самолет с тази корона- не искам, отивайки в България да лепнем нещо по пътя. Ще носим маски, но знае ли човек, когато масово около теб са без..Отиваме при майка ми в началото, възрастна жена е, ваксинирана е 3 пъти за мое щастие.

# 68
  • Мнения: X
Добро утро 🌞

 Бибит, 
в абсолютно същата ситуация ще изпадна... Мен ме е страх и за мм, да не се пльосне болен... 🤯

# 69
  • Мнения: 6 491
ФФП2 маските са достатъчно надеждни, полетът до Бг е кратък и може да се изтърпи без хранене и без тоалетна, което е рисковия момент. Повечко внимание с децата и така...
Ние продължаваме да сме негативни.

# 70
  • Берлин
  • Мнения: 4 533
Аз имах твърда позиция и за маски, и за ваксини. Вече не знам. От април досега имам вече 12 полета и дестинации все без маски. Не съм ползвала дезинфектанти там, само обичайната хигиена. Маски слагах единствено при полетите, които го изискват. Тук нося все още в градския транспорт и понякога на работа. Не знам кое е правилно вече...3 ваксини, 2 преболедувала... Първият път Мм ми го донесе вкъщи, язък ми за пазенето 2 години. Та така. Знам само, че вече не ме е страх и полека-лека се връщам към нормалния живот с пътувания, срещи и свобода.

# 71
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Бибит, само половината от заразените получават кръгове.
Аз като имах, пак нищо не искаха да направят... Flushed
Сега ми каза, че я боляло, зачервено е. Ще изчакам още, казаха ми, че е нормално да е зачервено....

В яслата възпитателките са през цялото време с маски. Вече 3 пъти има болни от тях, което е нормално, може да са се заразили другаде, но и децата се заразяват! Всички деца го минаха поетапно и все там се заразяват.

Аз също имам притеснения относно летенето към Бг, но не е само корона, има вече количествено натрупване и с оглед на невероятно оглушителните и импозантни тантруми на малката, желанието ми клони към нула, остава ми само schlechtes Gewissen... Disappointed

Коктейл, що така се тригваш? 30 сек. с усмивка на лицето е достатъчно, за да задействаш други невронални пътища в мозъка.... Пробвай преди да почнеш да отговаряш Smiley.

# 72
  • Мнения: 6 823
Имам един познат , който е много по разходките сред природата. След всеки @сезон@ , всяка година, ходят цялото семейство да се изследват за борелиоза. В много случаи хората не подозирали че ги имат.
Гледам съветите и съветниците в абс. хаос. Нищо чудно, то какво ли не е .

# 73
  • Немция
  • Мнения: 6 912
И аз така си мислех, че има случаи и без кръгове при борелиоза. Но всеки път да се пие превантивно АБ заради ухапване от кърлеж, също не си е работа.
Дано всичко е наред при вас, Ася!
А за пътуването до Бг заради ексцесиите на малката- нито е първото, нито е последното шумно дете по самолетите. Пътниците са търпеливи в това отношение. Grinning Пий по някоя глътка уискинценце за успокоение  Smile и тръгвай!

# 74
  • Мнения: X
Маските и короната отдавна не ги мисля аз. Пътувах до България и обратно без маска вече. Малко смешно щеше да е да изкарам почивка там, където няма никакви мерки и да се тревожа за маските в самолета. Тревожа се да не ми отменят полета, че вчера по радиото чух, че Eurowings отменили много полети заради липса на персонал. И за хаоса по немските летища говореха. Щели да наемат служители от Турция чрез посреднически фирми. Аз хаоса го видях на живо на кьолнското летище и разправях тук. С дъщеря ми същото се случи миналата седмица на новото летище в Истанбул. Иначе били с маски в самолета в двете посоки.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт