Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 182
Чакайте че се сетих. Вчера с мойто си говорехме за броя отпуснати страници, как се пише и до къде трябва да се вмести. Оказа се, че все пак са им обяснявали тези неща безброй пъти, но ми каза, че мястото което обичайно не достигало на много деца и в курса, и в училище са редовете за преписване на текста с грешките.
При вашите деца как е?

# 31
  • Мнения: 8 952
Сега ли трябва да се регистрираме на сайта от служебните бележки или са за проверка на резултатите?

# 32
  • Мнения: 18 471
Наборката е с повръщане и разстройство от тази сутрин…Ужас, не, ами не знам. Пратих я при ЛЛ, междувременно ѝ обясних  по телефона какъв ден е утре, да прави, да струва, но да я закрепи днес. Чак ЛЛ се ядоса какъв е тоя малшанс.

Е, можеше да е по-зле да е и да се събуди така утре, та не знам да оплаквам ли съдбата или да съм ѝ благодарна.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 060
Ужас, wild poppy! Дано да се оправи детето!
🍀Успех на дечицата утре🍀
И при нас наборът още спи 😁 блаженно.

# 34
  • Мнения: 1 738
Моето отиде на училище. Аз се мотая из апартамента - нали останах да сме заедно, но опако човече, не пожела да си остане вкъщи. Ще ходя на пазар.
Болните да оздравяват бързо.

# 35
  • София
  • Мнения: 12 409
Желая много успешна седмица, да са спокойни децата. Знанията ги имат, сигурна съм, че всички ще се справят. Болните бързо да оздравяват и утре да са пушка.
Моят днес е сам цял ден и щял да учи. Не иска да почива и това е. Снощи каза, че го боли корем и му дадох спазмалгон, не могъл да спи през нощта. Ужас, а как крещи и не се усеща, явно е много притеснен. Той има само едно желание за едно училище и не иска и да чуе друго. Някаква фикс идея му е. При толкова училища в София, как ще редим желания не знам.

# 36
  • София
  • Мнения: 113
Успех на всички деца утре!

Моят синковец взе, че се разболя ей така точно преди матурата! От събота е с хрема, а от вчера с тежка и непрестанна кашлица! С какво ли не го натъпках, но болестта си прогресира Sad

Чудя се, ако утре се чувства много зле има ли опция да не отиде?
Или болни здрави трябва да са там?

Като цяло не допускам горния вариант, но все пак знае ли човек Sad

# 37
  • Мнения: 801
От вчера ми е влязъл в акъла един нашумял автор - случайно го засякох в книжарницата - Милен Хальов, който има три романа за герой Кало змея, на ученикова тематика... Много ми се натрапи това име, нищо не искам да кажа, само споделям...

# 38
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Лелеее, wild poppy дано, да е този "еднодневния"....
ra, Нинче дано късмета и Господ да са с Вас!
Всички болни ДА СЕ ОПРАВЯТ!!!!!
Прекрасната, днес ще релаксира.....с ръка на сърцето, тя наистина положи много усилия, даде всичко от себе си в подготовката и аз много, ама много се надявам усилията и труда и да бъдат възнаградени!
Утре пожела да отида с нея та .......

# 39
  • Мнения: 8 229
Моят си е на училище днес, следобед на тренировки. Нормален ден, като всеки понеделник.
Болните да се оправят. Утре всички трябва да са на линия дори и да не се чувстват добре. Втора дата няма, това е положението. Преди две години що писма писахме за резервна дата за болни деца. Отговорът от министерството неизменно беше - не може, няма равнопоставеност, може и без НВО и т.н. бля-бля все в този дух. Тогава имахме дете в темата, което успя да се яви само на единия изпит.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 531
Съжалявам да прочеат че има болни деца. Дано утре са добре!
Мама на двама, давай му чай бронхопам за кашлицата. Много помага и го има в аптеките. Но все пак е добре и да го преслушат.

Моят отиде на училище, след като снощи на вечеря решихме че няма да ходи. Не го свърта. А звуците, които издава не мога да ги опиша. Типичен пубертет.
Днес е на последен урок по математика.

Утре ще го закарам и съм на работа, но май предимно ще рефрешвам новините тук.

# 41
  • Мнения: 2 111
Пупи, дано се закрепи до утре. Дайи ентерол ако искаш за разстройството.

Мама на двама, има още малко време, дано се стабилизира.
Давам ти една бабишка рецепта, ако искаш пробвай я - лук нарязан с люспите, лукчета, захар ( мед ), небет шикер, вариш ги, после му даваш да пие, като чай. Да няма ня6аква сезонна алергия. Дано за утре да е по - добре.

На мойта и дадоха две бележки. Пробвах да влезна одеве и не можех, сега пак пробвах, и стана. Поне видях, че работи, пуска ме системата. Сега ще го отворя, чак когато кагат, че резултатите са готови.

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 10:23 от Тони ♒🍀

# 42
  • Мнения: 18 471
Благодаря, момичета!

Спряла е да повръща. Днес трябва да овладеем и разстройството. Отпаднала е, ще видим до довечера как ще е.

Мама на двама, ще трябва да отиде, няма друг вариант. Съобразете лекарства, едно-друго. Вижте се е и с лекар. Може да се налага АБ, по-добре още днес да го започва.

Тони, давам Тазектан. По-ефективен е от Ентерол. Да се знае, ако още някой закъса.

# 43
  • Мнения: 688
Чакайте че се сетих. Вчера с мойто си говорехме за броя отпуснати страници, как се пише и до къде трябва да се вмести. Оказа се, че все пак са им обяснявали тези неща безброй пъти, но ми каза, че мястото което обичайно не достигало на много деца и в курса, и в училище са редовете за преписване на текста с грешките.
При вашите деца как е?
И на моето дете не му стигат редовете за препис на текста с грешки. Ако някой знае как се процедира в този случай, моля да сподели!

# 44
  • Мнения: 8 952
Моля ви кажете - трябва ли да се регистрираме на сайта от служебните бележки или там ще проверяваме направо резултатите? Нещо трябва ли да правим в този сайт преди матурите?

Общи условия

Активация на акаунт