Пубертетът при момчетата - тема 11

  • 42 065
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 173
AnMary, и моят 13- годишен тренира на същото място, бяхме в събота на демонстрацията. Ръкавици последно за Държавното купихме от един сайт FitnesHrani.com . Хареса ги, естествена кожа. Ходи на спорт с желание, или по-скоро да не е вкъщи, защото винаги има нещо за учене.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Тия ръкавици имат р-ри, нали? Няма как онлайн да стане...утре сигурно ще ме замъкне до магазина. Ще си изтърси касичката и така...

# 47
  • София
  • Мнения: 1 173
Да, имат размери. За моя клечо 13г - размер 10oz .

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Мерси!
Карах го днес да пита...ей не, та не...някой си му казал намквоси Head Band Той щял да си прецени...абе толкоз срам начи...ще го изяде треньора.

# 49
  • София
  • Мнения: 39 770
10oz е ок за ръкавици (за тренировки, състезания). И моят син е с такива. И аз мога да си ги сложа Simple Smile
С по-тежки могат да не го допуснат на състезание.

Ръкавици последно за Държавното купихме от един сайт FitnesHrani.com .
Моят не участва. И в Унгария няма да го пусна. Не знам дали и какви състезания ще има след това.
За сега всичко си има.
Единствено панталон поръчах от Амазон и ми излезе златна доставката.

Познават се децата Simple Smile Алекс ми показа синът ти на общата снимка.

# 50
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Размерът на ръкавиците зависи и от размера на ръката. Ние върнахме един чифт, че на някой хора не им увира главата.

# 51
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Препоръчайте ми тример за цяло тяло, от който сте доволни.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Аз тоя гледах, ама още се чудя...https://www.emag.bg/trimer-za-tjalo-remington-akumulator-led-ind … 50/pd/D73FVMBBM/?
Има добри отзиви...обаче тоя тип не стават за гладко бръснене, нали?

# 53
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Уффф, хич не ги разбирам, затова търся препоръки. На нас ни трябва за подмишници засега, но по-нататък е добре и за лице да става. Но според мен тримерът няма как да бръсне гладко. Има едни one blade на Филипс. Те май бръснат гладко, но са със сменяеми ножчета като при самобръсначките. Дано някой по-компетентен разясни разновидностите. 😁

# 54
  • Мнения: 4 585
Моят син е с one blade за лице и тяло, ползва го, доволен е, но ножчетата се сменят и никак не са евтини.

# 55
  • София
  • Мнения: 39 770
На ММ взех това Тример PANASONIC
Не мисля, че става за идеално гладко бръснене. Без гребен май не го е използвал.
Преди години му бях купувала самобръсначка с две глави. Не помня от какво не беше доволен.

Синът ми все още няма нужда от бръснене и не сме купували нищо. Рекла съм на ММ, че той ще показва Simple Smile

# 56
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Препоръчайте ми тример за цяло тяло, от който сте доволни.

В предната тема бях задала такъв въпрос.
Купихме този на сина, доволен е.

# 57
  • Мнения: 4 734
Здравейте.
Намерих психолог, кадърен такъв.
Мина моята среща разговор с него.
Съвсем се отчаях.
В общи линии ми се обясни, че детето е така, заради прекаленото обгрижване от моя страна и опита ми да компенсирам втория липсващ родител. Аз не съм от обсебващи те майки. Опитах да обясня, че заради макар и късно диагностицирането заболяване винаги е бил по-различен и е имал нужда от повече грижи, но... До 2 години децата имали връзка с майката. От 2-5 майката се отдръпвала и започвала ролята на бащата.
В общи линии ми се каза, че майката няма как да компенсира баща или мъж в живота на детето. И най-лошото, че вече било късно нещо да може да се промени.
Това преди среща с детето.
Иначе ще го преместя от следващата година в друго училище. Намерила съм подходящо и ме си искаше сега лятото психолога да работи с него, за да му помогне да изгради някакви защитни механизми или поне да отработят модели на поведение, за да може да се интегрира на новото място с новите деца.
Обаче. .

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Лекаря отказва ли?

# 59
  • Мнения: 8 249
Здравейте.
Намерих психолог, кадърен такъв.
Мина моята среща разговор с него.
Съвсем се отчаях.
В общи линии ми се обясни, че детето е така, заради прекаленото обгрижване от моя страна и опита ми да компенсирам втория липсващ родител. Аз не съм от обсебващи те майки. Опитах да обясня, че заради макар и късно диагностицирането заболяване винаги е бил по-различен и е имал нужда от повече грижи, но... До 2 години децата имали връзка с майката. От 2-5 майката се отдръпвала и започвала ролята на бащата.
В общи линии ми се каза, че майката няма как да компенсира баща или мъж в живота на детето. И най-лошото, че вече било късно нещо да може да се промени.
Това преди среща с детето.
Иначе ще го преместя от следващата година в друго училище. Намерила съм подходящо и ме си искаше сега лятото психолога да работи с него, за да му помогне да изгради някакви защитни механизми или поне да отработят модели на поведение, за да може да се интегрира на новото място с новите деца.
Обаче. .
Тоя психолог да го.....
Търси друг. Всеки от нас си носи багажа от детството. Но когато разбрем нещата те стават по-лесни за приемане.
Детето има нужда да изгради самочувствие и да не е непрекъснато в агресивна позиция на защита. То няма как да се справи само и има нужда от помощ.

Общи условия

Активация на акаунт