Спам тема(Трудово-работен Спам!) - от 01.05. до 31.05.22г.

  • 13 658
  • 584
  •   1
Отговори
# 570
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Баси изрода

# 571
  • Мнения: 6 383
Дзак ви. Че нещо времето ми се губи напоследък.






Последна редакция: вт, 31 май 2022, 15:06 от ina.ina

# 572
  • Мнения: 9 822
Каква си стройна, ама на мацата по завидях, че и на мен ми се дремва Grinning

# 573
  • Мнения: 19 883
Евала за гащинетите, Инче. Екстра си! Heart
И аз открих сезона. Закупих 3 нови чифта.
Какво е това лилавкото цвеке? И аз имам такова, но не го знам как се казва? Сладък грах?

# 574
  • Мнения: 6 383
Бо, ни нам и аз. Grinning Моите са си в градината открай време и винаги имам от тях. Стават високи, щото растат от ранна пролет сами. Градината пак е ужас, щот е затрупана с пръст отстрани. Ремонтът продължава. Божке лей. Joy

Фчера ми изкипя едната тенджера със сладко. Посли супата. Малко уж, ама кат се разлее по печката ич не изглежда малко. Сладкото беши оправено бързо. Ама печката със супата, на долния етаж я зарязах за след вечерята нейде. Доде й времето в 12 и нещо. В 1 вече я бях изчистила совсем, посли я се банях и към 2 без нещо си легнах. Ного продуктивен ден, ко да се праи. Joy Ма то при мени празно май нема. Joy

А, и ДД ви! Grinning Преди къмто 2 часа май гръмна, ама аз си проснах прането. Облачно е малко, таман дан пече толкоз. Искам си хладните сутрини и вечери. Аа, и кат е толко топло ни моа да ходя бързо. Пречи ми, пък!

# 575
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Фчера ми изкипя едната тенджера със сладко. Посли супата.

ми спри да поркаш ве Simple Smile

# 576
  • Мнения: 4 515
Много сте неактивни днес. А Джаста нещо ми липсва напоследък. Дойде в петък, пусна мъжовете и зачезна. Ни маникюр е показала, ни гозба, ни подредена маса Thinking

# 577
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
То с вирнати краци маса трудно се реди Simple Smile

# 578
  • Мнения: 15 317
Пънчи, Joy!
Дзак. Поуморена съм тия дни и не ми остава време дори да сготвя. Дори да сготвя?! Представяте ли си?!
Пп Утре по някое време ще подготвя новата тема.
Пп Мини, Kissing Heart.

# 579
  • Мнения: 6 383
Готвенето отнема много време. Дааа. Фчера всичко изкипя докато метях двора. Дааа. Домакинската работа е супер. Дааа. Joy

# 580
  • На Марс
  • Мнения: 8 714

Пп мини=Пънчи пак мини ... ми да мина ама с тея цени на нафтата как Simple Smile

# 581
  • Мнения: 4 515
То с вирнати краци маса трудно се реди Simple Smile
Joy


Пп мини=Пънчи пак мини ... ми да мина ама с тея цени на нафтата как Simple Smile

Ще ме извиняваш, ама таз целувка си е за мен Grinning

Вчера заредих на 3.76 лв., а дори не ми измиха предното стъкло. Май ми е хикс вече тази бензиностанция Joy

# 582
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Честит празник мили деца Simple Smile

# 583
  • София
  • Мнения: 10 584
Днес се събудих по нощите и в 6 реших да се лакирам
Празничномие


Щастлив ден днес на малки и големи!

# 584

Общи условия

Активация на акаунт