Спам тема(Трудово-работен Спам!) - от 01.05. до 31.05.22г.

  • 13 689
  • 584
  •   1
Отговори
# 525
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Днес кротко си лежа.

# 526
  • София
  • Мнения: 10 595
Тука какво се изля, как духаше...
Сега било 15С, но се усещало като 9С, мразовито.
Спи ми се.

# 527
  • Мнения: 18 331
Пънч, то не трябва само чадър, ами и гръмоотвод.

# 528
# 529
  • София
  • Мнения: 35 190
На финалната права да се запиша и да честитя на Рейчето прекрасното момче!
Да му върви, да му спорѝ и да разкарваш с лекота мерсклийките за таз хубост!

Как сте, ща̀ радите?

# 530
  • Мнения: 4 566
Ех, това ми напомни за оплакване на старата ми работа. Беше нещо от рода на, как така не ми работи сателитната телевизия. Отговорът е, че в момента има слънчеви интерференции, които пречат на сателита. Да, ама пациентът казва, че него туй не го интересува, искал да си гледа "Дързост и мръсота" ( примерно), плаща ни заплатите, цар и господар е и ако може да спрем слънцето Grinning

Ще дописвам, че съм с последния пост Grinning
Мълчим си, някои може да плават след дъжда Grinning
Затворих котката на терасата, защото повярвах на гаджето, че се бил прибрал. И след като от един час го няма, взех да го търся. Намерих го да наблюдава улицата с интерес и подгизнал. Явно не му пречи, щом не е почнал да блъска по вратата Grinning

Последна редакция: нд, 29 май 2022, 22:55 от Minnie.Mouse

# 531
  • Мнения: 9 858
Реал абитуриент ли има ?

Успях и да изляза и да се прибера. Много обичам така денем да е жега и после да се извали и разхлади Blush

# 532
  • Мнения: 4 566
Реал абитуриент ли има ?
Реал Мадрид имаш предвид, може би Joy

# 533
  • София
  • Мнения: 35 190
В Лозенец и МанЛи са го закършили, сега чета.
Пък какъв живот е на 48 кв. - не знам!

# 534
  • Мнения: 9 858
Така е като пиша от телефона.
Не знам кой как го е закършил, моята квартира може и под 48 да е, пък на живея Grinning

# 535
  • Мнения: 4 566
48 квадрата, ама в Лозенец, нали Joy
А докато разбера какво е МанЛи, се припотих Grinning

# 536
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
За тези, дето се готвят за новата работна седмица:

# 537
  • Мнения: 15 363
Рейчето и тя спря да ни навестява.
Абитуриент ли е младежа и?
Да е жив и здрав, да превърне всичките си мечти във възможности и да ги реализира до една. Попътен вятър му желая! Пп Рейче, ако ни хвърляш по едно оче, покажи левента да му се порадваме.

# 538
  • София
  • Мнения: 35 190
Така е като пиша от телефона.
Не знам кой как го е закършил, моята квартира може и под 48 да е, пък на живея Grinning
Една котка - 48 кв плюс. Не се оплаквай.

Зяпам някви квартирки из света, в Хонконг ( баси, така ли се пише?!) на 11 етаж без асансьор. Някаква квартира 12 ( дванадесет) квадрата за сума 500 щатски долара за месец.
Би една в Рим 22 кв за 800 евро, щото поне нещо като кухня имаше и собствен санитарен възел.

# 539
  • Мнения: 9 858
На Сан Стефано таваните така ги дават, по 20 кв. Състудентка имах, която живееше там. Вярно на едното момче през тоалетната му се влизаше в квартирата, но пък имаше излаз към покрива Grinning Има и готини мънички. Много бях харесала като търсех преди едно в Редута - на последен етаж, 30 кв. + 100 тераса, но и много яко го бяха направили и го изпуснах

Общи условия

Активация на акаунт