Спам тема(Трудово-работен Спам!) - от 01.05. до 31.05.22г.

  • 13 697
  • 584
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 596
Плацик, плацик! ❤️❤️❤️ Благодаря! Blush Hug

...
По-отвратително от това да ходиш на финала в сектора на чорбата, здраве му кажи Simple Smile
Кот сам си напрайш...

Божее, как искам да се размажа на плажа с бира, цаца и 2 кутии цигари. Да пия цял ден, да пуша непрекъснато и да си чета на шума на вълните.
Амин!

# 61
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Какво море?! Ние печка палихме, славейчетата замлъкнаха, чакам и дядо коледа да се вмъкне отнякъде и да пита за греяно вино. Противно на бегемама постулатите, съм се пашкулирала с два ката завивки и се моля утре да е пролет вече, защото ми се изчерпаха идеите за зимна комбинация на четирите парцала от куфара, които съм си предвидила "според сезона".

# 62
  • София
  • Мнения: 10 596
И на мен ми е студено. Но като се пренеса на топлия  пясък ми става по-добре.

# 63
  • Мнения: 6 403
Браво, бе! И ко - спити завити до обяд ли? Joy Де сте? Малко така да въй срам? Grinning

Печка палим 2 поредни дни. Куту мий студено съ обличам. Ходя на слънцето като го има. И ако мога в съответния момент, де. Бе, ней типичната пролет, мъ все ши стани. Grinning Само се пазете, че студът води до настинки.

Кики, мишките били избягали? Камери ли са им сложили, та са толкова сигурни? Щото аз не бих била. Grinning Е, все ще се махнат, де, ама така да ме успокояват само с думи ... не вярвам аз. Съмнителност в повече си имам. Joy

Последна редакция: ср, 04 май 2022, 13:09 от ina.ina

# 64
  • Мнения: 9 860
Жива съм, не ме мислете, и съм добре, скоро ще ви досаждам активно, сега си починете Blush

# 65
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Ел класико

# 66
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Аууу, голи кълки! И бира! Ужжжассс!
Аз съм с яке днес, ама след седмица са ни обещали едни 30-тина градуса, та си ги чакам. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 6 403
Аз им казах да се пазят, Янче, па те ... през просото го удариха. Joy

Оф, и 30 баш не ща, щото има да пуфтим ... чей горещо. Joy

Постепенно трябва да стават нещата, постепенно. Grinning

# 68
  • Мнения: 4 570
Цъ, Инче, искам ги тея 30 градуса изведнъж от утре. Да захвърлям якета и чорапи и да си вадя летните дрехи и сандалките Grinning

# 69
# 70
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Загрявам Simple Smile

# 71
  • Мнения: 6 403
Цъ, Инче, искам ги тея 30 градуса изведнъж от утре. Да захвърлям якета и чорапи и да си вадя летните дрехи и сандалките Grinning
Нема да стане така, Мини. 30 градуса ще са за 2-3 часа през деня. Сутрин и вечер ще е поне 10-15 градуса по-малко. Та, летните дрехи - лятото. Не ми се боледува. Grinning

# 72
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Та, летните дрехи - лятото.

Е ко лятни шуби с качулка немаме ли Simple Smile

# 73
  • Мнения: 15 367
Айде на кюфтаците:

Кой ще донесе бирата, м?!

# 74
  • Мнения: 20 017
О, Джасте!
Тука ме печелиш поне за половин живот. Мра за кюфтаци!
Евала.
Вино от мен.

Последна редакция: ср, 04 май 2022, 21:20 от Партизанка

Общи условия

Активация на акаунт