Спам тема(Трудово-работен Спам!) - от 01.05. до 31.05.22г.

  • 13 659
  • 584
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 584

Лори, глей младия мъж кво праи!
Ше ти измъкне възглавницата изпод д-то, ше ти земе хляба...
Не завиждай.

# 31
  • Мнения: X
здравейте, здравейте BlushNature Sun With Face

# 32
  • Мнения: 6 383
Аз да съ дзакна: Joy
От ниделя:




От пандрелник:










Добрютро ви! Grinning
Няма ви щот спити? Даа. Joy Пък спити щот вали. Знам аз.

Изцяло съ вписвам в работната тема. Тука разходките не ги глейти. Верно посли и кафе има. Мъ дома - ни съ сяда. Аз де. Joy 3-те ми тела - радост моя - хубууто времи /горе-долу; фчера почти умрях от студ по едно време/ - отнесоха 3 перални. Пазаруване, готвене. Ей таквизи, ежедневни рабути.

Замотах се с месечните отчети. Та, докато стигна пак дотук ... Джастее, пак Мерси за новата тема. Kissing Heart

Последна редакция: вт, 03 май 2022, 11:39 от ina.ina

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 10 584
Ред дойде на кафе #4
Искам само да си легна. Много ме боли главата.

# 35
  • Мнения: 15 317
Специално за Негова Светлост Пън Чен У(а)н:

# 36
  • Мнения: 6 383
Не си наспана май, а, Дайсче? И аз не съм, ама не ме боли глава. Преди 2 дни се опитваше. Гадно е. Доста.

# 37
  • София
  • Мнения: 10 584
Инче, от мрачното и никакво мърляво време е.
Вчера подкарах 3 филма подред, толкова филми не съм гледала от 10 години, хаха. Последният свърши в 22:30 и едва го догледах. Почивните дни си поспах на воля Heart . То май и не ми се спи, просто ме боли главата и тежиии. Пия хапчета, ама голям ефект няма. Някаква мигренозна болка е.

# 38
  • Мнения: 4 515
Дайсче, мен миналата седмица ме заболя главата във вторник. Щях да умирам. Чак един невролог се осъмни за мигрена. Хапчетата, които ми изписа, не подействаха. Една колежка каза, че при нея така с главоболие се започнало и накрая се оказа ангина. Сега вече и носа ми се запуши. Нямам температура. Имам си апетит. Последното ми боледуване беше преди около 20 години. Чак не ми се искаше да си призная, че се разболявам. Тъй че може и да не е от времето.

# 39
  • София
  • Мнения: 10 584
Мини, не боледувам аз. Това си ми е синузита, който в такова време ми разказва играта. И никакви хапчета не помагат.
Просто искам да си легна Sad

# 40
  • Мнения: 4 515
Абе то и аз не боледувам, Дайс, ама нещо ме лепна Grinning Даже на няколко предложения, че може да съм болна, се обидих. В съзнателния ми живот помня един грип, в 6-ти клас бях. Веднъж гной в едната сливица като бях на 20 години. И един херпес зостер, ама с тоз вирус си съжителстваме откак боледувах варицелата. И те така Nerd
Не казвам, че със сигурност си болна, само предлагам да се следиш.

# 41
  • Мнения: 19 883
Спамки, по-ведро!
Против главобол секс.
//
Напук на каляното време и да съм в унисон мацнах един нюд на ноктете.
Джасте, скоро не си ни пускала красотите си. Kissing Heart
/
Зарината съм с работа, ноооо не ми пука, слушам музика, отплесвам се, дращя из форума, чатя за интуиции с приятели. Ще се бачка по нощите.

# 42
  • Мнения: 15 317
Бази, ами то аз само със снимки на манджи и нокти ви заливам Blush и по едно време ми се стори, че прекалявам и ставам скучна и досадна и се ограничих да пускам "творенията си" в съответните теми. Grinning
Иначе ми е приятно да ви споделям снимките си, ето, това е маникюра ми, който спретнах оня ден:

# 43
  • Мнения: 19 883
Бе кой бяга от хубавото! Пускай! Heart
Много екстравагантно, харесвам!

# 44

Общи условия

Активация на акаунт