231-ва пътуваща по Великден немска тема

  • 22 175
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 489
Поваля снощи, спести ми поне час работа в градината. Сега пак се чумери небето, нека капне още малко.

# 706
  • Немция
  • Мнения: 6 911
И при нас беше пародия на буря, цял ден в очакване на Годо и накрая малко повече подухна и поваля. Grinning
Софт няма да спи в офиса, Коктейлски ще се разхлади.

Какво ще кажете за маймунската шарка, че и първи случай в Германия?

# 707
  • Мнения: X
Бибит, стига ги чете такива – шарки, отрови в кръвта... Сипи си едно и го удряй на живот! Всички ще умрем с глифосат в кръвта, но не от маймунска шарка. Wink

# 708
  • Немция
  • Мнения: 6 911
Не съм се ошашкала Wink , слушам новини и давам теми за размисъл.

# 709
  • Мнения: 1 247
Софт няма да спи в офиса, Коктейлски ще се разхлади.

Какво ще кажете за маймунската шарка, че и първи случай в Германия?

Ох, да не почваме темата... че езикът на омразата ще ми докара БАНан.

У нас разхлаждане няма. 3 часа седя с отворени прозорци и е все още 28 градуса.

# 710
  • Мнения: 6 818
Бибит драсни един имейл на Бионтех. Може да пуснат септември направо 3 валентна. Е, после всички ще го изкараме пак и отново всичкото, но това за по-добър имунитет. А вие четохте ли какви си ги подписали днес Г7 за СЗО то? По спомен на предните 2,5 г. за наше благо ще е . Да ни е честито
Коктейлчо аз се изнизвам на вечерно басеинче. Цял ден чаках, първо не се пържа в най-голямата тълпа и второ ми са по-ок цените. Докъм 22 бачкат . Може да погледнеш при вас няма ли такова разхлаждане.

# 711
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
По новините чух, че ваксината за шарка, която се е слагала масово до 70-те год. пазела от маймунската шарка.

При нас духа, но е топло.
Днес не валя много.

# 712
  • Мнения: 6 818
Ася, те тези ваксини вече не искат да ги произвеждат доколкото вдявам. Много е скъпо производството . Ще я караме на бионтехенлихе боза и на ететсвена имунизация след това.

# 713
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Бела, аз разбрах, че който е има поставена, е защитен.

# 714
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 448
Вчера четох, че тази маймунска шарка е от семейството на вариолата (едра шарка) и за това смятат, че ваксината срещу вариола ще помага и при маймунската шарка. В България е била поставяна на родените до 1977г. Неназована държава от ЕС е поръчала 100 000 дози от ваксината.

# 715
  • Мнения: X

Софт няма да спи в офиса, Коктейлски ще се разхлади.



Софт си тръгна панически в 13.30, защото само един човек още имаше останал в офиса. Голям страх!
На твърдо съм вече, тази буря много ме стресира. 😂

# 716
  • Мнения: 1 247
жакпота бил 105 милЕона. Коя от вас, Богини, ще го спечели и ще ми даде левче-кефче да си бия камшика на някъде студенко? Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 1 996
Наздраве на пиещите, аз съм още на сладолед.

Аспержи - вкъщи предпочитаме зелените, въпреки местоживеенето, бели купувам два-три пъти за сезон и ги правя на пакетчета във фолио във фурната с малко масло, сол и щипка захар. Холандез не обичаме, ядем ги с масло с някакви подправки. Зелени мога да ям всеки ден, правя ги в еър фрайера за 10 минути и са ми блиц гарнитура, ако ми се занимава и на киш с други зеленчуци и заливка.

Преди две седмици сънувах, че съм спечелила 1,9млн евро от тотото и от тогава пускам в петък и събота фиш, засега съм твърдо на загуба Grinning

# 718
  • Мнения: 1 247
Преди две седмици сънувах, че съм спечелила 1,9млн евро от тотото и от тогава пускам в петък и събота фиш, засега съм твърдо на загуба Grinning

Аз за теб отдавна мисля, че си най-добрата, най-красивата, най-умната, най-можещата, най-най-най от всичко. И много здраве, и много щастие, и много късмет, и много любов, и от всичко по много много ти желая. Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 1 996
Чакай, не съм спечелила нищо още Grinning Ама си водя записки и класации с черни и червени точки. А на сън успях до сутринта да ги разпределя финансите, та ако се паднат планът е готов.

Общи условия

Активация на акаунт