Мнения за доктор Карл Клаес от клиника Вижън

  • 2 831
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте,
 От очна клиника Вижън и по конкретно доктор Карл Клаес ни посъветва за операция за едното око на баба ми. Моля Ви да споделите мнение от него, ако имате или от клиниката като цяло.

Последна редакция: пт, 08 апр 2022, 14:16 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 150
Здравейте.
И друг път съм давала мнение за лекаря, много е добър. Майка ми е оперирана от него - отлепена ретина. Ако става въпрос за същото е нужно да се направи възможно най-бързо.
Ако мога да съм полезна с друго съм насреща. Успех!

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте,

Виждам, че темата е от преди доста време, но предстои преглед на майка ми при д-р Клаес. Бих искала да попитам той извършва ли операции в България и ако не дали може да разкажете дали ви съдействат от клиниката за операцията в чужбина?

Последна редакция: сб, 21 окт 2023, 22:26 от Bibka123

# 3
  • Мнения: 6
Здравейте.
И друг път съм давала мнение за лекаря, много е добър. Майка ми е оперирана от него - отлепена ретина. Ако става въпрос за същото е нужно да се направи възможно най-бързо.
Ако мога да съм полезна с друго съм насреща. Успех!
Здравейте! Имам нужда от по- конкретна информация относно лечението на ретината и процесът на възстановяване. До колкото разбирам сте се сблъсквали с този казус и имате яснота. Ще се радвам да споделите в личен разговор, ако споделите  тел. за връзка. Благодаря Ви предварително!Тел:   0886424307

Общи условия

Активация на акаунт