Тренировки в домашни условия - 116

  • 40 544
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 634
И аз тренирах доста по време на бременността, обаче мисля че с второто ще ме е страх. Случиха се някои неприятни неща на мои близки и сега съзнанието ми е претоварено с такива мисли. Не че съм бременна де, но някак си вече имам едни наум. И не че в следствие на тренировки нещо е станало, но ми седи една горчивина.

Аз съм орязала много калориите, отслабвам в момента и не тренирам, защото иначе съм много гладна. След 10 дни се връщам към спорта

# 736
  • Мнения: 323
С първото тренирах до третия ден преди да родя и после влезнах във форма за отрицателно време. С второто нямах това време и още влизам във форма Grinning
Отчитам модифициран ден 16 на Fuel. Вчера правих ден 17. Програмата ми допада като цяло, но след десет дни големия спира градина за два месеца и няма да карам по нея, а по каквото дойде. Iron ми беше първата програма с Керълайн и сега Fuel...ами има резултати и ми харесва как ми се отразяват нейните системи. Ще продължавам хаотично с нея и лятото преди на есен да започна цяла програма пак.

# 737
  • Мнения: 4 753
Днес инцидентно метнах едно цяло тяло от Iron ,преди да запаля към дългото пътуване ....емииии много ми хареса 👌
Завръщам се във фитнеса след вторник др.седмица...

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
И аз продължавам с  FUEL day 2, малко мързеливо, пропусках някои неща, ама съм доста схваната от вчера Sad

# 739
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 757
Не е много по темата, но да питам - харесах си едни шорти онлайн, размерите не мога да разбера обаче - С8см, С10см или S3`` S4`` ... Ширина на крачол ли е това,какво е Rolling Eyes Аз съм 162см, 55кг, някой да ме ориентира, моля, спортните клинове са ми Ска Simple Smile

# 740
  • Мнения: 993
Добро утро!

Днес правих ден 14, Епик 2 - тренировка за корем и бедра:


Работих с 2*5кг. Имах намерение да направя и добавката, предложена от Карълайн, но нямах достатъчно остатъчна енергия и се отказах от тази идея.

Вчера почивах - събудих се с болки в корема.

Поздрави!

# 741
  • София
  • Мнения: 2 688
Agent Provocateur, жестоки снимки, страшни моменти си уловила. То като тренировчица прозвуча наистина това със снимките.
morgana07, нямам идея, опитах се гугъл да питам, но не се получи.., нямат ли някаква онлайн помощ да питаш..?

И аз тренирам боса, с блузка и клин и с едни неопренови гащи отгоре. Уви се потя само, когато навън и съответно в стайчето (офис стайчето за трениране) е жега. Има климатик, но не го пускам. Не е добре това с непотенето.

Най-накрая го подхванах тоя Епик.., сигурно направих 200 броя гъзосвиване на стол днес.
Едно че още не мога да ходя от онзи ден и всички напади и чудесии, ама нищо, доволна съм.

Уви от месец-два имам една ужасна болка между лакътя и рамото. Проявява се основно като се опитвам да си закопчая сукиена (така му викаше щерка ми) или ако си протегна ръката встрани или нагоре.. Един невролог ми даде едно мазило и нещо за пиене.., трябва да ги купя.
Но в този ред на мисли сигурно не е препоръчително да вдигам гири.. Въпреки че като вдигам нищо не ме боли.
Спирам, че се отплеснах.

# 742
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Сънчо, мен от няколко седмици ме боли десния лакът. Боли, докато вървя по улицата и си прекопавам градината, дори като изстисквам гъба, но като правя лицеви опори нищо ми няма. Май се мазах веднъж с диклак, не усетих ефект и си тренирам.

Вчера правих мъртвата бубулечка на Каролин, малко еднообразно, но ми хареса Simple Smile днес - https://youtu.be/-ZwIJDhUFIE

# 743
  • Мнения: 1 010
Сидни е родила вчера, момченце, казва се Ари Дрю. Мисля, че беше казала, че ще качва стари видеа и ще почине няколко месеца преди да започне да поства отново тренировки.

# 744
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 334
Точно щях да пиша за Сидни то и видях, че са ме изпреварили.
Днес рамо с Лифт 4.

# 745
  • София
  • Мнения: 2 688
И аз днес щях да пиша, че я няма по мрежите и сигурно ражда..ами да и е живо и здраво бебочето на тази неуморна жена.

# 746
  • Мнения: 993
Здравейте!

Днес беше време за ден 15, Епик 2 - 1 час за цяло тяло:


Тези тренировки са ми любими и винаги ги очаквам с голям интерес и желание. Конкретно днешната много ми хареса, предизвика ме и се справих - 3 сета всеки с по 6 упражнения, като всеки сет се повтаря 3 пъти, а накрая - 6 избрани движения от 3-те сета. Имаше работа с дъмбели, собствено тегло, изометрия, кардио елемент...

По отношение на потенето - аз преди да започна да тренирам редовно изобщо не се потях (или по-скоро трябваше да е някаква голяма жега, за да се изпотя). Тренирам 5 пъти седмично от 2 години и 4 месеца, като след първата година започнах да забелязвам потене, а сега понякога се случва по време на тренировка цялата ми кожа да е влажна и да се налага да се попивам с кърпа.

Поздрави и хубави почивни дни!

# 747
  • София
  • Мнения: 2 688
SvetlaK, твоето малко като моето звучи.. дано измислиш някакво лечение и мине скоро.
Ще кажа ако нещо се повлияя от това противовъзпалително каквото беше там.
Нали знаеш, че любовта била от мазането със сметана до мазането с диклак Simple Smile

Днес цяло епично тяло беше, много съм доволна. Онзи ден такъв мързел ме беше хванал да почвам, добре че сте вие, че се мотивирам като чета и се взех у ръце и краце.

Хубав слънчев уикенд на всички, със зелено и вода.

# 748
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Сънчо, мен вече почти не ме боли. Болката се появи след Трън ултра рън, въпреки че не помня да съм си причинила нещо по време на състезанието, освен че се "набирах" по разни дръвчета на някои изкачвания Grinning

Днес правих това https://www.youtube.com/watch?v=narS86gVJdg&t=8s И за пореден път и завидях за спокойствието на Рори - малката е много сладка, но аз определено бих реагирала по-рязко на включванията и. Не че моят син не ми се катереше на гърба щом започнех да правя лицеви опори на тази възраст Joy

# 749
  • 1st floor
  • Мнения: 9 122
Сънчо, мен вече почти не ме боли. Болката се появи след Трън ултра рън, въпреки че не помня да съм си причинила нещо по време на състезанието, освен че се "набирах" по разни дръвчета на някои изкачвания Grinning

Днес правих това https://www.youtube.com/watch?v=narS86gVJdg&t=8s И за пореден път и завидях за спокойствието на Рори - малката е много сладка, но аз определено бих реагирала по-рязко на включванията и. Не че моят син не ми се катереше на гърба щом започнех да правя лицеви опори на тази възраст Joy
Леле, на Трън Ултра ли беше?! Браво!

Аз завърших БР и сега хаотично ти запълват времето с единични тренировки от програмата. Няма да ви казвам каква мускулна треска имам всеки ден! Flushed Сигурно няма и да ми повярвате, че първи месец от БР ми доставя такова удоволствие! Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт