Отговори
# 60
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 273
fanfanito, моля те покажи тези снимки в тази тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1400067 - най-хубавото котка или куче във форума - сладък ти е домашния любимец Simple Smile Аз имам двама котарака братя Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 674
Фани, много е хубаво кутрето, наистина! Blush

# 62
  • Мнения: 9 140
Благодаря ви)) То вече си пукна главата, ушите пък аз нещо му май повредих, така и не се научи къде да пишка, побърка ни всички. Два часа го разхождам и накрая се връщам и хоп...всичко вкъщи. Днес е унищожило цветята на терасата, сега седи и гледа сърдито и нещастно. Утре ще го водя на лекар, че не разбирам какво му е на главата и ушите нещо ...Бе проблеми, сладко е иначе и много любвеобилно, все се гали, много палаво и скокливо, едни физиономийки ми прави с главичката, просто ме манипулира си мисля.
Ще видя за темата с дом. любимци, ама моят не мога сега да му сложа чоки, че точно там си е увредил главата и ни очи му се виждат, ни нищо, та...не е за показване много.
Гледам Капките. Този Моньо не го знам и не ми е познат, но добре се справя. В Капките харесвам Сано, Дарин, Краси, Мъйнов,  , Крисия е изгубила детското в нея, а и много една нисичка, слабичка, не знам с едно самочувствие...

# 63
  • Мнения: 2 674
И аз харесвам Моню в Капките. Недооценен е.
Нещо в повече ми идва попфолкът тази вечер, та може и да не догледам.

# 64
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 273
Да и аз като вас харесвам и Моньо и Краси Радков заради майтапите - общо взето затова ги гледам - да се забавлявам ама ме мързи да коментирам Simple Smile Талантите също гледам - обаче все ям като ги гледам тези предавания и качих доста килограми макар да спортувам та ми трябва съвет как да спра да ям докато гледам телевизия Simple Smile

# 65
# 66
  • Мнения: 2 525
Забелязано в ИГ 👀🤪:


... и на барабаните... 🥢







Последна редакция: ср, 13 апр 2022, 22:20 от Bilyana14.

# 67
  • Мнения: 2 674
Оф, много зле Братя... Confused
Какви са тези мафиоти и крупни "бизнесмени", които ходят сами по някакви срещи, непроверени, без охрана. Явяват им се някакви Иви, които въртят полиция и наркобосове на пръста си. Явно според сценаристите всяка стринка може да слухти в държавните служби и да вършее из престъпния свят.
По навик го гледам и явно даже ще го догледам, но то е просто такава тъпотия на квадрат този сезон, че не знам вече накъде може да отиде.

# 68
  • София
  • Мнения: 27 283
Битка в свръхтежка категория
Любо Жечев с/у Цанов



Победа с технически нокаут по точки за по-подготвения, Любо.
Цанов не се беше подготвил както трябва и беше узявен в собственото си студио.
Но добре се получи, на ниво бяха и двамата, но Любо имаше повече жокери в ръкава.

# 69
  • София
  • Мнения: 11 643
То не е въпросът Любо срещу Цанов и Любо е имал страшни тъпотии. Проблемът е пропагандата, която прави Цанов. Да си действа с обикновените видеа и да спре с глупостите, но едва ли. За да кани същите гости, които и преди в Алфа, значи е все още на хранилка. Нали в темата не се пише за политика, та си сдържам мнението.

# 70
  • Мнения: 9 700
Туджаров се шегува с Денис

# 71
  • sofia
  • Мнения: 417
О ,аз смятам ,че Цанов се изложи много ! Браво на Любо...крайно време беше някой да го постави на място

# 72
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
Има ли някой, който следи "Убивайки Ийв"?
Питането ми е дали това наистина беше последен сезон?
Хич не ми хареса финала, затова ми се иска да не е, а чета такива неща в нета.

# 73
  • София
  • Мнения: 27 283
За съжаление се оказа последния сезон и да, това е финала.
Аз съм отвратен от целия сезон като цяло, включително и самия финал.
Тотално развалиха това шоу.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 429


България търси талант - епизод 10 (17.04.2022 г.)

Общи условия

Активация на акаунт