Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 27 181
Ясно, мерси.

Снимките на Максимал са приключили. Предполагам, че епизодите ще започнат да се излъчват в края на Април, началото на Май (не е обявено все още).

Всички казват, че сме щели да станем свидетели на епични битки.

# 46
  • Мнения: 2 635
И да не са епични битките, поне да са честни.
Всички състезателни игри в ефира вече са толкова потупарчени и поиваниандрейчени, че съм съгласна да гледам двама как играят Не се сърди, човече, ама да е честно и победителят да вземе наградата.

# 47
  • София
  • Мнения: 27 181
О, да.
Тук поне ще са 100% честни, това е гарантирано. А и от това което съм гледал досега (гледам съм всички сезони и епизоди, дори и най-първите) никога не съм се съмнявал и за секунда, че има нещо нечестно.

# 48
  • Мнения: 9 700
Да не би Reebok да е спонсор на "Maximal Revenge" или само се цели да изглежда така?
Официален спонсор и партньор на Максимал е SPORT DEPOT, който е част от европейския гигант в спортната индустрия SPORT 2000 International.

SPORT 2000 е сред водещите европейски спортни мултибранд вериги с над 3600 обекта в повече от 20 държави.В портфолиото на SPORT 2000 са включени търговски марки като Аdidas, Nike, Puma, Reebok, Asics, Salomon, Wilson, Head, Fisher, Speedo и други.

SPORT DEPOT е и един от официалните дистрибутори на тези марки за България.

Предполагам, решението играчите да са облечени с екипи на Reebok и да има рекламни банери на Reebok около арените е на спонсора.

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 13:02 от Bengun

# 49
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Днес го пиша успешен, добре, че е дъждовен.
Изгледах финала на 4ти сезон на "Убивайки Ийв" - хич, ама хич не съм доволна.
Изгледах и "Методът Уйлямс/Крал Ричард". Ами, много съм доволна.
Заслужен си е Оскарът на Уил Смит, защо му беше това театро после - . Два часа и половина, ама си струва, препоръчвам.

И само Ман Юнайтед!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 891
+1 и от мен за Методът на Уилямс -снощи го изгледах с голямо удоволствие.

# 51
  • Мнения: 9 124
Здравейтееее))
На мен чак сега ми се появи темата, че има нови отговори в старата и оттам линка.
Гласувах за Сървайвър и Мен не ме мислете.
Харесва ми филмчето, не ме натоварва, има някакви шеги, не е дълго...бе става.
Сървайвър го гледам, ама нещо...много ми постно. Нямам фаворит, така и никой не ме грабна, само природата де...бе нещо май съм била с големи очаквания от предишните или съм позабравила, но няма я тръпката толкова. Аз, ако нямам фаворит съм просто зрител. Вярно някакви тактики правят, сметки, ама мен много ме няма в това и изобщо ... Битките повечето сме ги гледали в игри на волята. Но природата е ...уаууууууууу.
Много ми се иска да гледам Максимала, всичките там почти ги знам и харесвам. Разбира се отсега казвам, че съм за Юли. Но как ще стане, като не го дават по тв-то, аз нямам много навик да гледам филми на компютъра. Върви тв-то, цъкам си и те така, сега какво ...ама може да се прежаля заради Юли, какво ли не е в състояние една фенка да направи еййй.
Ергенът гледах малко нещо в началото, после два епизода ги изгледах и се отказах , ама тук последните нямаше какво да правя и хващах края с розите и коктейлите. Та сега ще го гледам, това няма аналог просто. Досега не съм попадала на толкова зли и проклети жени. Не само това, ами как лъжат, флиртуват, лицемерничат, бе всички грозни страни си показват. За тормоза над една от тях и то заради някаква гривна , направо....... ейй, голямо нещо сме жените, това направо мъжете не трябва да го гледат, че никой няма да се реши да се жени. А почна уж обещаващо. И там страхотни места и природа. На мен ми харесва да гледам и такива неща в едно предаване.
Капките ги гледам в началото, после Сървайвър и пак Капките въртя, че са с по-дълго време и имам някакви наблюдения. В началото не бях много впечатлена , но почна да ми харесва и този сезон. 
Другите предавания не ги следя, то..няма кога.
Ще гледам филма със Зеленски. Дори мислех да го гледам отнякъде . Там имам особено мнение, ама  няма да го гледам по симпатия, а защото харесвам такива сюжети, актьора е бонус. 
Исках и Един за друг да гледам, но ... колкото пъти го включвам и ми едно..пък и изпуснах двойките, само в началото ги гледах и мисля добре са подбрани, ама ги забравих ииииии...
В общи линии това.
Да се похваля, че си имам кученце и ме побърква. То...само то ми липсваше и сега съвсем съм се омотала с всичко, та го карам отгоре-отгоре с филми и сериали.
Всъщност, кой очаквате да спечели Сървайвър. Много странни правила имат, делят се, събират се, пак деление, все отшелници-един път, два пъти...някакви посредници, бе голям миш-маш ми става. Нямам любимец. То мъже там почти не останаха, че и на вид не са нещо..бе не ми хващат окото един вид. Кво сега, признавам си.

# 52
  • Мнения: 9 700
Да се похваля, че си имам кученце и ме побърква.
Честито, взела си си много любов и преданост.
Покажи ни го приятелчето. Каква порода е ? Момченце или момиченце ?

# 53
  • Мнения: 10 264
Аз имам колежка филипинка и бях ѝ споменала че гледам нашия сървайвър от там, колко съм се прехласнала по природата. Тя като чу, казва ми то само с една природа не се живее. Зад нея е някаква страшна и неописуема беднотия и самата тя не желае да си спомня нищо за тамошния им живот. Отделно било доста опасно да се живее там, т. к. имали разногласия с мюсюлмани, нападения над мирно население. Та природата на която се възхищаваме явно е по-добре да я гледаме от в къщи на дивана.

# 54
  • София
  • Мнения: 27 181
Максималите







# 55
  • Мнения: 9 124
Да се похваля, че си имам кученце и ме побърква.
Честито, взела си си много любов и преданост.
Покажи ни го приятелчето. Каква порода е ? Момченце или момиченце ?
Момченце е, йорки е.
Ще го покажа, беше на месец и половина, като го взех, сега е на 3.
Правих снимки, но нещо телефонът ми е зле.
Ще направя нови и ще ви го покажа.
Ми гальовен е много, но е проклет малко и много хитрува))

# 56
  • София
  • Мнения: 27 181
Иван и Андрей започват работа за Нова 😮 😮 😮

==> Нова Броудкастинг Груп и Sesame.bg стартират телевизионен формат за Купата на България в партньорство с Иван и Андрей <==

Утре ще е дебюта по Диема Спорт преди и след полуфинала за купата на България между Славия и ЦСКА, а после и в петък между Лудогорец и Левски.
4 часа шоу?! 😮

Последна редакция: пн, 11 апр 2022, 15:42 от Diavolo

# 57
  • Мнения: 9 700
Първия полу-финал е Славия - ЦСКА, не Славия - Левски.
И да внимават И&А, че са стари "любимци" на червената агитка Joy

# 58
  • Мнения: 9 124
Ето го моят звяр на терасата сутринта



И тук

# 59
  • Мнения: 9 700
На втората снимка изглежда много послушен Joy

Общи условия

Активация на акаунт