Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 13 135
  • 569
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 403
Джасте, зарадвай ни очите с йеденето. Ку са ти останали сили за снимки, де. Че те твоите снимки си искат време. Kissing Heart

# 61
  • Мнения: 36 032
поздрав от съседско

Скрит текст:

# 62
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
ПП куга деца?

# 63
  • Мнения: 15 366
Инче, ко прая, ко струвам, мъ времи за снимки намиргам. Grinning
Хайде Наздраве с бело винце с тоник, салата, пиле и гъби с масло гушнати в гнездо от пюре:

# 64
# 65
  • Мнения: 11 505
Викай я и аз, нещо са прай на интересна Joy

# 66
  • Мнения: 15 366
Ама, вярно, че и Арчето се изгуби.
Арчеее.. дека си, мари!

# 67
  • Мнения: 18 331
Викате я да види снимките на Джаста? Thinking

# 68
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Днес ходих из половин софя да търся цветен фондан, не открих.
Но мога като Яна небрежно да вметна, че набързо направих една торта. Утре ще я украсявам обаче.
И бургери правих. Задобрявам. Чак си се представих в едно от онези ван-чета, дето стоят срещу Нещо с голям пътникопоток и дават вкусни, сочни, топли бургери, с карамелизиран лук, рохко яйце, ункален сос и домашни, крехки кисели краставички. Фуцк, сега се сещам, че забравих хрупкавия бекон да сложа. За друг път о... Тука някъде заспах. Лека нощ!

# 69
  • Мнения: 9 860
Не е приятелско да говориш за бургери посред нощ Grinning

# 70
  • Мнения: 17 631
освен да донесеш на следващото пейка парти. за мен три

# 71
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
не й е чиста работата, посреднощите да се фали, че била правила бургери ... по скоро сандвич Simple Smile

# 72
  • Мнения: 20 017
Днес ходих из половин софя да търся цветен фондан, не открих.
Но мога като Яна небрежно да вметна, че набързо направих една торта. Утре ще я украсявам обаче.
Близо до НДК, на Неофит Рилски има такъв магазин. Купувам оттам есенции, бои и формички за кексчета. Има всичко!
https://www.aromashouse.com/

# 73
  • Мнения: 6 403
Исее, носи и продавай, демек започвай от ПП-то. Grinning

ДУ! Grinning
Хладничко ми е и днес.
Умрех от глад докато направя отчетите у аптеката. Мъ ся ям. Заслужено. Grinning
Аз хубуу се похвалих с миенето на къщата, ми кат се прибрах вечерта и кат си видох прозорците ... малии. В 10 вечерта мих прозорци. Естествено хич не им се и засинявах, колкото толкова, но просто нямаше начин да мина без това. Аре, оплаках съ, Арчето да идва. Joy

Фчера не сколасах с лалетата, мъ днес викам ше успея. Само да вляза през тилифоня. Grinning

# 74
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Днес ходих из половин софя да търся цветен фондан, не открих.
Но мога като Яна небрежно да вметна, че набързо направих една торта. Утре ще я украсявам обаче.
Близо до НДК, на Неофит Рилски има такъв магазин. Купувам оттам есенции, бои и формички за кексчета. Има всичко!
https://www.aromashouse.com/
Знам, но ми беше далечко от маршрута Сливница, Слатина, магазина до дома до 16:00.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт