Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 13 106
  • 569
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 822
Пусни едно кафе и не го бързай Hug
Аз мисля да дремна, да си изсъхне на спокойствие Blush

# 46
  • София
  • Мнения: 10 584
Дрянката я отметнах Blush

# 47
  • Мнения: 11 505
Синьо, за Пънчо

# 48
  • Мнения: X
красота

# 49
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Начи само аз си ходя натюр. Лак - веднъж на високосна слагам Wink.
Мързелива неделя, спамъри!
Бавно си пия кафето и чакам да станат мъфините, че да закусим Simple Smile.

# 50
  • Мнения: 17 616
да ви са тръкулна в лачените пръстя

# 51
  • Мнения: 6 383
Само да са изсъхнали,  Холдъне, че иначе ще станеш и ти на лак. Joy

# 52
  • Мнения: 19 883
Back To Black при мен Sunglasses
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 18 300
Добро утро!

# 54
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Еййй човек да си даде малко креативна пауза и сичкуту мама налакирано Simple Smile

# 55
  • Мнения: 15 317
Айде и аз да се покажа.
Посред нощите ми дойде музата:

И пак изкупих лаковете в Елитис. Blush

То, аз, уж, таковата, сал за едни тампони за сваляне на грим отидох. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 56
  • София
  • Мнения: 10 584
Ох, Джасте, влюбена съм в твоите маникюри!
Аз не съм за показване Grinning

# 57
  • Мнения: 9 822
Така като те гледам, май ще поръчвм пак ваденки от алито, цветенца имам бол, но листенца пък си нямам Sad

2 часа до свободата, не ми се седи и не ме свърта

# 58
  • Мнения: 6 383
Браво, браво и пак браво на сички лакирани. Радвате останалото народ, дет ни съ лакира.

Аз съм на работа. Чистих, подреждах, обслужвах и ся ям - обедно ми се брои. Joy Мии, дома ного спах, посли ко правих ни нам, мъ ного бързо си мина времето. Сал ина пералня пуснах и 1 кекс изпекох. Аа, и мих комарниците на прозорците докато вън ни миха къщата с водоструйка.
Скрит текст:
Ще слагаме изолация върху старата изолация и така се правело. Ми тя светна таз къща, бре.

От фчера хладко пак бре. Мъ лалетата ми цъфнали. Требе ви метна ина фотка. Grinning

# 59
  • Мнения: 15 317
Давай лалетата, Инче.
Обожавам лалета.
Мойта фрезия е напъпила, но част от листата и изсъхнаха. Само да цъфне и ще я покажа. Мушкатото ми и то напъпило. Мисля да си купя още, в разни цветове.
Ох, трябва да готвя, а така ми е уморено и ми се спи. Пф. Секи ден - готви, мий посуда, тва женското не сий работа. В другия живот категорично искам да съм мъж.
Пп Едитвам: Разгеле, успях. Вместих се в 1 час - мих зелена салата за класическа зелена салата с лук, краставица, репички, сложих пиле да се пече, гушнах едни гъбки с масло във фурната също, направих пюре и обелих и нарязах киви. Веке сичко е готово, пиле и гъбки се пекат, пюрето стои на топличко и само трябва да нарежа салатата. Даже сколасах навреме за Стани богат. Ъм, тъй е то, очи се плашат, ръце не. Wink

Последна редакция: пн, 04 апр 2022, 18:07 от Джаста Праста

Общи условия

Активация на акаунт