Изведнъж нещо се случи.

  • 6 134
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 605
Интуиция, съмнения, шесто чувство, странно чувство... обикновено са верни. Превъзхождат понякога разума.

# 16
  • Мнения: 1 454
Интуиция, съмнения, шесто чувство, странно чувство... обикновено са верни. Превъзхождат понякога разума.

След развода ми, се сетих, че имах точно такъв момент преди сватбата.... Макар че всичко беше перфектно, като отношения, като начин на живот, изобщо,  чудех се откъде накъде ми минават такива странни мисли, ноо...имало причина...Точно шесто чувство бих казала, че е.

# 17
  • Мнения: 460
Отказахте я, ей Joy

# 18
  • Мнения: 34
И аз го имах този момент.Всичко беше перфектно,дори имахме насрочена дата.Но нещо изведнъж от вътре ми подсказваше да не се решавам...Послушах интуицията си,отказах се,развалих всичко И Не съжелявам,добре,че имах това усещане!

# 19
  • Мнения: 7 503
Булката беглец, явно имаме.

# 20
  • Мнения: 1 272
Не мога да ги разбера такива хора.  Винаги съм знаела какво искам, друг е въпроса, че не винаги става това, което искам. Има два варианта или послушай сърцето или разума. Попитай се кой от двамата е в сърцето ти и кой е разумния вариант. Easy Wink

# 21
  • Мнения: 19
А, ти като си трепнала отново по бивш, ще трепнеш и по други след сватбата. Хората не са моногамни, омръзват си, а и повечето връзки се крепят на уважение и сметка. В страните с нисък стандарт на живот е така.

# 22
  • Мнения: 12 867
Авторке, за изминалите две седмици как вървят нещата? Успя ли да се отпуснеш, или още си притеснена?

# 23
  • Мнения: 3 769
Интуиция е (ако я бях чула моята навреме, то нямаше да мина през катаклизми и тежък развод).
Не Ви трябва сватба при така възникналите черни облаци.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 602
Аз си я послушах моята... И не съжалявам. Добре, че и други събития се включиха, за да ми "отворят" очите, че малко я подминавах....
А то беше толкова отчетливо. Слушай си вътрешните усещания, те знаят по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт