Изведнъж нещо се случи.

  • 6 095
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
От няколко дни просто нещо се случва, и ми е странно. Преди 5 дни планирахме успешно сватба, радвахме се много особено аз но от 3-4 дни не чувствам същото чак ме е страх, когато започнем да правим нещо интимно получавам някакви паник атаки по-дяволите🙄 студена съм към него ей така бе, не знам това от къде идва. Имаме много "доброжелатели". Особено това най ми е странно, че започнах да имам отново привличане към бивш който е бил преди 5години с мен. Е, не е ли странно. Започвам да си мисля за магия, много хора биха направили това за да ни разделят междудругото. Адски много желая да си спася връзката, но просто не знам какво става наистина. Като в задънена дупка съм.

# 1
  • Мнения: 795
Най-обикновено напрежение преди сватбата. Подсъзнателно се чудиш дали постъпваш правилно, дали това е човекът за теб. Има такъв термин на английски - “cold feet”.
Успокой се и се опитай да се разсейваш, отидете някъде за ден, два, гледайте да си почивате и не мисли толкова много.

# 2
  • Мнения: 18 310
Интуиция, че не трябва да се омъжваш. Сега му е времето да се откажеш.
Ти се радваш на сватбата, ама не на мъжа, за който се омъжваш. Оттам проблема. Relaxed

# 3
  • Мнения: 6 626
Честит първи април Joy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 784
Така си е, първи април е, но само днес. Ако утре половинката реши, че се колебае за брак, тогава новата тема ще ми е интересна и достоверна

# 5
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ако това не е първоаприлска шега, само ще кажа, че човек който е сигурен в избора, който е направил, няма подобни мисли.

Авторке, аз ще ти кажа откъде идват паник атаките: не харесваш на подсъзнателно (а може дори и съзнателно) ниво партньора си, поне със сигурност не достатъчно. Чувства към бивш - явно нещата между вас не са били приключили, поне има нещо недоизказано. По-добре направи услуга на себе си и на него и не се жените.
Ти си лесна: това, което в момента изпитваш вероятно подсъзнателно, ще стане осъзнато и ще си биеш камшика, след което shit on him.

# 6
  • Мнения: 6 626
Абе нищо не разбирате.. направили са й магия, сигурно онзи бившия, за да разлюби настоящия и да се върне при него.. или многото завистници щото й завиждат на щастието... омагьосана е, не е неориентирана..

# 7
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 167
Откакто е почнало планирането на свадбата си се присетила колко ти харесва бившия? Ами явно подсъзнателно си го харесваш още, нормално, особено ако ти е харесвал повече. Но все пак преди да си платите сватбената торта ти си си свободен човек, пък и то след това, не пречи да се потърсите из фейсбука с това старо гадже, да видиш дали от негова страна има интерес и да мирнеш, ако се окаже че няма.

# 8
  • Мнения: 6 172
Не и пишете глупости, големи филми и вкарахте. От стреса покрай сватбата и мисълта, че няма връщане назад, може просто да блокира. Бившия е някакъв подсъзнателен опит да избяга от действителността назад във времето, към доброто старо време. Нормално под силен стрес и някви такива филми в главата да няма желание за секс. Споко, авторке, ще отмине. Ако е възможно дай си няколко дни почивка от всичко и не се насилвай към интимности, а глупостите за магиите ги забрави. Ако не можеш ходи при ходжа му налееш едни пари да са успокоиш.

# 9
  • Мнения: 18 310
Стрес и неприятни усещания не са нормални предсватбено, мисля. Ако ги имах, бих се отказала от сватбата.
То зор да се омъжиш, ама чак да се самонасилва някой - не разбирам.

# 10
  • Мнения: 206
Съгласна съм с rf22, но ще добавя още нещо.
Бившият ти е БИВШ и е такъв с причина! Моля те и аз имам моменти, макар и вече с дете, когато си мисля за бившите. Та нали и с тях е имало любов, хубави моменти, но щом са останали в миналото е имало причина. Имала съм 6 годишна връзка и няма как тотално да изтрия от спомените си този човек, та това е половината съзнателен ми живот. Но..... пак казвам. Бившият ти е БИВШ, нищо няма да излезе от там. Гледай си мъжо, и ощи един съвет- бързо си запазвай час при психолог. Веднага ще проследи проблема! Така и ти ще се успокоиш. Тук ще чуеш много мнения, но ... има си специалисти и няма нищо по-нормално да се обърнеш към такъв очи в очи и да си помогнеш навреме!!

# 11
  • Мнения: 11 369
Хех, психолог ще разбере какво и има Simple Smile Ами шашава и непостоянна е! Нищо и няма! Simple Smile Simple Smile

Хормони бе авторке! Кога ще ти идва?

# 12
  • Мнения: 12 808
Гръмнали са ти бушоните покрай тупурдиите със сватбата.
Успокой се, ще се оправят нещата.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От няколко дни просто нещо се случва, и ми е странно. Преди 5 дни планирахме успешно сватба, радвахме се много особено аз но от 3-4 дни не чувствам същото чак ме е страх, когато започнем да правим нещо интимно получавам някакви паник атаки по-дяволите🙄 студена съм към него ей така бе, не знам това от къде идва. Имаме много "доброжелатели". Особено това най ми е странно, че започнах да имам отново привличане към бивш който е бил преди 5години с мен. Е, не е ли странно. Започвам да си мисля за магия, много хора биха направили това за да ни разделят междудругото. Адски много желая да си спася връзката, но просто не знам какво става наистина. Като в задънена дупка съм.

Според мен се чудиш- този човек ли искаш или просто да имаш сватба
Би ли се отказала от сватбата и
просто да идете  да подпишете тайно само двамата + двама свидетели
или ти е по- важно пищното тържество?

Обичаш ли го наистина или си щастлива от идеята за сватба?

# 14
  • INFJ
  • Мнения: 9 379
Интуиция, че не трябва да се омъжваш. Сега му е времето да се откажеш.
Ти се радваш на сватбата, ама не на мъжа, за който се омъжваш. Оттам проблема. Relaxed

+1

Явно имаш съмнения, че това е твоят човек.

Общи условия

Активация на акаунт