Парфюмни размисли и страсти - 271 април 2022 г.

  • 52 595
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Започвам април с последните милилитри на Sicily Dolce & Gabbana и... край! Поредният убит шедьовър. Красива е на дъжд, очаквам да завали.

Densi, 🌺 благодаря за темата!

# 31
  • в голямото село
  • Мнения: 498
Започвам април с последните милилитри на Sicily Dolce & Gabbana и... край! Поредният убит шедьовър. Красива е на дъжд, очаквам да завали.

Densi, 🌺 благодаря за темата!
Азалия, прободе ме в сърцето и отвори стара рана. Тъгувам за този аромат, но.....
Вади Сицилия- та , заваля...Blush

# 32
  • Мнения: 10 013
Забелязали ли сте, че Olympea Intense все повече изчезва от сайтовете?
Притесних се, и си взех 2х80мл в запас. Страхотно се развива при мен това чудо, и ще ми е мъчно, ако остана без него.
При нас прехвърча сняг...За гъсти ванилии е все още.

# 33
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Привлича ме неудържимо един Милър Харис (щото нали са ми малко наличните) - L'Eau Magnetic.
Кажете ми лоши думи за него Mr. Green

# 34
  • Мнения: 31 261
Привлича ме неудържимо един Милър Харис (щото нали са ми малко наличните) - L'Eau Magnetic.
Кажете ми лоши думи за него Mr. Green
Ох леле, не го познавам, но сега като му видях пирамидата и мен вече ме привлича.Revolving Hearts Звучи чудесно, а от точно това имам нужда сега. Много ми писнаха тежките ориенталци и зимните гъсти аромати, че търся глътки въздух и цитрусова прохлада.

# 35
  • Мнения: 1 131
Започнах месеца без умисъл, че е нов месец, с любимия Gucci Rush, като много се чудя, той винаги е правилния избор Laughing

Иначе, мисля да извадя някои парфюми, които не съм носила много и да ги вкарам в оборот. Като ги натъкмя ще пиша, а може и да ги снимам, винаги е приятно като има снимки Heart Exl

# 36
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
densi, не издържах, поръчах го Yum Като го получа, ще ти дам да го тестваш. На мен този бранд ми е слабост, но ти май не го харесваше.

# 37
  • Мнения: 31 261
densi, не издържах, поръчах го Yum Като го получа, ще ти дам да го тестваш. На мен този бранд ми е слабост, но ти май не го харесваше.
Честито, много хубаво си направила! Purple Heart
Да, аз не нося засега нищо от този бранд. Никога обаче не е късно да открия любов. Променям се непрекъснато, вкусът ми също.

# 38
  • Мнения: 350
Момичета, връщат ни в офиса след 2 години хоум... нещо ефирно, пролетно, свежо, но трайно, което да не дразни другите Simple Smile?

# 39
  • Мнения: 666
Ново попълнение в линията на My Way:
Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 7 634
Boucheron Quatre ,Libre edt , Love, Don't Be Shy Extreme,  Chance eau tender ,Miss Dior blooming.

# 41
  • Мнения: X
Благодаря за темата- включвам се с похвал, че усетих един от любимците си- Нарцисо Амбре...помня го как ми ухаеше преди, но не го усещах както трябва и вчера го напръсках пак- ммм, да, същия, толкова е омаен...Ще го нося сега, заедно с Туили, Мон Герлен, Либре ЕДП, Клои Номад Абсолю,
Интересен ми е ЕДТ варианта на Амбре.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 990
Днес пробвах Нишан Ани , по който сте пощурели. Добре,  че не се поддадох на хайпа, това чудо ме трови цял следобед. Комбинацията бензоин , кедър и подправки , дори ванилията не успява да я заглади.
Много ми харесва Ginza Murasaki,  присъстват любими съставки като глициния,  фрезия и теменужка. Няма да го купя заради срамно бързия сапунен край.

# 43
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 592
Момичета, връщат ни в офиса след 2 години хоум... нещо ефирно, пролетно, свежо, но трайно, което да не дразни другите Simple Smile?
NR Pure musc или някой от другите фланкъри, Boucheron Quatre, някой J'adore ....?

# 44
  • Мнения: X
Или другия любимец- Karl Lagerfeld For Her. Заедно с Boucheron Quatre да чудесен избор, лесно носими, харесвани, а и трайни. Не на последно място са бюджетни, какво по- хубаво от това.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт