Парфюмни размисли и страсти - 271 април 2022 г.

  • 52 602
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 468
Благодаря за темата, пожелавам на всички истинска слънчева и радостна пролет!
Нямам определени по сезони, и аз нося на деня каквото ми се прииска. Купих си преди време Дива Пепит Унгаро и в момента ми е любимец, заедно с Фенди Фуриоза и Прада Фем интенз. За мен пролетен парфюм е такъв с божури, например Нарцисо Муск Флора-розовите правоъгълници. Очаквам с нетърпение и новия розов куб и се надявам да ми хареса силно, защото последните им творения не ме впечатлиха особено.

# 16
  • Мнения: 464
Al Georgieva, мед ми капна на сърцето, като зърнах твоето Ив Роше. Супер е, много е нежен! Hands Ok Hand
Денси, Flowers Bouquet

Последна редакция: пт, 01 апр 2022, 13:50 от Никой като Някой

# 17
  • Мнения: 10 013
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
През студената и дъждовна част на пролетта ще дам предимство на рози, бадеми, череши и чай, с тук-там някой плодов коктейл за разведряване на настроението (Angel Iced Star, Dolce Garden)

Започвам месеца с Chance Eau Tendre EdT.

# 18
  • Мнения: 204
Пролетта е чуден сезон, при все че го посрещам с мъничко тъга заради отиващата си зима.
Carnal Flower ми е фаворит, започнах месеца с него Simple Smile
Ето това е пролетната ми колекция, като този на Ив Рош е страхотен в този кратък сезон


Мммм.. Lou Lou ми е много близък до сърцето. Получих Angel Eau Croisière 2020 Mugler от Parfimo днес, но нещо ме съмнява автентичността му. Дори за EDT, не го усещам повече от няколко минути..

Пролетната ми колекция включва всичко, което имам, но ще страня от тежките рози и сантали, но нямам нещо определено, което да ме влече за топлото време.

Ето го и скромното ми гардеробче: https://www.fragrantica.com/member/1290325

# 19
  • Мнения: 2 835
Благодаря за прекрасната нова тема! Oще не съм решила с какво ще започна сезона,изкушения дебнат отвсякъде.

# 20
  • Мнения: 666
На първо време вадя тези любимци, които свързвам с хубави спомени именно през пролетта и не си представях да ги нося в по-студените сезони.🌞

Ще ползвам и круизните ангели на Мюглер, Junoon Noir, For Her EdT, God is a woman и Thank you, next на Ариана Гранде. Не мисля да прибирам зимните любимци, пролетното време е доста променливо.

# 21
  • Мнения: 3 637
Ormond Jayne ще има нови аромати, Сакурата ще ми е много интересно да я пробвам Simple Smile

SAKURA
(Exclusive to Harrods – LAUNCHING SOON)
A true elegant whisper of a perfume. Delicate Japanese cherry blossom and soft almond aromas enhanced with powdery violets and creamy vanilla. Demure and delectable.

GATSBY 22
(Exclusive to our Bond Street Boutique – LAUNCHING SOON)
Confident. Edgy. A boisterous burst of Sicilian lemon, bergamot, orange blossom and osmanthus. Notes of vetiver linger on. Wear it anywhere to make a stylish entrance.

PERSICA
(Exclusive to Selfridges – LAUNCHING SOON)
Opens with an infectious sparkle of nectarine and bergamot, with added peach for extra brilliance and smooth javanol (sandalwood) to contribute to its irresistibility.

GOLD ELIXIR
(Exclusive to Fortnum & Mason- LAUNCHING SOON)
A spicy amberesque perfume, bold and complex but unfolds elegantly into an intricate mosaic of gourmande and classic floral notes.

# 22
  • Мнения: 872
Аз искам да изкажа полувъзхищението ми от Либре едп. Полу, защото за мен този аромат, заради лавандулата е nauseating. Имам го от близо година. Носела съм два пъти. Единия в морна жега, където изчезваше със скоростта на светлината и втория път - онзи ден. Вярно, че бяха 7-8 спрея върху дрехи, но Боже какво чудовище! Пропи се в кожата ми, пропи се в якето ми? Всеки го отбелязваше. Как е възможно? Все повече се убеждавам, че парфюмите си имат тяхна си температура на потентност и не трябва да ги съдим предварително.

# 23
  • Мнения: 382
Как се казва парфюма на Yves rocher
Пролетта е чуден сезон, при все че го посрещам с мъничко тъга заради отиващата си зима.
Carnal Flower ми е фаворит, започнах месеца с него Simple Smile
Ето това е пролетната ми колекция, като този на Ив Рош е страхотен в този кратък сезон

# 24
  • Мнения: 3 637
Yves Rocher Moment De Bonheur

# 25
  • Мнения: 1 575
Благодаря , densi Flowers Cherry Blossom , една от най-приятните и положителни теми за мен!
Този месец си приготвих следните красоти, някои от които са за доизпръскване:
Скрит текст:


Започнах месеца с Delina.

# 26
  • Мнения: 71
Супер темичка! Честита ароматна пролет!
Аз извадих от шкафа Rumeur - Lanvine, Poison Girl Unexpected - Dior, Trussardi Donna - Trussardi, Fleur Musc For Her  - Narciso Rodrigues и Narciso Rouge EDT, Manege Rouge и Junoon Rose на Al Haramain.
Червената тоалетна вода на Нарцисо ми се струва много подходяща за сега, но се губи след половин час. Ще я пробвам на по-топла пролет. Rumeur дава срахотна трайност и се развива прекрасно. Манежа не ми е от най-любимите, но понякога страшно ми седи на настроението... Изобщо, извадих си пролетните, за които съм зажадняла най-много, а има и още...

# 27
  • Мнения: 3 637
Ormond Jayne от официалния сайт 5 perfumes exclusive to London’s iconic stores
Но понеже ми е интересен единствено Sakura няма да поръчам този спешъл комплект, но ще се радвам ако на някой му попадне в бъдеще да сподели Simple Smile

# 28
  • by the sea
  • Мнения: 629
Имам си една табличка за парфюмите и понеже имам много пролетни, а както каза някой това е много кратък сезон Grinning
и съм разделила моите на априлски и майски тази година.
С кеф ще пренаредя таблата ама утре и ще снимам.

Ще помоля като сте ядосани да не си изливате яда тука, аз и предполагам всички други нормални хора не идваме тук да се ядосваме, да нападаме и тн, а да обсъждаме нашето любимо хоби.
Ако имате предложение или конструктивна критика можете да го поднесете и по-мило, ако не можете ще се радвам да не влизате тук, разваляте ни кефа!
Да ти имам проблема, гледала била една и съща снимка...

# 29
  • Мнения: 521
Благодаря за цветната тема⚘️⚘️
Започнах месеца с Магнолия Нобиле❤️

Момичета, не хранете троловете, просто информирате модератор. Наистина не си струва да се ядосвате.

Общи условия

Активация на акаунт