11 клас - тема 3

  • 44 660
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 015
У нас не я мислим. Ограничаваме се до "Дано изкарам 3, за да си взема отличната иначе диплома!" 😂
И правилно.

# 46
  • Мнения: 1 684
Моята щерка матурата по БЕЛ, изобщо не я вълнува. Госпожата им по БЕЛ е толкова стресирана, първи випуск са на училището и така здраво им дърпа юздите от 8ми клас, че няма как да изкара по - малко от 5. Още в 10 клас решаваше матурите на сестра си в частта Български. Относно есето си е взела книги как се пише есе. Но не заради ДЗИ, а защото и предстои да пише есета за университетите в Америка. Луднала е на тази тема.Та в момента там и отиват силичките, как да се подготви за САТ. Аз не и давам големи надежди, но нека да си мечтае и дерзае, а ще видим. На уроци по математика съм я записала, защото няма профил математика, но по БЕЛ разчитам изцяло на госпожата.

Последна редакция: чт, 17 мар 2022, 13:55 от elitsa_b

# 47
  • София
  • Мнения: 660
Не ми се вярва, че наближава абитуриентската година! Трябва да мислим за курсове, кандидатстване ... А младежът изобщо не се вълнува от това. Само за шофьорския курс има интерес. Ако успея да  го "изнудя" нещо покрай него.

# 48
  • София
  • Мнения: 12 015
Раждането на кучето се закучи и сега ММ я кара към ветеринарната клиника за секцио. Стискайте палци!

# 49
  • София
  • Мнения: 2 328
Всичко ще е наред, Санака! Стискам палци и майката и фъстъците да са живи и здрави!

# 50
  • София
  • Мнения: 7 063
Стискаме палци! И поне едно паленце да кръстите Бойчо! 😂

# 51
  • София
  • Мнения: 12 015
Имаме си седем живи и здрави бебенца - 5 момчета и 2 момичета! Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 7 063
Честитооо! Леле, 7 малчовци!
Как е майката?

# 53
  • Б
  • Мнения: 568
Много хубаво!!! Малки сладки кученца! С радост да се грижите за тях.

# 54
  • Мнения: 1 684
Честито !
Постни една снимка на бебоците

# 55
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Ай, супер! Честити ви кучовци, Санака! Heart

# 56
  • София
  • Мнения: 12 015
Ето ги шоколадовите бонбони:
Скрит текст:

Майката е добре, малко ошаматена още. Кърви малко от шевовете, но и това е нормално.

# 57
  • Мнения: 1 266
Санака, честити кученца!

# 58
  • София
  • Мнения: 3 061
Оооо, какви бонбони! Честити ви ... внуци, Санака  Joy Първо кучешки Animal Dog , по-нататък, живот и здраве, и човешки. По-близо сме до тез честитики вече, бързо отмина "честитото зъбче"
Лулу, как наборката прие подаръка? Не ни дръж в напрежение, моля, сподели ентусиазирана ли е Kissing Heart

# 59
  • Мнения: 2 755
Тези шоколадчета са направо разтапящи!❤️🥰😘 Честито!
Лулу, наборката доволна ли е?

Общи условия

Активация на акаунт