Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 957
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 887
Честита Баба Марта! Да сме румени и засмени Simple Smile

Ако имаме именици честити да са и те.

Кло, ние така упорито се опитахме да задържим политическите теми в старата тема, а ти така настойчиво ни подканяш за насам Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 898
Честита Баба Марта и от мен.
Избирам си 31 - тогава, ама в едно по-топло време, съм родена... та да видим какво ще да е...
Имам мартеница на колата и на бюрото си офисно... да съм по-ефективна и по-добър шофьор Stuck Out Tongue

# 32
  • Мнения: 3 795
Забутала съм си трудовата книжка.А ми трябва стажа за едно обучение.Дали мога да си купя една и да ми го нанесат на работа,а?

# 33
  • Мнения: 1 898
Може. А после, като си намериш старата, просто си вървят двете в компмлект.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 551
Добро утро!

Ч Б.М! Бъдете здрави, дружки мили! Много смях и усмивки да донесе месец март в темата ни, в семействата ни и най-вече да уври канчето на онзи с неприличното име и действия!

Избирам дата 3 март! ☀️ Ама не заради празника, просто обичам цифрата 3.

Кло, сигурно ти е писнало накрая, но аз доста се посмях с опитите ти да ни поканиш любезно в новата тема. 😄🤗  Продължаваха да пишат още и още в старата, а аз накрая избухнах в смях и стреснах котката .

Ама хак да й е на котката. Сутринта ми се завря в краката докато сервирах закуска. Като резултат по пода имаше чай и натрошени  бисквити в изобилие. Да бях връчила по една лъжица на домашните да хапват попара . Ми тъй е като отказаха да им направя мекици. Мекиците поне нямаше да се натрошат.

Скай, стискам палци докато не кажеш да пуснем! Още вчера исках да ти го пиша, но имах много клиенти и не сварих.

Струва ми се, че покрай клиентите вчера съм пропуснала и някои постове. Дано днес успея да се върна назад да прочета!

Това е мартеничката, която малката Панда ми е направила със своите ръчички. Едно такова мило ми е да си я нося! ❤️

# 35
  • Мнения: 15 356
Честита Баба Марта!
Избирам 4ти март,годишнината от сватбата на майка ми и баща ми.
Памде,много е хубава мартеничката ,браво на Пандичка!

# 36
  • Мнения: 1 191
Честита Баба Марта! Да сте здрави, пак здрави и много здрави!
Bobchita, 4 март е годишнина от сватбата и на моите родители Simple Smile

# 37
  • Мнения: 15 356
Сали,ще спортим заедно значи  😁

# 38
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
юхуууу, настигнах вииии....

много ми хареса ирландското кафе. Simple Smile това е онова с онова, нали?
много идейно. казваш невинно "ааа, пийвам си кафе." а се насм... наспортваш яко още преди обяда.
Simple Smile

и топките-мартенички ми харесаха. имам си сантимент към топките. Wink
 казвала ли съм ви как преди години ме посрещна една колежка на половинката и с резмрежен поглед заяви пред всички "Твоят Д... има най-големите топки в цялата централа, проверила съм!"
нам да ви кажа какви мисли ми минаха през главата, докато се усетя, че е първи март и съм го пуснала на работа с една мартеница, с топки с размер на топка за тенис.
ама той ме обича и цял ден си стоял с тях. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

скайчето сигурно почива след тежката нощ. но аз за всеки случай щепродължа да  стискам палци.
и за бабка.

не е мястото тук да питам, но някой има ли контакс с Лабрекс?

# 39
  • Мнения: 2 170

Честита Баба Марта, общество любимо!
И аз мразя мартеници, издивявам мокри конци да ми се мотаят по ръцете, но още по- мразя осмомартенската истерия, ама, най- ме довършва струящият патриотизъм третомартренски Joy
Съчувствам на дамите с инатливи болни недовършени. Никога няма да забравя, как ден преди операцията му, моят убавец го стегна канапа и каза - няма да се оперирам, ще живея колкото дни са ми останали, но няма да дам да ме осакатят!!! Забранявам ти да плащаш операцията, ще се прибираме! Аз обикалях сама  из София с 10К  в чантата и исках да се хвърля под някой трамвай...
Скайче, разпиши се с добри новини!
Якче, мисля те и стискам  Heart

# 40
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Честита Баба, беличервенируменизасмени Hug



Вчера погледнах датата, видях 28 и реших че има още два дни до първи март, изненадахте ме тази сутрин 😁

# 41
  • Мнения: 15 356
Карамело,тоя ТН е за трепане!Такива са мъжете,много ме е яд.И МУ казва,че ако не сме ние "еб@л съм им майката,ни хапове ще пия,ни на лекар ще ходя".Единия му колега му казал,че и той пиел бетаблокери,но ги спрял,понеже му пречили на сексуалния живот.На 60г само от блокерите ще да е.
Не пречат на нищо даже .
Добри,баш това с онова е ирландското кафе.Спорти си с чиста съвест.

# 42
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Честита Баба Марта! Бъдете здрави и щастливи!

# 43
  • Мнения: 6 299
Аууу,Кармелита,тая мартеничка за мен я сложи,нали 🤩
Янче,как сте с Бабиното злато?

# 44
  • Мнения: 2 170
Ренко, специално за теб, злато  Heart Simple Smile
Бобчи, не ми се говори за инфантилни мъжове...
Изчезвам да се трудя. Искам да ме пенсионират вече!

Общи условия

Активация на акаунт