Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 968
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 2 970
  • Мнения: 302
Момичета, здравейте ❤️! Поприцип съм скочила от балкона и ви следя тайничко, но съм много притеснителна и нередовна. Та затова и не съм се присъединила към темата Ви, бих се радвала да ударите едно рамо, а на тези, които ще ми се ядосат, моля да подминат. Писах в темата за всякакви въпроси, но не получавам отговор или много бавно. По същество може ли помощ за подарък на момченце 1 годинка или страници, сайт където да избера нещо. Ваш личен опит, какво Ви е било приятно да получите или сте подарявали. На зор ми е и е за близък, иначе обещавам нямаше да досаждам. Благодаря предварително ❤️

# 2 971
  • Мнения: 12 129
Купи ваучер за подарък и остави родителите да изберат.

# 2 972
  • Мнения: 6 299
Една година е възраст,в която,ако има нужда от нещо,вече сигурно го притежава,а за други неща е по-малко детето.Иначе може триколка (но много зависи от детето,дали ходи,обича да се вози...), интерактивните игри на Мапи тойс са им интересни(ако нямат някоя), много деца обичат кухните,макар и да са малки още за тях.Честно,за нищо не се сещам,нито съм искала или очаквала за едногодишно.Както каза Кло,ваучер.

# 2 973
  • Мнения: 1 898
Веселинкова ли рева, че нямала БДС, ми само фонетична на компа?  Имаш, душко, само не ти е извадена...

За едногодишното - палатка с тунел, конче люлка, интерактивните играчки на Тинкъл Старс са страхотни...

Привет на Мери Джейн /а дали така се чете... Stuck Out Tongue/

Преядох с усукано сирене, маслини и салата. пъшшшшшшш

# 2 974
  • Мнения: 14 790
Аз преядох с козунак,най-накрая си направих. 😆 Ся пъшкам.
Подарък за момченце не знам,но за годинка според мен може интерактивна масичка,ако си няма. Кола за бутане с крачета. Или да попиташ щом са ти близки. Ще си кажат какво искат.

# 2 975
  • Мнения: 15 356
За едногодишно ваучер или пари в пликче и от мен.Нашето дете получи само пари за РД и някави дребни подаръци ,от нищо не е имала нужда честно казано.Не е играла много с играчки,повече с разни предмети от бита .

# 2 976
  • Мнения: 7 243
Ооо, козунаци, сирена - искам и аз. Ама не се оплаквайте, че пъшкате от преяждане, така ви се пада като не давате и на нас Simple Smile
Аз днес нито спортувах, нито успях да преям. Направо празен ден Joy
Нямам търпение да стане утре вечер и да се отдам на усилено спортуване с любим спортен уред.

# 2 977
  • Мнения: 12 014
Най - сетне чавето легна и се сдобих с телефона си.
Браво, Добре! Майстор и половина.
Четох по диагонал, запомних че Ена е яла козунак. Лоша жена.
Едва избутах днес. Работих заспала.

# 2 978
  • Мнения: 6 470
Почивам днес. Станах като пребит кон.. Добре, че се надигнах да ъм 11, да ударя едно артистично ОИ. Че като ме метна  ПМС - то...то глава, яйца, спи ми се...гърдите бухнали кат козунак на Великден..Ей, измъчи ме тоз месец, и усещам продължение. Поне пих хап, главата мина. Но всеки момент ще си родя детеродните органи..

Лоли на фльонга съм.
Кло, не остана.. Ще търчиш кат млада булката.
ДобрЕ, гордея се с нашата секция и с теб 🤗 Едно хубуу ми стана!

Мисте, да наснимаш красотите таме, чакамИ.
Относно килеша - като в казарама е. Чак бащицата му го съжалил, че ходел пеш. Ще кажеш, че съм го принудила. Има условие- да си свърши задължението за бележка от у- ще и...няма да ходи пеш. Щото пътните излизат солено, ако няма карта. Ама...ся, дали от инат, или от зАмай/ залагам на последното/.. но килеша е много еко 😅 Ходи, та петите са му на дупето. Няма телефон през цялата седмица. Дава му се петък и събота, в неделя прибирам. Изпитвам като третокласник...не излиза, освен на тренировки. Ако съм вкъщи и е поч. ден, го пускам навън за едночасов раСодка, ако иска. Ама той не иска, щото няма пари 😁 И резултата е трето място в класА си, няколко поправени оценки от двойка, незвинени няма. Ами домъчнява ми понякога за него, но не олабвам.  Сам си го изпроси, след хиляди разговори, молби и увещания от моя страна. Бях му казала, че ще стане така. Не вярваше. Вече вярва. Сега ваканцията на малко по- свободен режим, но има да учи за поредния приравнителен на 18.04. Ще има още общо 4- ри  приравнителни май месец, плюс три класни. След това юни в началото още два и следват матурите. Няма как да олабвам. Абсурд. Ще подиша въздух лятната ваканция.
На всички, на които е нужна моята добра, подкрепяща мисъл- имате я.


# 2 979

Общи условия

Активация на акаунт