Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 91 231
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 500
Честит рожден ден на юначето! 🎉🎂🍀Не успях да го видя и аз, на тръстиката съм. Една снимчица да пусна с пожелания за спокойна вечер

# 1 411
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 748
ЧРД на празнуващите и да ви е сладка тортата Cake Tada

Ние уж нямаше да вечеряме, по едно никое време милото реши, че ще яде и от дума на дума огладнях и аз, цъкам да поръчам хамбургерче, дюнерче, и тамън цък плащане и банкиращото приложение като запецна. Айде включ-изключ, кодове, писаници, а то вика не и не, грешка, нее тъй, отначало. Отщя ми се вечерята, а приложенийцето пуска рекламки "подобряваме обслужването!", "правим всичко по-хубаво за вас!". Накрая си рестартирах телефона и тръгна, ама бях като Везувии, глад и яд в комбинация. Уф, не трбваше да се тъпчем толкова по нощите. Утре рано сме на зоопарк, ще разказвам на маймуните какви маймунджилъци бяха Smile

# 1 412
  • Мнения: 12 249
Добро утро!
С долното котенце днес е свършено. В 3 ч заблъска по вратата. Като не стана никой, пусна робота. След това доволен си полегна. Няма спасение за него.

# 1 413
  • Мнения: 10 993
Въх, Сирос, вади гювеча. Ма как така пуска робота, ужас, това е долен удар под кръста. Обери го с прахосмукачката за наказание. Освен ако и с нея не е пръв приятел.
НаЩа ме чакаше с честитки в коридора... Добре, че видях, че вратата към тоалетната й е затворена преди да я метна през прозореца.

# 1 414
  • София
  • Мнения: 10 471
Хахаха, дзверО е опасен. НЕма го отучваш да чисти, само го препрограмираш да е в дневната часова зона. Казах.

Последна редакция: ср, 16 мар 2022, 08:15 от бъръльо-бъръльо

# 1 415
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Добро!

# 1 416
  • Мнения: 12 249
Ули, качва задните лапи върху робота и почва да тъпче, докато улучи копчето. Все по - бързо му се получава. После беж да го няма.
Бър, ще го програмирам аз, да стане на заек с ориз Rage

# 1 417
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Начи нямаш нужда от приложение да си пускаш робота Simple Smile

# 1 418
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 748
Брутро с една мока Smiley Според майкрософт навън в момента е слънчево Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 419
  • Мнения: 1 972
Сирос, върл фен съм аз на Киликандзеро, обичам го това животно!!! А да прибираш робота вечер не става ли?
Обичам да няма никой в офиса и аз да си надуя нещо

# 1 420
  • Мнения: 7 516
Сиросче, не закачай котенцето! Идеален помощник имаш. Е, малко му куца времето за чистене, но е поправимо Simple Smile

Кой открадна слънцето?!

# 1 421
  • Мнения: 6 338
Сиросче, не закачай котенцето! Идеален помощник имаш. Е, малко му куца времето за чистене, но е поправимо Simple Smile

Кой открадна слънцето?!
Добри,и ни прати на негово място сахарски пясък 😬.Одеве имах чувството,че по миглите чак ми полепна.

# 1 422
  • София
  • Мнения: 9 767
Добро утро!

Много ми се спи! А спах цяла нощ. Имам да изкарам 12 часа в офиса.  Мрън.

Сутринта влизам в тоалетната и ми мирише на изгоряло. Взех да се оглеждам откъде може да идва тази миризма. Ми няма откъде. Свърших си работата, измих се и влизам в кухнята. Баща ми си пекъл филии на тостера, пушек се носи, мирише.  Горкият тостер плаче за пенсия. Прегаря филиите за отрицателно време. Но баща ми не дава дума да кажа за нов тостер. Хубаво, ама се замислям дали не може без да казвам дума просто да отида и да купя един ...  Grin

# 1 423
  • Мнения: X
Утре рано сме на зоопарк
Това ми напомни, че когато децата бяха малки и искаха да ги заведа в зоопарка, редовно им отговарях, че ще ги заведа, когато има свободни клетки за настаняване.

# 1 424
  • София
  • Мнения: 14 164
Уиш 🤣🤣🤣🤣, как не ми е дошло на ум. Супер е.

Общи условия

Активация на акаунт