Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 91 235
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: X
Готииииин! Heart

# 1 381
  • Мнения: 2 276
Здрав и палав да е, Ренко Simple Smile
Сирос, успешно се е прибрал значи, сега да се доизлекува.

# 1 382
  • Мнения: 14 840
Честит да е Шефа! Да слушка повече,да не ядосва мама и да й оставя по някоя минута за почивка. 😁😍❤

# 1 383
  • Мнения: 5 784
Ренко,❤️🥰! Честит рожден ден на малкия шеф с пожелания да стане голям и известен шеф...или каквото си пожелае! Да расте здрав,добър и щастлив!

Последна редакция: вт, 15 мар 2022, 20:11 от Sissy

# 1 384
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 326
ренко, сладурче ти е детенцето.
доволна съм - и аз закачих шефчето. Simple Smile
не знам какво е великденска салата и само затова няма. Simple Smile но пък има вълча - замесила съм кюфтета и сега изпратих бащицата да ги пържи.
Wink не е истина колко ме мързи днес.

# 1 385
  • Мнения: 2 846
Еха, хванах шефчето на повторението! Да е жив и здрав сладура! Весели игри и по-малко бели!
Бърд, ако пиеш нещо кръворазреждащо спри го за известно време или по-добре се консултирай с лекар. Много често не виждам постове, защо така се получава, не могат ли да отстранят тоя бъг.

# 1 386
  • Мнения: 276
Ренко, честит да сладкиша, весело детство му желая!
Значи, много си е полезно да си имаш мъж за ремонтни дейности! Уви, аз съм изтеглила късатата клечка. Сума пари даде мъжо, да свалят тапетите в спалнята и да сложат латекс. Това ми бил подаръка за 8 март😆. Аз съм с мускулна треска от чистене след подаръка. Вероятно ще чакам още няколко години да смени бравата в спалнята, че е счупена от...не помня кога. Та, четейки си викам, ако някоя ми проведе урок бих си я сменила сама. Ма май по-добре да си сипа едно и да си ви кажа наспорт. Работата не е зайче да избяга.

# 1 387
  • Мнения: 12 241
Добри, зелена салата, репички, лук/чесън, варени яйца. Упорито се опитвам да си раздразня гастрита. Но пусто съм 🐷🐖🐷

# 1 388
  • София
  • Мнения: 9 770
Рен, да ти е здраво и безгрижно момчето! Flowers Four Leaf Clover CakeBalloonNature High BrightnessNature Rainbow Хванах повторението. Heart Eyes

Оги, в тубата може и да има някое клипче за смяна на брава. Там какво ли няма.

# 1 389
  • Мнения: 7 517
Уинд, не пия кръворазреждащи. Ако продължава това кървене, ще мина през УНГ.

Оги, не си сама. И ние имаме брава за смяна. Не е счупена, трябва да се пробият  нови дупки в дървената врата и да се монтира наново. Няма да казвам откога намилам.

Сиросче, радвам се, че ТУ си е в къщи. Един дерт по-малко. Сега да почива и да се възстановява.

Ох, пържени кюфтета с великденска салата. Това е в ресора на МУ, в петък или събота ще го впрегна в кухнята.

# 1 390
  • Мнения: 3 824
Ренко,честит да е малкият бонбон! Щастливо детство и много белички му желая. Wink

# 1 391
  • Мнения: 12 241
Оги, първо сваляш старата брава, като сваляш двете дръжки на вратата. Вариантите не са много, или ако е от най-старите, едно малко пиронче предържа едната за другата, или развърташ лицевите "панели", с което ги махаш. След това махаш самата брава, държат я две дълги видии, горе и долу от страничната страна на вратата. Със старата брава отиваш в строителен магазин или хипермаркет и купуваш нова, със същите размери. Консултантите в магазините са за това. Не забравяш и нови дръжки. От там, поставянето е по обратния ред. За това има и клипчета в тубата. Нищо сложно.

# 1 392
  • Мнения: 1 972
Нищо сложно ли...?

# 1 393
  • Мнения: 12 241
Питаш ли ме как съм сменяла патрон на вратата с четиристранно заключване?

Това е сложно. Трябва зъбците да съвпадат за всички страни на заключването.

Последна редакция: вт, 15 мар 2022, 20:59 от 💙 Clo 💙

# 1 394
  • Мнения: 2 276
Кло, щях да го пиша малко по-кратко, ти беше изчерпателна Simple Smile Лесно е, да.
Питайте ме мене, чака ме демонтаж и монтаж на тоалетна чиния. За 4 болта и една мека връзка ей са ще дам 80 лв да ми го направят.

Общи условия

Активация на акаунт