На море в България 2022 г.

  • 67 950
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 083
Честит празник на всички дами !

Нищо не съм резервирала и тази година не искам ол инкл.
Вариантите са ми два . Вила с приятели , където пускат домашни любимци , или  апартамент в комплекс с басейн близо до плажа .
Ще се радвам , ако имате предложения .

# 46
  • Мнения: 491
Честит празник на всички дами !

Нищо не съм резервирала и тази година не искам ол инкл.
Вариантите са ми два . Вила с приятели , където пускат домашни любимци , или  апартамент в комплекс с басейн близо до плажа .
Ще се радвам , ако имате предложения .

Честит празник!🌹
Не знам дали сте чували приложението AirBnb и как работи то.Ще обясня, ако е нужно. Там има най-голямо разнообразие точно от това, което търсите. Ние го използваме по всяко време на годината, когато ни се налага да пътуваме някъде и не ни се занимава с хотели.✌🏼

# 47
  • Мнения: 1 073
Някой местен ако е наясно, в Топола/Каварна има ли откъде да поръчам някакъв по-хубав/голям букет за началото на Юни ?

# 48
  • Мнения: 294
Тази година като гледам  какви цени се оферират - и нашето семейство ще се ориентира в къща за гости или апартамент...просто е непосилно да ти предлагат за 4 души над 520 лв на ден - е не благодаря на половината ще ми излезе на ден, без да се ограничаваме ако сме на вила или нещо под наем.....или в Турция също ми е вариант и се оглеждам за оферти.

# 49
  • Германия
  • Мнения: 513
От къде резервите Дюни? Никъде не намирам свободни места за юли-август.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
От къде резервите Дюни? Никъде не намирам свободни места за юли-август.
Сега проверих в сайта на Дюни, за м. Август има свободни места. Нощувките трябва да са минимум пет.

# 51
  • Мнения: 6 327
Foley, Съни турс също имат места, но зависи за кой точно период търсите.
Виждам обаче, че вече не предлагат Марина Бийч и Марина палас. Верятно за там няма никакви места. За съжаление обаче от няколко дни бг-мамата не ми дама да пускам линкове. Отворете си сайта visit.bg ранни записвания, задайте във филтъра Дюни и като кликнете на бутона "резервирай" ще Ви покаже за кои дати вече няма места.

# 52
  • под тепетата
  • Мнения: 9 403
aiwabg, аз съм почти местна. На центъра на Каварна има три-четири магазина за цветя. Мисля, че ще ти свършат работа. В Балчик, който е наблизо не съм наясно, но предполагам, че и там ще има.

# 53
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
С тия нови цени на храна, гориво, ток, газ - хотелите ще фалират.

# 54
  • Мнения: 1 073
aiwabg, аз съм почти местна. На центъра на Каварна има три-четири магазина за цветя. Мисля, че ще ти свършат работа. В Балчик, който е наблизо не съм наясно, но предполагам, че и там ще има.
Благодаря, исках да съм сигурен, че имаме юбилей + троен празник на една дата.

# 55
  • Мнения: 2 900
https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Oshte-po-skupo-more-tov … at-cenite-1229450

Аз никога не резервирам предварително с месеци напред, но следя нещата. Така си добивам ясна представа за случващото се и избирам най- изгодната оферта. Ето, по време на пандемията преди две лета, бяхме на Слънчев бряг, защото беше празен и цените бяха смешни. Миналото лято бяхме на апартамент в Бургас и избегнахме тъпканицата и битката за шезлонги.
Това лято обаче съм в чуденка как да процедирам. Бях се ориентирала към апартамент в някое малко курортно градче, но като чета за скока на цените във всичко, май ще е най- изгодно отново да сме на ол инклузив.

Другото, което ме притеснява, са бежанците по морето. Не искам да отседна в хотел, в който има настанени бежанци или такива в съседство. Познавам малко на брой украинци, но всичките са…. абе румънците ряпа да ядат. Притеснявам се и от кражби. Все пак говорим за хора, които нямат нищо и чакат ние да им осигурим всичко.

Последна редакция: нд, 13 мар 2022, 05:58 от Mia Rulana

# 56
  • Мнения: 491
https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Oshte-po-skupo-more-tov … at-cenite-1229450

Аз никога не резервирам предварително с месеци напред, но следя нещата. Така си добивам ясна представа за случващото се и избирам най- изгодната оферта. Ето, по време на пандемията преди две лета, бяхме на Слънчев бряг, защото беше празен и цените бяха смешни. Миналото лято бяхме на апартамент в Бургас и избегнахме тъпканицата и битката за шезлонги.
Това лято обаче съм в чуденка как да процедирам. Бях се ориентирала към апартамент в някое малко курортно градче, но като чета за скока на цените във всичко, май ще е най- изгодно отново да сме на ол инклузив.

Другото, което ме притеснява, са бежанците по морето. Не искам да отседна в хотел, в който има настанени бежанци или такива в съседство. Познавам малко на брой украинци, но всичките са…. абе румънците ряпа да ядат. Притеснявам се и от кражби. Все пак говорим за хора, които нямат нищо и чакат ние да им осигурим всичко.

До лятото има доста време, така че се надявам да измислят нещо с украинците по морето. Макар че не ми се вярва хотелиерите да приемат украинци лятото и да приемат и туристи. Иначе във Варна до преди два часа по морската не чух и една българска реч.🤔

# 57
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Ако до сега е имсло тук-таме украинци на работа по морето, това лято ще са само такива изцяло. Аз го питам нещо, той - Не понимаю. То така най-лесно.
Най-изгодно, според мен, ще е който е резервирал ол инклузив преди войната.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 020
Само да не кажат сега, че независимо от ранната резервация ще трябва да си доплатим повече, заради тоталното покачване на цените. Grinning Кой знае какво и що... Хората масово се оплакват от променени цени по договори и то без предупреждение

# 59
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Само да не кажат сега, че независимо от ранната резервация ще трябва да си доплатим повече, заради тоталното покачване на цените. Grinning Кой знае какво и що... Хората масово се оплакват от променени цени по договори и то без предупреждение
Тогава ще анулирам резервацията. И аз това се чудих като навдигаха газта и тока, и после войната.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт