Великобритания - тема [91] Пролетно - Пролетно Лятна Нековидна

  • 26 772
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 892
Памперс, вече официално честито! Бързо да се почувствате у дома си в новата къща и да сте много щастливи в нея!

При нас до 3 рм е червения код, после до 5 - амбър. Ами, духа.

На мен ми е много криво за Камила Валиева, наистина е изключително талантлива. Гледах снощи момичето, което взе златото - много по-слабо като техническа трудност. Имаше някакво мнение във ФБ снощи, в което автора (с англозвучащо име) питаше защо резултата на камила от тест през декември, който е трябвало да излезе до 20 дни, излиза чак след 2 месеца, след като вече олимпиадата и конкретно състезанието по фиг. пързаляне са започнали, Валиева е играла и междувременно е имала чиста проба. Ще видим какво ще покаже контролната проба. Поне е още съвсем млада и има състезателни години пред себе си.

# 16
  • London
  • Мнения: 6 732
Хайде на някой комшия му изгоря стъклото.

# 17
  • Мнения: 500
Съсипаха го това момиче, Валиева, заради гнусни политически игри и Томас Бах имаше наглостта днес да се изказва , че треньорката не я била прегърнала след изпълнението й. Дано Валиева има сили да продължи, но някак си се съмнявам, защото този психически тормоз е безпрецедентен в света на спорта досега и при това над едно дете.

# 18
  • UK
  • Мнения: 2 838
Благодаря за новата тема🌷🌷🌷. Дано няма повече ковидни теми.

  Аз в Лондон толкова вятър не бях виждала. Бутна ни оградата и от двете страни, преди малко една керемида падна от покрива до колата, добре, че не я оцели. Дано удържи покрива, че в напалото на Март ще го правим, да не се налага да го закърпваме временно.
Ние, с ММ сноши в 11ч преместихме трамплина, в един ъгъл между шеда и ограда че беше в най-високата точка на двора. Днес на обяд му свалихме и мрежата, натрупахме чували с пръст по краката му и пак едва издържа да не полети.
 Добре, че децата са халф търма, да не излизаме. Дабо скоро утихне.
 Памперс, успех в преместването.

  И мен ме е яд за фигуристката. Не можах вчера да гкедам съзтезанието.

# 19
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
Благодаря за темата. Вече съм във ваканция, последните няколко седмици бяха ужас в училище, дано след ваканцията децата се кротнат. Миналия ден изключиха 9 ученика, малко преди това 2, полудяха с този ковид.
И аз бях вечно недоволната майка, сега съм оставила дъщерята да прави каквото си иска, в колеж е, да си прави сметка какво иска в бъдеще.
При нас сега вятъра се позасили, а аз имам MRI в 5, никак не ми се излиза, ама няма начин.

# 20
  • Мнения: 1 478
При нас беше червен сутринта и аз в най-големият вятър тръгнах на работа. Беше като цяло добре, на главния път беше паднало дърво върху камион и бяха го затворили, имаше и линейка. Но пак беше в другата посока и не ме повлия. Дано и довечера да е наред, че ще се прибирам по тъмно.
Вкъщи оградата се е разпаднала.

# 21
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
При нас в цяла южна Ирландия (Корк и Кери) беше червен код тази нощ. Почнахме работа 2 часа по-късно от обикновено. После премина в оранжев, обаче стана много студено, даже и сняг валя за около час. Някои квартали останаха без ток около нас, но в нашия няма поражения.

Памперс, бързо да се преместите и с много смях и любов да изпъпните къщата.
Припомни ми с колко подаръци отрупаха дъщеря ми като заминавахме за Ирландия. А тя беше в този клас по-малко от половин година. Картички, рисунки, подаръци. Много трогателно беше. Още си ги пази.
Дано бързо да намерят приятели в новите училища.

# 22
  • London
  • Мнения: 6 732
То става интересно с тази Валиева....уж нещо от на дядо си лекарството закачила незнайно как, сега прочетох, че имала ангина декември и от лекарския щаб и дали Тиленол. Къде е истината не се знае.....😑

При нас батута обикаля целия паркинг, чудя се колко коли ще смаже. Ама много прости са тия съседи.....да го зарежат така.

# 23
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
При нас в Кент червен код , моя мъж сутринта рано тръгна за работа , мислех го и треперих докато стигне , че гледах във фейса обърнати камиони на моста , после казаха че затварят Дартфорд моста , дано до 9 часа да го отворят
много ми е страшно такова екстремно време , чак детето се стресна по едно време , ама и дръпнах пердетата да не гледа какво е навън
Имаме на двора трамплин и една шатра ,трамплинът си беше ок , ама  ех тази шатра колко псувни отнесе , не мога сама да я затворя и прибера , комшията го няма да дойде да помогне .. увързах я с едни въжета уж да не литне , ама бая я дебнех от прозореца.. чак към 5-6 поутихна и се успокоих и аз , ама бях на тръни .. дано няма повече поразии

# 24
  • UK
  • Мнения: 4 308
Правите ли мартеници у дома с децата? Дайте идея за нещо лесно и бързо, но различно, че на моите им писна всяка година едно и също, искам поне една вечер да седнем да се по занимаваме ей така за спорта. Обикновено февруарската ваканция се хващаме, този път на никой не му се занимава и нищо още не сме правили.

# 25
  • Мнения: 9 700
Какво правите обикновено? Само усукани кончета, Пижо и Пенда или нещо друго?
Няколко скрийншота набързо.







Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 13:01 от G&B

# 26
  • UK
  • Мнения: 4 308
Благодаря, да, усукани кончета, пижо и пенда, стандартните неща, иска ми се ако може нещо друго да е този път, за да им е по-интересно.

# 27
  • Мнения: 1 478
Мартенички ще кажа другата седмица, ще правят в Бг училището 😂.

# 28
  • Мнения: 8 892
Сега се замислих дали да не направя някакъв венец мартеница за вратата. Ще потърся идеи. Иначе правя съвсем стандартно правя усукан конец за ръцете и толкова, и без това е най-удобно за носене. Пижо и Пенда са ми твърде соц, нали тогава шопския фолклор беше много тачен. На мен шопското хич не ми е на сърце обаче, пък и нямаме никаква такава жилка.

# 29
  • UK
  • Мнения: 4 308
Ние тази седмица писахме и правихме постери за Васил Левски, ще питам утре дали ще правят мартеници в училище, че да ме отърват от тая мъка тая година 😂

Общи условия

Активация на акаунт