Как да продавам в ETSY?

  • 1 878
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте! Сега си направих регистрация в Etsy, за да продавам дизайните си. Но при създаването на онлайн магазина ми иска данни, като адрес, банкова сметка за плащане на данъците. Някой може ли да ми обясни какво и колко точно се заплаща? Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 35 098
Влезте във фейсбук групата и си задайте въпросите.

# 2
  • Мнения: 1 271
Аз също имам магазаин в Etsy. Мисля , че като въведете сметка, трябваше да им изпратите един долар или те на вас нещо такова. Въведете си банковата сметка за да потвърдите. Мисля, че там ми искаха и лична карта. Това е голям сайт не мисля,че ще злоупотребят. Аз сега след като им изпълних стъпките си имам магазин и си пускам digital files там, и всичко си е ок.

# 3
  • Мнения: 6
Здравейте! Сега си направих регистрация в Etsy, за да продавам дизайните си. Но при създаването на онлайн магазина ми иска данни, като адрес, банкова сметка за плащане на данъците. Някой може ли да ми обясни какво и колко точно се заплаща? Благодаря ви!


Най-добре шофьорска книжка.

Относно стъпката за банковата сметка - това е къде да пристига печалбата при покупки на клиенти в Etsy.

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте и аз се сблъсквам сега със това, но на мен ми поискаха 3 различни суми депоз
ит за потвърждение, като най-малката е 200 евро, Това нормално ли е според Вас?

# 5
  • Мнения: 447
И аз имам проблем с този техен депозит, първо им беше подозрителен профила ми, после пък ми поискаха минимален депозит от 300 евро. Писаха ми да напиша колко ми е наличността по картата, писах им 300 евро, колкото уж поискаха, после ми писаха, че ще ги задържат тези 300евро за 24ч, и после ще ми ги възвърнат, но вече минаха няколко дни и парите ми все още са задържани. Мъча  се да се свържа с някакъв техен съпорт, но никъде не намирам как. Ако някой се е сблъсквал с подобно нещо нека сподели какво и как. Мился си, че съм достатъчно интелигентен човек, и добре боравя с виртуалното пространство, но този сайт ме заби в земята. Имам обяви и в Ибей, но такова чудо като в Етси не бях срещала.

# 6
  • Мнения: 51
Здравейте и аз се сблъсквам сега със това, но на мен ми поискаха 3 различни суми депоз
ит за потвърждение, като най-малката е 200 евро, Това нормално ли е според Вас?

Това е скам! Не се връзвайте!
И, наистина, влезте в групата във фейсбук, много е полезна, има много информация за всичко. Както и хора, които са готови във всеки момент да ви окажат съппорт.

# 7
  • Мнения: 447
За съжаление го разбрахме по гадния начин, от картата бяха изтеглени 200евро, веднага се свързахме с банката понеже сумата беше само задържана. От там реагираха бързо, за да я спрат, но ден по-късно видяхме, че има покупка в някакъв сайт за интернет игри, на стойност 110евро. Тях вече не успяхме да ги спасим. Подали сме жалби, но.....няма да имаме късмет, парите ги прежалихме, въпроса е горчивината, че се смятаме за що-годе интелигентни, но....тук се провалихме гръмко.

Общи условия

Активация на акаунт