Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 50

  • 11 920
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 162
Гледам сериала много ми харесва, но нещо се проточиха нещата.
Още в първата серия беше развръзката, когато ги разобличи пред родителите й, но сега нещо се бавят нещата.
До края на сезона ли ще продължи с криеницата или скоро ще си покаже картите, а и вратата на оня загубеняк?
Дубльорката на Дерин много флегматичен глас вади..

Последна редакция: пн, 13 фев 2023, 00:45 от sineva 1

# 61
  • София
  • Мнения: 3 462
Гледам сериала много ми харесва, но нещо се проточиха нещата.
Още в първата серия беше развръзката, когато ги разобличи пред родителите й, но сега нещо се бавят нещата.
До края на сезона ли ще продължи с криеницата или скоро ще си покаже картите, а и вратата на оня загубеняк?
Дубльорката на Дерин много флегматичен глас вади..
Дублажа наистина не е подходящ за доста образи, не само на Дерин. Аз предпочитам да гледам с бг. субтитри. В предишната тема № 49 съм слагала преводите на почти всички епизоди.
Турските сценаристи не са следвали английския "първообраз" и по тяхен образец за да има много епизоди и втори сезон са добавили още много интриги. Една от основните тези при тях е отмъщението.

# 62
  • Мнения: 2 162
Благодаря за полезната информация, Нина! Simple Smile

Прочетох, че Каан е бил поканен за главната мъжка роля. Жалко,че не е приел. Голям актьор е с много силно присъствие. Щяха да са равностойна актьорска двойка с Джансу. Много е добра, много силни образи изгражда. Неверникът е симпатичен мъж, но просто не може да импонира на играта на Джансу. Все едно е в поддържаща роля. Не всеки може да застане редом до толкова можещ актьор,като нея и да не бледнее.
 Явно Джансу ще изнесе сериала на гърба си. Тя го може ще се справи.
Все  пак жалко, че Каан не е част от сериала.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 462
sineva 1, привет!
Напълно съм съгласна с всичко което си писала. Джанер Джиндорук, въпреки, че съседите го смятат за техния Джордж Клуни, аз не го харесвам. В "Жена" ме дразнеше с непрекъснатото изкуствено плачене, а и сега ще продължава. Да, Каан е отказал и правилно е постъпил. Права си, за мен също Джансу е невероятно талантлива актриса. Тя никога не преиграва и създава образи, които се запомнят завинаги. Развам се, че си открила този стойностен сериал и приятно гледане.

# 64
  • Мнения: 1 851
От утре сериалът Мрежа от лъжи продължава излъчването си в ефира на BTV Lady от 21:00 часа всеки делничен ден.

# 65
  • Мнения: 2 162
От утре сериалът Мрежа от лъжи продължава излъчването си в ефира на BTV Lady от 21:00 часа всеки делничен ден.
Така ли?!
Първо излезе информация, че Опасно изкушение го местят в BTV Lady, даже вървеше анонс, че от 20.02. ще се излъчва там.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет, момичета!
Днес е празник за патрона на темата ни, най,  най-любимия ми турски артист Мехмет Акиф Алакурт - Боран Ага  има рожден ден.

Преди доста време ние празнувахме заедно с него. Харесвахме го, обичах ме го, но той ни напусна. Престана да снима и се оттегли да живее в Каш. Много бях разочарована,  ядосвах му се, но сега мисля, че правилно постъпи. Образите, които сътвори ще носят винаги очарованието му и ще го помним с тях, защото много негови колеги продължават да снимат и да се излагат. Остаряли, погрозняли, побеляли /боядисани/ , краката им се преплитат, но се напъват да играят любовници за пари, които аз не гледам.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МЕХМЕТ АКИФ АЛАКУРТ.

Последна редакция: нд, 23 юли 2023, 11:25 от Nina NN

# 67
  • Мнения: 10 818
Привет и от мен...в една много любима и незабравима тема!
Но...уви...сериалчето свърши отдавна...Мехметчо ни разочарова,че напусна актьорската професия... DisappointedDisappointed Relieved

Днес обаче ,той навършва 44 години!!! Heart Eyes



Мехмет !!!

Да си  жив , здрав и много щастлив !!!



HeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulseHeartpulse

# 68
  • София
  • Мнения: 3 462
Привет!
Много ми е приятно да споделя, че днес се навършват 17 години от първото излъчване на великолопния и незабравим сериал "Завръщане- Съла". Това е сериалът, който отново за кой ли път започнах  да гледам. Талантливата  Джансу Дере не престава да играе и все запомнящи се роли. Жалко, че Мехмет Акиф Алакурт престана за което много съжалявам.
 Незабравимите Съла и Боран ага:
Който има желание може да гледа всички епизоди с българско озвучение тук: https://vk.com/video/playlist/160149057_1
Хубав ден и всичко добро.

# 69
# 70
  • Мнения: 4 643
Нови на Джансу
 

# 71
  • Мнения: 1 851
По БТВ повтарят Мрежа от лъжи от 13:30 часа - два епизода един след друг.

# 72

Общи условия

Активация на акаунт