Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 50

  • 11 928
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 853
Здравейте! Сериалът ще се излъчва и в Русия, също от 3 октомври.

Създадох група за сериала във фейсбук. Нека, който иска, да се присъедини:
https://www.facebook.com/groups/1981057445421491/?ref=share_group_link

# 46
# 47
  • Мнения: 1 853
За съжаление, имам лоша новина.
Сериалът Неверният (Мрежа от лъжи) няма да се излъчва по BTV Lady от 3 октомври.
Не се знае причината за това.
Единственият вариант е да се гледа преведен със субтитри в интернет.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 468
Привет!
Днес ражден ден има прекрасната и много талантлива актриса - Джансу Дере - султанката на темата ни!
                                                       


Пожелавам да е жива и здрава, лично щастие и големи успехи в професията. Пожелавам също да изиграе още много великолепни роли, които да ни радват.

# 49
  • Мнения: 1 853
Честита да е! Нека да е жива и здрава, много щастлива и успешна!
Според Вас кога ще дават Неверният в България?
Следобед или вечер?

# 50
  • Мнения: 4 650
Прекрасната Джансу Дере

# 51
  • Мнения: 1 986
Джансу в Маями на събитието на Turkish Airlines









И още


# 52
  • Мнения: 1 853
Здравейте! Имам новина!

Неверният ще го излъчват от 30 януари от 21:00 до 22:00 часа по БТВ. Ще е със заглавието “Мрежа от лъжи”.

# 53
  • Мнения: 2 162
Филмът почва от тази вечер по бТВ ОТ 21 часа след Опасно изкушение..
Някой гледал ли е филма? Струва ли се да се почва?
ДЖансу Дере много я харесвам, но ако филмът е слаб да  не се пускам.
Предварително брагодаря, ако някой откликне.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 468
Аз гледах сериала с много голям интерес и вълнение. Превеждаше се и с български субтитри. Според мен заслужава да се гледа.В никакъв случай не е слаб.  Джансу Дере също много харесвам и в сериала играеше великолепно и запомнящо се . Всички други са доста добре подбрани  талантливи артисти. Джанер Джиндорук не харесвах от "Жена" и в началото не го приемах , но след това беше доста различен и играеше добре в този образ. Сериалът е римейк на английския "Д-р Фостър", но аз мисля, че е по добре направен, само , че като турските сериали доста разтегнат - сезоните да два. Препоръчам го.

# 55
  • Мнения: 2 162
Благодаря за бързия отговор, Нина Simple Smile
Решено  ще го гледам

# 56
  • Мнения: 1 853
Сериалът е страхотен, гледах го с голям интерес и пак ще го гледам.

# 57
  • Мнения: 2 162
Наистина е хубав.
Учудена съм, че тук няма особен интерес към него. Интересен сюжет, добри актьори, особено Джансу.
Приятно гледане на тия, които са решили да дадат шанс на сериала, заслужава си!

# 58
  • Мнения: 765
Включвам се в клуба на харесващите го:) Да, наистина не се коментира, но ми се струва, че дамите във форума сякаш гледат повечето сериали предварително онлайн и когато ги дават по телевизията вече нямат интерес.
Любопитно ми как ще се развият нещата по-нататък, предполагам историята с Дерин ще се проточи, очаквам с нетърпение развитието и на останалите герои.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 468
Привет, момичета!
Аз съм от тези, които гледаха  сериала още миналата година - онлайн, с руски и бълг. субтитри. В предишната тема сме коментирали и епизодите и който иска може да ги чете. За мен сериалът е по добре направен от английския първообраз "Д-р Фостър. Ето какво съм писала преди:
- Това което знам за английския сериал"Доктор Фостър" е, че е произведен 2015 година. Рускините пишат, че са 5 епизода, но се водят като сезони. Аз отчасти гледах петия, но не ми хареса. Първо Джансу е много по красива и изразителна в ролята си.
                                    
Сюжета е същия, много сцени са почти еднакви, но първия турски сезон е много разширен. Доколкото знам интригата във втори сезон си е чисто турски вариант. Сега, когато  гледам с голям интерес "Присъдата" и много харесвам  Каан Урганджиаглу, разбрах защо той е отказал предложението да играе Валкан. Аз никак не харесвах Джанер Джиндорук от "Жена", но тук сякаш много му допадна този образ. Най-голямата ми изненада е Беркай Атеш , който беше отвратителен  типаж в "Майка"  и жесток насилник. Отново се убедих, че  талантливия артист може да изиграе всяка роля.
Хубав ден и до скоро.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт