Тренировки в домашни условия - 115

  • 38 655
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 593
Соренда, това:

Препозиционирано, за гръб, рамо, гърди, бицепс.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 701
За пръв път виждам. Много е яко. Може и аз да си взема по-натам. Благодаря!

# 707
  • Мнения: 2 630
Днес 17 мин корем и тазово дъно и 45 мин спининг, среден пулс 158.

# 708
  • Мнения: 4 763
Ден_04 ,цяло  тяло -много,много ми харесва тази програма ,ама мнооого 👌💪

# 709
  • Мнения: 25
Здравейте спортуващи момичета!
Извинявам се, че нахлувам в темата ви, но ще имам гостенка, която е активно спортуваща и трябва да купя постелка за фитнес.
Аз нямам никаква представа какво да избера. Искам нещо добро.
Моля, помогнете ми, като ме насочите.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 862
Сутринта ходих на зъболекар пеша, та имам около 40 минути в двете посоки ходене. После излязохме на разходка по крайбрежната с годеника ми, мислех, че няма да имам сили и за тренировка, но тази е кратка, а другите две са по 3 минути всяка.


# 711
  • Мнения: 10 015
Привет!
Вчера 21км бързо тичане - Пражкия половин маратон, а вечерта лайн дансинг. Навъртях почти 52 000 крачки.

След малко отивам за 6км регенериращо бягане, след него йога и мачкане с фоум ролерите.

Много ми се иска да направя цяла програма както му е реда, ще пробвам ЕПИК 3 след 16.05.
На 8.05. е маратона за който не съм подготвена (вчера усетих), давам си седмица регенерация, и от понеделник, 16.05. започвам по график.

5 седмици до маратона. Тичане и глад ме чакат. Свалих 1кг, в четвъртък кантарът отчете, но на старта след въглехидратното зареждане бях +1.5кг, надявам се, вода.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 701
Dez, страхотна цел! Успех!

Днес правих ден 3 от ЕПИК 3. В началото има 10-тина минути abs, които замених с упражнения за корем с диастаза, лежерно ми беше. После продължих по програмата и сега глутеусите ми горят. Много обичам тренировки за крака и глутеус, защото са ми издръжливи и днес се справих много добре, доволна съм от себе си. Правих с килограмите, с които работи и Карълайн.
Смятам по-късно да направя малко кардио с колело или тичане, а накрая да се наградя с парна баня и сауна.

Вие ходите ли и харесвате ли парна баня/сауна?

# 713
  • Мнения: 2 630
Дез, понеже знам какъв зверски глад ме наляга след дълго тичане, евала, че можеш и да гладуваш по време на подготовка за маратон. Това изисква зверска воля! Аз свалям в off season и с по-малко км само. :Д

Сауна обожавам, ако не е смесена заради извратеняците, а те са много. Ходя само на женска. Отразява се супер на кожата ми и регенерира.

Днес 20 мин спининг, среден пулс 157. Тазово и корем 30 мин.

# 714
  • Мнения: 1 121
EPIC-чета 💞🍑🍾🎈🎉🎊
Завърших току що хийта

Много емоционално се почувствах, а по принцип не съм такъв човек 🙄

Сега съм в чужденка какво да започна, нямам нужда от конкретна почивка между програмите.
На 11 този месец имам предвидена манипулация на единия крак, което автоматично означава, че близо 3 седмици няма да мога да тренирам (евентуално горна част), но защо да губя време до 11 Wink

Обмислям да си направя програма хибрид: с Каролинчет❤ дупе и крака (1 тренировка) и за цяло тяло (1 треноровка), с Памела корем (1 треноровка) и ще видя какво ще добавям за са станат четири 💞💞💞

# 715
  • Мнения: 1 177
За днес Upper fix, Lower fix и 10 minute fix for abs от 21DF real time.

payla, поздравления! 🥳 Дано леко мине интервенцията и възстановяването след това.

# 716
  • Мнения: 318
Здравейте,през изминалата седмица отчитам :

Понеделник - 40 минути на велоергометър и 15 на кростренажор.
Вторник - 20 Minute Full Body Dumbbell  Workout.
Четвъртък - 40 минути на велоергометъра и 21 Minute Full Body Dumbbell Workout - Low Impact - All Standing.
Петък - 15 минути каране на велоергометър плюс мои приумици за цяло тяло с дъмбели.
Събота - Dumbbell Only Leg Workout for Women и Dumbbell Only Upper Body Workout.
Днес - 15 Min STANDING ABS WORKOUT | Arms + Core with Dumbbells и Slimmer Thighs Workout.
Simple Smile

# 717
  • Мнения: 1 982
Вчера гръб и бицепс във фитнеса.
Днес крака, пфф изморих се.

# 718
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
За днес отчитам кардио по план, но замених това от БР с един час кростренажор. Преди това пък направих утрешната тренировка,  а утре ще съм на плуване. Grin Нещо много си напрягам краката при плуване. Така ли трябва да е или аз нещо не правя като хората и се вживявам в повече? Laughing

# 719

Общи условия

Активация на акаунт