Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 110
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 3 165
  • София
  • Мнения: 2 410
Скай, стискам палци!
За двамата хубавци, дано се разберат, защото са само за бой с точилка, особено единия…
Мен ми беше ужасен ден, ама утре ще ви мрънкам Simple Smile Тия вируси край нямат… тъкмо закрепих Киси, и мъжът ми се тръшна с нещо и се моля да не го лепнем с малкия… Sad И първи ден на работа от 2 месеца, а бе мн неща Sad

# 3 166
  • Мнения: 164
[video][/video]
Скай,🙏
Призовавам и балкона да се включи с положителните мисли!
От балкона:стискам, всичко ще бъде наред!

# 3 167
  • Мнения: 3 795
Не съм ви чела.Скарах се с всички вкъщи и пия вино.След базара за баба Марта днес,едва ми издържаха нервите и като ми пуснаха"Като 2капки вода" да ми грачи Есил и откачих.
Попаднах на това във фейса.Хареса ми.
"Искам да съм мечка! 🐻
В този живот съм жена, в другия искам да съм мечка!
Когато си мечка, се налага да спиш през зимата - цели шест месеца. Мисля, че мога да се справя с това.😴
Преди зимния сън ще трябва да се наядеш до пръсване. И с това ще се справя.🤤
Когато си женска мечка, раждаш бебетата си, които са с размер на лешник, докато спиш и се събуждаш, когато вече те са почти отгледани. Определено ще го понеса.☺
Ако си майка мечка, всеки знае, че си гадна и зла и че ще цапнеш всеки, който закача отрочетата ти. Ако и те се провинят, ще цапнеш и тях. И с това ще се справя.
Ако си мечка, мъжът ти очаква да се събудиш ръмжаща. Също така е свикнал да си с космати крака и с повече телесна мазнина.
ДА, определено ще съм МЕЧКА 🐻''
П.п.Дочетох ви.Скай,стискам силно!
Другото ...не зависи от нас...Да пази Господ!

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 22:08 от umi zoomi

# 3 168
  • Мнения: 2 574
Скай, стискам палци и се моля за сина ти! Чакам да пишеш, че всичко е минало успешно.

# 3 169
  • Мнения: X
Скай, имате силно стиснати палци и от мен. Нека операцията мине успешно и момчето ти се възстанови.

# 3 170
  • Мнения: 4 892
Идва ми да му гръмна един на нашия умник! Не можело да използва думичката операция ....вместо думичката... война.

# 3 171
  • Мнения: 15 356
Той е на ръба.Прилича ми на онзи тип мунчовци,които реват като малки момиченца и жените им имат тежката задача да са им опора.Два типа мъже не понасям-мрънкащи женчовци и стиснати.Ама хич не ги понасям.

# 3 172
  • Мнения: 12 013
Война е... гадна, грозна, недопустима.

# 3 173
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Скай, сигурно операцията вече е минала, но стискам палци да е успешна и бързо да се оправи момчето ти.

Момичета, стискайте още палците, моите работи вместо да се наредят се объркаха тотално. Дано до няколко дни се подредят, че започвам да се дразня.

# 3 174
# 3 175
  • Мнения: 3 774
Скайче, продължавамда стискам палци и силно вярвам, че всичко ще се нареди по най-добрия начин!

Бабче Якче, и на тебе стискам! Дано нещата започнат да ти се нареждат вместо да се объркват.
Аз няма да се оплаквам, всичко ми се струва нищожно на фона на случващото се в глобален план.

Приятен ден на всички пожелавам и прегръдки на всички, които имат нужда.

# 3 176
  • Мнения: 10 887
Оф, то пък щото го видяхме "мъжкарят" докъде ни докара.
И, да, война е. И думите имат значение и кога ги използваш има значение. Не е операция, война е.

# 3 177
# 3 178
  • Мнения: X
Идва ми да му гръмна един на нашия умник! Не можело да използва думичката операция ....вместо думичката... война.
Да, Кро, когато става дума за война, не може да се изпозлват други думички. Думите имат значение. Винаги.

След това войнствено начало, честита ви Баба Марта!
И, Скай, вещерските палци са стиснати за момчето ти.

# 3 179

Общи условия

Активация на акаунт