Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 230
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 3 150
  • Мнения: 12 206
Той да не затваря магазините, Сис? Май повече от един имаше.

# 3 151
  • Мнения: 499
Скай пожелавам всичко да бъде повече от отлично направена операция ,пълно възстановяване и положителни новини във всеки аспект  !  Така ми се иска да чуем ,че всичко е приключило и няма война  !

# 3 152
  • Мнения: 5 753
Не знам,Кло!  Изглежда ужасно притеснен,не се свърта много да обясни,но той е човек с връзки и информация. Притесних се сериозно!

# 3 153
  • Мнения: 7 307
Сис, много притеснително звучи наистина.
Дано скоро се изясни какво е намислил и да няма повод за по-големи притеснения.

# 3 154
  • Мнения: 5 753
Тук на острова ,в близост до нас е една от най-големите американски военни бази.

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 20:03 от Sissy

# 3 155
  • Мнения: 2 812
И къде ще иде?! Риторичен въпрос. Ще кажа само, че за въздуха и водата прегради няма! Така, че ако ония лудите се зачешат с ядрени бомби радиацията рано или късно ще стигне до вички точки на света, дали по суша или вода, дали след време чрез храна /растения, животни/ отглеждани в радиоактивна среда. Та ако ще на някоя плюнка остров в Тихи или Индийски океан да се скрие/ там пък колко ядрени опити са правени.../. Схванахте ми мисълта. Ако е само до "обиновени" бомби/ракети, едва ли при вас ще се метне Путин, много по-апетитни цели ще има.
Ааа база с ядрени оръжия, но има много НАТО-вски бази в Европа, не е само при вас. Дано разума надделее, защото всичко друго води до невероятно тежки последици за цял свят. Победители няма да има само победени, толкова ли е трудно да се разбере.😦

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 19:55 от wind and fog

# 3 156
  • Мнения: 10 910
А каза ли къде да бягаш? Няма скриване от ядрено оръжие... То ако имаше ехей.

Искрено се надявам, че някоя умна глава ще измисли начин поне привидно оня в Русия да излезе с позапазен имидж, че иначе не ми се мисли.

# 3 157
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
преговаряли са, намерили са допирни точки, очаква се продължение...
не съм сигурна, но май при преговори се спират военните действия, т.е  ще има една спокойна нощ за хората в Украйна.
дано!

# 3 158
  • Мнения: 1 191
Скай, моля се и вярвам, че с момчето ви всичко ще е наред! Чакаме те с добри новини! Heart Flowers Four Leaf Clover
Страховете ни стават все по основатлни, за такива болни мозъци, при веднъж направена крачка, много по-лесно е да направят втора, от колкото да се върнат назад. Душата ми се е свила, живеем на място, с голяма червена мишена на картата, ако бях сама, нямаше и да го мисля, ама пусти деца, в какъв свят ги родихме, в какъв ще ги оставим! Дано Господ ни пази, от самите нас!

# 3 159
  • Мнения: 5 753
Това си мислех онзи ден, когато обявиха войната! Сали,дано!

# 3 160
  • Мнения: 15 356
Сали,трябва да ги направим силни и устойчиви хора.
Сиси,ужасно е това.Много съжалявам,ставаме косвени жертви.

# 3 161
  • София
  • Мнения: 10 366
Оффф, и мъжът на майка ми е зле. С някаква неповлияваща се от лекарства нефро-инфекция вече два месеца. Инвалид е на всичкото отгоре и черни мисли ми нахлуват в главата, да не се окаже фатална. Той е крехък като яйчена черупка. Мъжът ми го боли единият крак и предписаното лечение не му помага, не ме слуша да иде на друг лекар. В същото време куца, ходи на работа, боли го и е кисел на квадрат. Ще се гръмна.

# 3 162
  • Мнения: 10 910
Той светът си е все един и същ откакто го има. И има много хора и деца, които не познават друго освен война, сега, в този момент.
Нека да си насочим вибрациите и енергията към мира.

# 3 163
  • France
  • Мнения: 12 935
Скай Hands PrayHands PrayHands Pray

# 3 164
  • Мнения: 276
Скай, ще бъде добре момчето ти, вярвам от цялата си душа!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт