Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 15 472
  • 884
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: X
два пъти съм виждал френски маникюр
много е красив и странен.

# 841
  • Мнения: 11 505
Аз рядко слагам такова свинско, това е почти нюд, ама тоя път ми хареса комбинацията. На живо е красиво, Дайс

# 842
  • Мнения: 20 017
Френски маникюр обожавам. С червено версия. Махам го утре.
Скрит текст:
Grinning
Имам гости. Пием червено вино и спорим защо за Бога хората се страхуват да са самотни и пускат постоянно тъпи постове у фейса.

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 10:00 от Босилка

# 843
  • Мнения: 9 859
Кики, защо си се разстроила?

Газих из снега много и с кеф, буустнах се и чакам да видя как ще ми понесе и ходих да хапвам при наще, като си имам и бонус вино и торба вкусотии от баба. Изобщо, успешна неделя.

# 844
  • Мнения: 11 505
Щото разни психопати искат да са императори, Норе

# 845
  • Мнения: 9 859
Лошото е, че номерът ще мине

# 846
  • Мнения: 11 505
Не вярвам да мине, лошото е, че от луд диктатор може да се очакват страхотии, това ме притеснява...

# 847
  • Мнения: 17 631
земи изяж една вафла

# 848
  • Мнения: 6 403
Глей ги как спят още. Или па сте се загубили у снега? Joy
Добрютро ви! Grinning
И при нас има снег. От фчера вечерта вали. И се топи. Киша абсолютна по асфалта. Мъ ко да прайш. Нащраках си планината, колкото се види от нея, де, чей красива.
Фчера сутринта - късно ставане. Вечерта - късно лягане. Днес сутринта - ни моим стана. Joy

# 849
  • София
  • Мнения: 10 596
Инче, тежки са ми сутрините.... Едва изпълзявам от леглото, не ме пуска да стана.
Закъснявам вече доста за работа...но автобусът е виновен.

Забравих си болкоуспокояващите и до аптеката трябва да отида.

Мн яко с тоз сняг. Но да не излизаш...

# 850
  • Мнения: 6 403
Ставам си аз, на секундата, скачам направо, ама ми се спи. Нищо де, тва пък е добре за вечерното лягане днес. Белким заспя бързо. Рядко ми се получава бързото заспиване. Мислеща патка. Joy

Дайс, още ли те боли гърба?

Лелей, дано се разтръгнат хората, че то без клиенти голяма скука. Почвам да бърша прах. Grinning

# 851
  • Мнения: 9 859
Цяла нощ се потих като прасе и продължавам, буквално съм цялата мокра. Само да го избутам днес и ще съм ок.
На мен ми се искаше още да повали, вчера вечерта беше много готино и пухкаво Blush

# 852
  • Мнения: 6 403
Норче, що така? Много ли работа имаш днес?

# 853
  • Мнения: X
здравейте, здравейте Sleeping

# 854
  • Мнения: 9 859
Не, Инче, явно от ваксината, но вече ми поразмина Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт