Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 15 470
  • 884
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: X
добър ден Simple Smile

# 826
  • Мнения: 6 401
Добър да е. Grinning

Отървах ли снимка, Кики?

Дайсче, как е принцесата воин? Дано е добре. Мерси за палчетата. Начи ... на майките требе им се забрани да мислат. Понякога. Grinning Една нощ изкарах ... дет викат ней за разправяне Grinning ...  па днес на работа ... вече съм ок. До обяд беших кат пияна. То поне да бях. Joy

Фчера ме припознаха с друга жена/момиче. Че и бая се гледахми с господина ... ми не го познавам. Шашава работа. Joy

А следработно пих бейлис с топъл шакалад ... божкее, ми аз сигурно 2-3 мога да изпия - демек докат ми се надуе корема. Joy И на излизане от заведението - 10 лв на земята. Приятелката ми вика: вземай си ги, твои са. Взех ги, поогледах се, стана ми и съвестно - имаше доста мъници, на тях парите все им са кът, мъ кво да напраиш - да тръгна от маса на маса да питам или да го раздавам глашатай? Не върви. И й казвам: ми, за котешка храна ше ги дам. Joy То и без тва храня доста от бездомните котки по центъра и по наште улици. Grinning

# 827
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Мумишета омната Simple Smile

# 828
  • София
  • Мнения: 10 595
Кво? Още съм на кафе.

Инче, голяма драма киун е малката, той и големият, де. Мина й! Вечерта бяхме до 12.30 на гости...

Готвя свинско с ориз на фурна, почвам супата със спанак, после гости чакам. Лудница. Поне баня няма да мия днес Joy

# 829
  • Мнения: 9 857
Късно е, пих бира вече. То това слънце си го проси Blush

# 830
  • Мнения: 11 505
PJ и вино Blush

# 831
  • Мнения: 17 630
какво е пижи

# 832
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Ей, я внимавай малко с какво се гаргараш!

# 833
  • Мнения: 17 630
верно че пърл джем ве. аз помислих че пиджама честно

# 834
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Шах и мат ...

# 835
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Е, то според световния тренд кой вече гледа мъжко, женско или средно. Все е тая напоследък Rolling Eyes

# 836
  • Мнения: 11 505
Къде сте, бре

# 837
  • София
  • Мнения: 10 595
Ходих до един магазин на час път от нас (в посока), за да си купя лак. И се лакирВах до сега


Пия бира. Наздраве!

Купих си вчера поредния шарен Бенджамин. Молете се за горкото растение, че ще е петият, умрял в резултат на грижите ми.

# 838
  • Мнения: 11 505
Аз свинско розаво и черно, разстроих се и се лекувам с вино

# 839
  • София
  • Мнения: 10 595
Кики, не харесвам такива розАвки, на мен ми стоят умопомрачително, но и на чужди нокти не ги харесвам, много бледи, а аз харесвам нещо по-така 😁.
Сложи му матов топ на розавкото, а може и на черното.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт