Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 81

  • 41 531
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 601
Здравейте, борбени момичета 😊 Преди две седмици правих хистероскопия след два неуспешни СЕТ. Махнаха ми голям полип и се установи възпаление на предна маточна стена. Някоя от вас имала ли е такъв проблем и колко време продължи антибиотичното лечение? Правихте ли контролна хистероскопия след това? Днес ще правя микробиологична биопсия и чак след като излязат резултатите ще започна лечение. Имам една снежинка и искам да направя всичко възможно, което зависи от мен 😊 Имам и дилема дали да направя инвитро на ЕЦ и двоен трансфер или да пробвам само със снежинката. Благодаря предварително! 🍀
Криси, без консултация с лекар, можеш да вземеш само Риналержи таблетки и спрей с морска вода.

# 721
  • Мнения: 180
При мен също се установи голямо възпаление след хистероскопия. Първо пих 12 дни доксициклин, след това правих микробиологична и имунологична биопсия. Излязохо 3 вида бактерии и много завишени нк клетки. Последва 14 дни левофлоксацин и рвмс. След това около месец много глобули лактобацили от техните и накрая всичко беше чисто. Започнахме стимулация по дълъг протокол и преди последните инжекции се оказах с цистит и бактерии, но този път в урина. Замразихме и сега от ноември не мога да стигна до трансфер, защото ми се завърнаха всичките 3 вида бактерии в матката. В момента съм на уназин и не знам кога ще приключи този кошмар. Дано при теб нещата се развият по-благоприятно и бързо.

# 722
  • Мнения: 2 601
Благодаря ти, Zlufi ❤️ Аз преди да стартирам по дълъг протокол, правих имунологична биопсия и беше префектна. Не знам от къде се появи това възпаление, но поне е изолирано, а не на цялата матка. Много се надявам причината да е бил полипът. Пожелавам ти да се отървеш от гладните бактерии и скоро да направите трансфер с пухкав финал! 🍀🍀🍀

# 723
  • Мнения: 375
Кактус, за хистероскопията колко дни болничен ти дадоха?

# 724
  • Мнения: 2 601
Кактус, за хистероскопията колко дни болничен ти дадоха?
Николко 😅 Въпреки, че махнаха полип се водеше диагностична. Само за оперативната дават болничен. Взех си 4 дни от ЛЛ. 😊

# 725
  • Мнения: 674
Kactus, всъщност има ли нужда от болничен след хистероскопия? На мен ми предстои следващия месец ако този опит не е успешен, а от моята клиника болнични не издават.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 358
Аз си взех един ден отпуск деня на хистероскопията,  а на следващия ден бях на работа.
Мисля че ако е по ЗК трябва да сте в болницата и през нощта.

# 727
  • Мнения: 2 601
Kactus, всъщност има ли нужда от болничен след хистероскопия? На мен ми предстои следващия месец ако този опит не е успешен, а от моята клиника болнични не издават.
Зависи дали е само диагностична или ще правят нещо. По принцип, ако работата не е физическа, спокойно може и без болничен. Моето кървене спря за 3 дни, а махнаха и полип. Отделно и ендометрит.

# 728
  • Мнения: 447
Кактусче, аз като се знам колко съм нетърпелива, сигурно щях да върна снежинката, а ЕЦ да ми остане следваща опция. Друго е ако силно желаеш близнаци. Пожелавам ти каквото и да решиш да е успешно. 🤞🤞🤞

# 729
  • Мнения: 2 601
Кактусче, аз като се знам колко съм нетърпелива, сигурно щях да върна снежинката, а ЕЦ да ми остане следваща опция. Друго е ако силно желаеш близнаци. Пожелавам ти каквото и да решиш да е успешно. 🤞🤞🤞
Много ти благодаря 😍 Ние ще правим ЗЕТ на ЕЦ и ще се възползваме да направим и инвитро. Надявам се да имаме СЕТ и ЗЕТ едновременно. Каквото е писано 🥰 За сега правим всичко, което зависи от нас. Успех и на теб, сладурка! 🍀

# 730
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета предстой ми инвитро но имам нисък АМХ и поради липса на финанси моят доктор ме посъветва да намеря момиче което да ми помогне с изследването за АМХ за да подам документи в ЦАР. Ако има момиче от Стара Загора което да ми се притече на помощ, моля да ми пише на лично в безизходица съм Sad Благодаря Ви предварително

# 731
  • Мнения: 483
Здравейте, момичета предстой ми инвитро но имам нисък АМХ и поради липса на финанси моят доктор ме посъветва да намеря момиче което да ми помогне с изследването за АМХ за да подам документи в ЦАР. Ако има момиче от Стара Загора което да ми се притече на помощ, моля да ми пише на лично в безизходица съм Sad Благодаря Ви предварително
За какво те е посъветвал да си намериш момиче ? Амх е изследване което не е скъпо, ако за това става въпрос и нямаш възможност да си го платиш, пиши ми, аз ще ти го платя. Но според мен не си разбрала нещо. А как знаете че е нисък амх като не сте пускали ? Също така, фонда не финансира опити под определена стойност на амх.

# 732
  • София
  • Мнения: 23 190
търси някой да иде вместо нея в лабораторията.

# 733
  • Мнения: 5
Да имам нужда от помощ с изследването. Някой да даде кръв вместо мен😟
търси някой да иде вместо нея в лабораторията.

# 734
  • Мнения: 311
С удоволствие бих помогнала,но аз съм в подобна ситуация😶☹️ ,силно се надявам да има добри хора които ако имат възможност да Ви помогнат♥️
Да имам нужда от помощ с изследването. Някой да даде кръв вместо мен😟
търси някой да иде вместо нея в лабораторията.

Общи условия

Активация на акаунт