Седми клас 2021-2022 Тема 5

  • 29 860
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 759
И аз да се впиша. Гери, благодаря за усилията!
Tickles, дано да мине бързо при Вас и леко го изкарате. Цялато семейство ли сте болни?

Днес, имаха контролно по БЕЛ първи час само на български, ще видим как се е справил, че по този предмет е малко на кантар.
Утре ще имат класно по МАТ, тук кантара е още по-голям Cold Sweat Laughing
Нещо беше отпаднал уикенда, все си полежаваше и не можа да решава задачи. Тъпках го с какво ли не, да се посъвземе. Слава богу от вчера следобяда живна, та поне успя да понаучи по физика, химия и история.
Вчера сутринта правихме семейно домашни тестове, на него един в носа и един с плюене. Резултатите ни бяха отрицателни. Една приятелка се оплака, че и нейните деца били така и слава богу бързо са се възстановили.
Аман от притеснения ковид ли е или не! Вече на всеки сопол и закашляне настръхвам!

# 16
  • Мнения: 2 111
На нас ни смениха часа за класното по БЕЛ, сега вместо в 14:00ч. да го почнат, ще е в 13:30ч.. По Мат. им каза другия понеделник. Часът по БЕЛ мина театрално, Сълза и Смях. Следващия час - Химия, получиха поздравления, за ,, хубавия успех ".

# 17
  • Мнения: 527
Тони,онлайн ли щее са класните.Дано не ни викат да ни оформят в училище .Нашите класни минаха преди ваканцията

# 18
  • София
  • Мнения: 2 328
Мандаринка, много си права за активното спортуване и резултатите в училище и успеваемостта на НВО. Много са амбицирани децата да се доказват на всички поприща, но има и едно НО. Това го правят най-вече момчетата. Simple Smile. Моите наблюдения за последните 4 години сред 13-те, съотборници, преминали НВО са: 3-ма в 91. НЕГ, двама в 1.АЕГ (тук синът ми), двама в 73-то, 1 в АК, 3-ма в НПМГ и един Архитектура в строителния техникум. Само един се измързеливи и отиде в някакъв треторазряден техникум. Едното момиче е в строителния техникум и две в ТБГ. За момичетата ще видим дали ще си затвърдя мнението тази година - много са 2008 набор (6 бр.). и всичките вятър ги вее на бял кон😆
За Ковида и тестването - моят син австрийските тестове в училище “не го ловят”. На три тествания са направили по три теста заради него и нищо не излиза. Чак са го викали при директорката, за да види кой е този “екземпляр”, който хаби материала. Един учител го бил разпитвал с какво си мие зъбите😂.
Тази седмица очаквам масово разболяване по училищата. Направо да обявят една грипна ваканция, че не е имало скоро!
Наш близък приятел лекар, чиито син и жена са болни за втори път и след ваксинация, каза, че е направил 3  антигенни теста на жена си (-), изпратил я е на ПСР, който също бил (-) и на 5-ти ден, решил пак да я тества пак с антигенен, който този път бил силно (+).
Та си представете на подсмърчащите дечица колко от тестовете наистина са (-).
Само да се молим да мине леко, а както каза и Renydent, със сигурност няма да ни подмине.

Последна редакция: пн, 10 яну 2022, 16:03 от Skiorche

# 19
  • Мнения: 2 111
Радост, присъствено, смени часа, вместо 14:00, в 13:30 да идат.
Да видим, чакам я към 15:20 да се прибере, освен ако не се обади като свърши. Миналата седмица, едно от момичетата каза, че дори до тезата не е успяло да стигне, а е едно от тези, с хубав успех които са.
Масово имали 2 и 3, малко 4, две 5, една 6, още една 6 имало в др. буква, и там било мазало.
Затова одеве като писах, сложих в кавички поздраваленията.

# 20
  • Мнения: 527
Дано се е справила наборката Тони.Значи няма да се размине ходенето в училище.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 060
Тонка и при нас така по химия. Само че беше преди ваканцията. Синковецът гордо се пъчеше с една от малкото четворки. Чудя се кому е нужно това парадиране със сложен материал и трудни контролни по специфични предмети - за мен тези оценки са си на учителите и съставителите на учебниците.

# 22
  • Мнения: 2 111
Докато напиша и се врътна, взе че се върна. Похвали се че нямало теза. Явно като е видяла слабото представяне, е решила да премахне тезата. За по малко от час била готова, но уж си го е проверявала пет пъти. Да видим.
Арианче, пак е добре, аз кво да кажа, Химията мъка, на теста 3, на устно, че изобщо нищо не е учила, нито разбрала в час, получи 2, а на входното пък е 5, да се чуди човек. Явно таз таблица, и всичко свързано с нея, ще я докараме до двойки.

# 23
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Такаааа днес девойката е правила класно по математика, рече, че само една задача не е решила...и смята това за постижение....честно....НВО го чакам като гилотина...
Гледам малкото Скиорче и на училище и на тренировки, а прекрасната тренира висене пред огледалото...

# 24
  • Мнения: 8 536
Запис и от мен в новата тема с пожелание да сме здрави!
При вас shkolo работи ли?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 603
Запис и от мен в новата тема с пожелание да сме здрави!
При вас shkolo работи ли?
Да.

# 26
  • Мнения: 1 044
Tickles, дано да мине бързо при Вас и леко го изкарате. Цялато семейство ли сте болни?

На учениците тестовете са отрицателни, баш тези, дето ходят къде ли не Thinking
При нас няма никаква организация, се оказа, за децата под карантина. Не ги включват и не им дават задания, питат си съучениците какво са взимали и (евентуално) се подготвят сами, като едно време Laughing За мен това е по-добрият вариант, вместо да стават рано и да висят на компютъра с часове. Да видим в София дали няма да обявят вече ДО, много се качиха случаите. Rolling Eyes
Моята сега изпуска буквално всеки ден тестове и класни, ама каквото такова. Засега средният ѝ успех върнни добре, към 5.50, но имат сякаш и ненанесени оценки.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 328
Мамзел, много ме разсмя с вашите тренировки пред огледалото, ама и ние не ги пропускаме тези, че са най-важни😉
Скоро наближава рождения й ден и съм обещала да подаря коректор (нали излиза по някоя пъпка), безцветна спирала (мигли има в изобилие и няма нужда от черна) и хайлайтър (каквото и да е това, било много модерно и всички си го слагали😀). Гланц и оцветен вазелин за устни също слага.
Иначе денят започва в 6.00, в 7:00 е строена в пълно бойно снаряжение на Околовръстното, от където потеглят за Боровец, независимо дали грее слънце или “падат камъни”. В 13:00 пристигат в София, аз я натоварвам в колата, където тя се преоблича на задната седалка за училище и хапва набързо някой сандвич и директно я доставям пред училище. За всичко учи вечер след училище, когато не знае на кой свят се намира от умора. Тази година съм ограничила тренировките на максимум 3 в седмицата, защото иначе и тя и ние покрай нея ще изперкаме.

# 28
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Ох, бе РениJoy🤣 за съжаление тепърва ще им гледаме "програмата" на "харвадците " ....
Скиорче изобщо нямаш представа, как изглежда козметичната кутия на прекрасната..ма тя затова е " прекрасна", а майка и побеляла...мдамм

# 29
  • Мнения: 2 111
Олеле малеле, излезнахме до магазина, повъртяхме се, едвам издържах, големи капризи, голямо нещо, ту едното, ту другото дяте, от известно време така си казвам на майка ми, да не помислите че имам две. Криво - ляво, дясно - право, прибрахме се. Докато се наканя да се преоблеча, и гледам школо цъкнало, отварям, и ооо небеса, една красива 4 - ка. Още на отиване към магазина ми разказа какво е имало да пише, и и казах да не очаква повече от 5, и по малко от 4. Миии, явно боба и фасула все още вършат работа.
Споменахте спортуване, аз да ви кажа сега моята принцеса върху какво спортува - събуждане, игра на телефон, преди да си отвори очите, после се става и отива до нужника, от там на столчето в кухнята или обратно в леглото, после като се сети че е гладна, отива да яде, пак нужника, и така през цялото време. Споменахте козметика също, тя ползва кремове и др. мазила, но явно без успех, всяка пъпчица или пришка, после става рана и накрая белег, понякога пъпчиците стават и на бемки. Прическата не е нищо особено, но задължително се стои пред огледалото и се оформя, но под фона на тик - ток.

Вита, при нас имаше проблем вчера, статистиката се беше изгубила, снощи или днес беше, се появи. Да видим като направят актуализацията, какво ще покаже.

Значи, да си призная, малко ви подведох, извинете ме. Тези оценки по - горе които съм ги писала по БЕЛ, а те били по Мат..
По БЕЛ, положението е още по - зле, нито една 6, три или четири 5, три или четири 4, четири или пет 3, и др. 2, а в клас са 22 деца.

Последна редакция: пн, 10 яну 2022, 23:03 от Тони ♒🍀

Общи условия

Активация на акаунт