Коледа чука на вратата, ДЕКЕМВРИйче ще ни запълва сърцата! (Тема 9/2021)

  • 11 317
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 523
Тъкмо си помислих че сигурно си родила и то наистина се случило. Честито gabby92, бъдете  здрави и бързо възстановяване. Страхотен подарък за празника, а и за Коледа

# 16
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
gabby, честит да е Божидар. Много радост да ви носи. Бързо възстановяване и лесна адаптация вкъщи.

# 17
  • Мнения: 1 041
Благодаря ви на всички. Сега се чудим защо продължавам да кървя още 2 часа след раждането и шевовете. А матката е твърда.

# 18
  • Мнения: 5 073
Честит да ти е Божидар, Габи ! Бързо да се напаснете с малкото човече, а на теб скорошно възстановяване!

# 19
  • Мнения: 1 145
Габи, честито ❤️

# 20
  • Мнения: 1 041
Честит да ти е Божидар, Габи ! Бързо да се напаснете с малкото човече, а на теб скорошно възстановяване!
Iren11 Благодаря ти Ирен, и на теб Amandine Blue Heart

# 21
  • Мнения: 79
Честито, Габи❤ Бързо възстановяване🍀 още ли кървиш, какво казват лекарите, то не е ли нормално да се изтича

# 22
  • Мнения: 232
И аз от групата на Януарчетата, влезнах в групата на декемврийчетата, с една "голяма" госпожица 2640гр в 37+1 Simple Smile
Честито и на Габи! Да ти е жив и здрав и много много да ви радва! 🍀🍀🍀

# 23
  • Мнения: 1 333
gabby, UnderThePalmTree добре дошли да са новите декемврийски попълнения! Да са ви здрави и много щастливи, а вие бързо да се възстановявате! 💐

# 24
  • Мнения: 1 573
Честито Габи! Жив и здрав да ви е юнакът!
Честито и на UnderThePalmTree! Да е жива и здрава и вашата госпожица!

# 25
  • Мнения: 1 088
Габи, Палмичке, честити рожби! 🎉🎀💐 Да са здрави, игриви, щастливи и много да си се радвате един на друг! 🤗💕 Бързо възстановяване, геройчета 🤗

# 26
  • Мнения: 2 682
Честити да са новите бебоци! Много хубава дата са си избрали! Да са ви здрави и послушни, а на мамите бързо възстановяване.

Габи, как е кръвотечението? Предполагам следят температура?

# 27
  • Мнения: 1 041
Благодаря ви мамчета. Палмичле Честита госпожица Heart
Да, нормално е да изтича, но моето снощи беше много и се наложи една банка окситоцин. Тече си и в момента като ставам, сядам и така. Шиха ме и се радвам на момъка ни. А с кърменето за сега нямаме успех, донесоха ми го към 9:00 и уж да тръгне и той заспа. От тогава спи и не искам да го будя.

# 28
  • Мнения: 1 333
gabby буди го за да яде - отначалото всички са поспаливи и не ядат, но е важно да папкат за да се изчистят от билирубина и да нямат или да минат по-бързо жълтеницата.

# 29
  • Мнения: 1 041
Ние жълтеница нямаме, аз също не съм карала. Като се събуди е на гърда, сукне 2-3 пъти и заспива.. Не желае да засуче или много трудно и заспива. Бутам го да се събуди ам не иска. На два пъти засука за малко и заспа.

Последна редакция: пн, 20 дек 2021, 18:01 от gabby92

Общи условия

Активация на акаунт