Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 66

  • 24 960
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 084
Добро утро Heart
Жгмъци и аз съм така със спането, будя се като караконджул в 5-6 сутрин. Абсолютно нетипично за мен. Уж няма нещо, което да ме притеснява ама....
От миналата седмица до днес свалих 1,5 кг бързо качен. Остава ми още един. Надявам се да съм се справила до Коледа.
Хубав ден и целувки на всички Kissing Heart

# 31
  • Мнения: 2 844
Добро утро! Revolving Hearts Чета ви, благодаря за кафенцата Ир, Курдов, Мими  ! Нямам настроение за писане, а уж Коледа идва !
Скрит текст:
Майка му на ММ има здравословни проблеми, не е в състояние да се грижи сама за себе си, става много сложно. Опитваме се да намерим някакво решение , да видим какво ще стане.Много се моля да се подобри!

Жгмъц Kissing Heart дано по- бързо приключи местенето!
Курдов ех, ако всички не оставяха днешната си работа за утре...А за зъбите - трябва да ги оправиш, това е много важно за всич1ки останали органи в тялото. А пък Русе не е толкова далече, така че може и при Джулс да ги направиш!
Джулс  Kissing Heartдай знак ,че си добре моля!
И виски останали фиданки , които скоро не са се появявали!
Заната Kissing Heart на 31.12. казваш ще си на работа- ами не е много ок, аз очаквам и ММ да разбере дали няма да е дежурен тогава, защото сега се наложи да си вземе болниен и отпуск за да може да е при майка си - и като се върне нищо чудно да е дежурен тогава.
Прекрасен ден да имате банда!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 193
Добър ден, банда Hug

Чета ви, но покрай 14-то число на месеца ми е невъзможно да се включа ефективно. Пък и е края на годината и ми е адски натоварено.
Жгмъц, благодаря за темата и дано преместването стане по-бързо от предвидените 3 дни. И аз не спя нощем. Дори си мисля, че е от годините. Grinning
Стеличка, браво за минуса. А как го задържа резултата? Аз обмислям да си въведа по 2 плодови/салатени дни в седмицата.
Курдов, хубаво е, че си се захванал със зъбаците Grinning . Веднъж като ги вкараш в релси е по-лесно поддържането после. За работата , нямам какво да те посъветвам. И аз съм като теб гледам максимално бързо да приключвам задачите, така че те разбирам много добре. Hug
Инджи, дано намерите най-доброто решение за всички. Hug
И на мен ми се изпари празничното настроение, а толкова се радвах на предстоящите празници още от ноември.

Мама е добре и вече е на работа. Нямам търпение да я видя за повече дни по празниците.

Аз слабея. Още 12 дни остават и до момента съм - 6.5кг.

Лек ден на всички! Hug Оставям ви, понеже задачите ме зоват.  Grinning

Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 23:01 от milensky''

# 33
  • Мнения: 2 107
Миленски, най-хубавото е, че мама е добре💕 С годините се огорчаваме от егоизма на наши близки, но няма начин 🥰 Стеахотен резултат, браво!!!
Инджи, тъжно е и много притеснително, дано се подредят възможно най- приемливо нещата😍 За жалост влизаме във възраст, в която родителите ни имат сериозни затруднения и става много трудно  и тъжно!
Стреличка, и аз спя лошо и на пресекулки, но го отдавам на графика, на който работя, мисля че и ЕГН—то помага 😜

# 34
  • Мнения: 28 493
И аз сред работещите на 31.12. Дано да е до по рано и да няма спешни повиквания.
Миленски, направо ти се възхищавам на нервите, не знам как някой ще спи у дома и няма да каже кога ще идва. Със зълвата сме много добре в това отношение, всеки цени личния живот и пространство на другия. За Коледа, понеже не ни се шета и на двете отиваме всички заедно с родителите извън града...там ще ни шетат ако е живот и здраве. Wink
Инджи, тъжно е когато има болен, дано намерите решение.
Хора, имам много работа...но и искам да свърши вече тази проклета година...първата Коледа без свеки, така ще ни липсва на празника, тя умееше да създава толкова уют и обич вкъщи!

# 35
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747


     

     

# 36
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро, бандичка!
Ирко, чудни кафенца слагаш и е много уютно в темичката Hug
И аз да се наредя сред тези със смесеното настроение за празниците ... Ще си имам пълна къща, но ... нещо не ми е празнично - очертава се и за поредна година в отпуската си да трябва да пиша проект...
Миленски, поздравления за слабеенето и се радвам, че майка ти е добре Hug
Курдов, важно е да си оправиш зъбите, а ако нещо не стане както трябва от 1 път - не го оставяй. Имам си един в къщи, който така направи и сега си чупя главата с него.
На работещите на 31 - дано ви е леко дежурството  момичета Hug
И на всички - много поводи за щастливи усмивки 🤗🤗🤗

# 37
  • Мнения: 28 493
Добро утро!
Днес трябваше да пътувам, но вали....!
Хубав ден, възхищавам се на момичетата, които отслабват, Стреличка, Миленски. Аз обратното дебелея, но от стрес и нерви. Дано ми отмине!

# 38
  • Мнения: 2 844
Добро утроооо!
Чудни кафенца - Ир и Мими Kissing Heart
И аз щото съм кифла мноооого ми харесаха чашките на Миминото кафенце Stuck Out Tongue Winking Eye
Миленски Kissing Heart прекрасен резултат - радвам се за теб! А за другото - и аз не разбирам такова отношение!
При нас - Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак.....
Прекрасен ден да имате! Heart

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ето ме и мен - поредната, на която не й е празнично. Децата ще са тук, а мен тъгата и липсата са ми стегнали душата...Разкиснала съм се нещо...
Миленски, браво, момиче! Чудесен резултат!
Инджи, Честит първи сняг! Blue Heart

Банда, вчера видях една клиентка, която е отслабнала невероятно!! След раждането на второто й дете, не можеше да си влезе в старите кг доста дълго време решила да спре всички животински продукти. За 4 месеца - 20 кг!!!  Пак, казвам, че имаше за сваляне. Та, от 13.12 съм спряла животинските и аз. Да видим Thinking

Курдов, успех със зъбаците. За мен зъбаря е = удоволствие .Smiling Imp

Чета ви редовно, но не ми се пише...Простете!
Обичам ви!

# 40
  • Мнения: 2 084
Привет Blush
На всички които не им празнично, измъквайте се от дупката. Много е гадно там Hug
Миленски
Скрит текст:
Една седмица хапвах изключително еднообразно меню. З - 200 гр.кисело мляко с 35-40 гр. овесени ядки и 2 ч.л. сладко от ягоди, О - 2 банана и 2 мандарини, В - две препечени филии с малко масло и шарена сол. Тъй като 10-те кг ги свалих с броене на калории, като трупна някое килце го свалям по същия начин.
Инджи дано се наредят нещата с бабата Hug

# 41
  • Мнения: 2 107
Стреличка, страхотно- 10кг!!!
А аз направих домашен крем и неуспешен опит за украса, ама хич не ми се отдават тези неща, но пък на вкус е екстра
 

# 42
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747


И още една, “открадната” картинка от друга тема.  🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂

Последна редакция: пт, 17 дек 2021, 06:12 от ir74

# 43
  • Мнения: 28 493
Добро утро!
Ир, и аз май трява да пиша такова писмо на дЕдо ти Коледа. Joy Вчера въпреки дъжда в кал и студ пътуването се осъществи. Така ми е по добре, да отмятам и тази задача.
Заната много са красиви кремчетата, сигурно са и вкусни.
Днес на обяд смятам да хапвам мандарини, дано успея и приключа само с това.
Хубав ден фиданчици и фиданчо. Къде е Джулси, липсва ми...
Слагам още едно кафе щото Курдов това го е изпил вече 2-3 пъти!

# 44
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ех, момичета, Ирка и Мими, чудни кафенца слагате :*
И понеже е следобедно време, аз ще добавя петъчно чайче Wink никой да не пипа на Мимозка сините нещица Grinning

Общи условия

Активация на акаунт