Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 66

  • 24 962
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 217
Забелязвам, че в 90-дневната, разделна диета въглехидратите се смесват с мазнини като: пица, сладолед, сладкиши.
Това не е ли неправилно, дори противопоказно?

# 16
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747

# 17
  • Мнения: 28 493
Добро утро банда! Heart
При нас е топло, но дъжделиво. Запретнала съм се да шетам, че къщата е ужас!
Днес си мисля и да идем за елха, искам свеж боров аромат у дома... дано ми дойде коледното настроение, че нещо ми е сдухано!
Снощи ядох туршия и днес съм плондер, как ще я източвам тази вода, не знам! Sad
Хубав уикенд прекрасни!

# 18
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747


   Мммммм, само вижте пяната на кафето - и да не ви се пие, ще ви се допие. А сладките около него ги оставете за мен, нощес по някое време ще се събудя както обикновено, и като стана до тоалетната (все си викам, че не е от възрастта, а от бъбреците), ще си хапна не част от тях, а всичките. DisappointedWorriedWink

# 19
  • Мнения: 28 493
Добро утро!
Ир, и аз ще хапна някоя сладчица! Вчера почти не ядох и днес кг надолу, източи се водата! Айде още едно кафенце, че Курдов го е изпил... Wink

# 20
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Мале, Мимозке, ний с тебе само си пишем тука. Disappointed

# 21
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ирко, но всички останали ви четем и си вземаме кафенце Hug
И къде изчезнахте всички?
Covid, това е допустимо само във вечеря във въглехидратен ден и то сравнително рядко (не е задължително) и е само въпрос на усещане на човека дали има нужда от такова "прегрешение". Но пък опита на много от нас показва, че сладка вечеря във въглехидратен ден дава много добри резултати.

# 22
  • Мнения: 2 107
Здравейте на всички и най-вече на Ир, Мими и Деси 🥰, които държат фронта в темата😍
Пия кафе с вас, мили момичета и момче!
На 8 декември си сложихме бустер Пфайзер след АЗ. Само болки в ръката, които бързо отшумяха.
Декември съм го посветила на готвените ястия. Все съм на някаква диета, която нарушавам и все ям някакви “бързи” боклуци. Сега се старая да сготвя, но да ям умерено. Идеята е поне да не кача по празниците, пък после ще предприемам нещо за пролетта.
На 31съм нощна смяна 😂😂😂 Това е романтиката на работата на график. Гледам философски на нещата, т.е. старая се. Поне на Бъдни вечер и Коледа ми се пада да съм почивка.
Ами това е при мен-появих се, споделих, а сега е ваш ред 😜
Хубав ден на всички ви 💝

# 23
  • София
  • Мнения: 11 116
Аз местя офис и съм в пълен стрес...
Иначе ви чета. 😘

# 24
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262


Здравейте, банда! Наливам ви по едно обедно кафенце и се надявам да сте някъде на топло. Най-добре до камината.

Аз се загубих `щото сам си натрисам повече работа. Когато имам не намерен адресат, ходя след 17 часа да го издирвам и докато не го намеря не мирясвам. Т.е не оставям днешна призовка за утре, например. Така съм спокоен. Обаче не така действат другите колеги. Знам че има срокове, за някои документи дори е месец, но съм такъв .... голямо магаре съм. Хем го знам и пак продължавам.
Та така , затова не ми остава време. Иначе тръгнах и по зъболекар - (Джууллс само да ми беше наблизо Simple Smile ) - първо бях само на преглед в един нов прехвален ултрамодерен дентален център. Офертата на доФтора обаче беше за 2500+ лева и веднагически се отказах. Той твърди че така и така нямам зъби горе, по-добре да ми сложи цял мост, т.е. всичките горни зъбаци. Колежка ме убеди да потърся и второ мнение. Е този доктор поне реши че ще ги оправя зъб по зъб и сега правя два зъба за 200 лева - двата са предни челни резци и отвътре си имат по една къртичина и много ме боляха. След ЧНГ още два имам спешни - с такива дупки са, че новогодишната трапеза цялата се събира вътре. Пу, пу - поне сега нямам болки, иначе си ходех с немезила в джоба.

В момента диетата не я спазвам. Ям си като за последно и то основно вечер - сега не се организирам да си нося обяд, така и не ям, и вечер като се прибера ям , че по някога и два пъти. Отворих запасите с червено вино... /срамежливото емотиконче/ . Сега съм на едни специалитети, които бях купил от едно шато край Карлово. Ами... много са добри Simple Smile

Ето, как се разписах само.... Айде Чал ви и ... бъдете послушни! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 107
Жгмъци, представям си колко ти е гадно, дано на новото място ти е уптно и комфортно, демек дано си е струвало усилието😍
Курдов, нямаш спирка човече, пожали себе си!!! И аз ходя по зъболекари, гадно е, но няма начин 😭 отложиш ли го не става нито по-приятно, нито по-евтино 😭😭😭
А Джулка защо никаква я няма???😍

# 26
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747


# 27
  • София
  • Мнения: 11 116
Заната, пренасянето ще продължи поне 3 дни. Хамалогията е гигантска, всичко ме боли, за капак не мога да спя. Няма да си струва, отсега е ясно... но няма да влизам в подробности.
Ха, добро утро!

# 28
  • Мнения: 2 107
Добро утро!
Жгмъц, няма да е все така! 💝
Ир, страхотни коледни кафенца, благодаря!🥰
Хубав ден!🍀💕

# 29
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро, милички Heart
Ир, благодаря за уюта, който осигуряващ всяка сутрин Heart Мими, и на теб че го поддържаш през деня Heart И за всички, който се включвате , за да разведрите завързаните делници Heart
Много хора липсват Heart дано за хубаво Heart мислим ви, да знаете Heart
Целувки на всички Heart

Общи условия

Активация на акаунт