Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 259
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 9 943
Сали, може ли рецепта за яхнията с нахут?

# 976
  • Мнения: 1 191
Разбира се Eliff Simple Smile Само да кажа, че за първи път я правя, но звучи обещаващо. И друг път съм правила нахут със спанак, но по свободни съчинения.
Скрит текст:

# 977
  • Мнения: 12 066
Сали, коя е книгата?

# 978
  • Мнения: 14 811
Ренко,почвай го и дано пресечете. Кофти е с тия сополи,като не може да ги издуха. 😖
Деми,ще му изям ушаците на това клюкарче! 🥰
Лейла,от Виденов е нашия диван. Общо взето смятам да го ползваме 3-4 години,ако изкара толкова. После друга стая ще бъде хол,а за там трябва по-голям. Пък и Синеочка не пази,кучето също,та за сега си взехме такъв евтинджос. Иначе има тема за мека мебел и може там да питаш. 🤗

# 979
  • Мнения: 1 191
Сиросче, Била Кулинариум за декември, през три месеца излизат, винаги си ги взимам и ми дават добри идеи, сезонн са и с достъпни продукти. Яхнията стана приятна, нещо и липсва, но не мога да разбера какво, другия път ще я сгъстя малко с брашно или нишесте със задушаването на лука и обикновения фино смлян червен пипер малко ми натъртва, но нямах едро смлян пипер. Това го правих снощи, много споручливо стана.
Скрит текст:

# 980
  • Мнения: 12 066
Мерси, Сали! Това с праза, звучи много добре.
Метнах един кекс. Да видим, каква тухла ще извадя.

# 981
  • Мнения: 5 753
Беболина от снощи е като залепена за мен. Буквално залепена,не се отделя дори на сантиметри 🤦. Не успях нищо да свърша в къщи,а след малко съм на работа. Утре отново! У нас е кочина,а главата ми ще се пръсне 😢...

# 982
  • Мнения: 6 312
Сиси,гушкайте се,щом изпитва нужда от това.Къщата и домашните работи не са заек,че да избягат.Аз редовно като готвя, едната ръка ми е заета с малкия.Одеве белех и режех картофи,а той дреме в мен,друг не признава като е кисел.Едвам "избягах",за да отида до аптеката.

# 983
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055
Цитат на: Salilinda link=topic=E1390675.msg43959581#msg43959581 date=1639219397
Сиросче, Била Кулинариум за декември, през три месеца излизат, винаги си ги взимам и ми дават добри идеи, сезонн са и с достъпни продукти. Яхнията стана приятна, нещо и липсва, но не мога да разбера какво, другия път ще я сгъстя малко с брашно или нишесте със задушаването на лука и обикновения фино смлян червен пипер малко ми натъртва, но нямах едро смлян пипер. Това го правих снощи, много споручливо стана.
Скрит текст:
Вместо мляко, няма ли са стане по вкусно със сметана? И да заменя синьото сирене с кашкавал? Чедър? 😀

# 984
  • Мнения: X
Лоли, всичко е по-вкусно със сметана. Комбинацията от сметана и синьо сирене е много добра, но нищо не пречи да се сложат други сирена. Пармезан или чедър, но зрял, не мек, по мое мнение ще са много добре. Мисля, че и на гъбки носи това нещо. И малко бяло вино при задушаването на праза. Хм, нещо се размечтах лакомо.

# 985
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055
Уиш, забърши се, че се покапа 😀
 Лесна е вашата, малкия си е поръчал пълнени чушки, и ще тъпча пипера малко по късно.

# 986
  • Мнения: 4 893

Кротева пак я замъкнаха някъде извънземните. Лошото е,че после няколко дни не е на себе си и пише едни любезности.....
Сисун! Аз винаги съм любезна,бе момиче! И кротка! И мила! Хубава работа,ся!

# 987
  • Мнения: X
"Да, промърмори Карлсон, миличка като гърмяща змия."
Кроталова, драго ми е да те видя.

# 988
  • София
  • Мнения: 18 730
Нищо не съм правила, мм сготви ризото. Седя и зяпам тв.
Тежка задача, да украсим искат децата.

# 989
  • Мнения: 2 813
Направих се на майстор, оправих си тръбата, после проспах половината ден. Засрамих се от себе си и се размърдах, пуснах пералня, след малко ще залостя ядене в тавата. После пак ще полегна. Печеля приза по мързел.Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт