Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 417
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 18 774
Да, нека си подпо, тук е кокал вън, чувам как хрущят колите като минават.

# 766
  • Мнения: 12 241
При нас е същото. Въпреки, че телефона показва само -1°. Не познаха за -8°, предполагам ще имам да стържа стъкла тази сутрин.
Кафе за всички, ранобудни или не толкова.

# 767
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Добро утро.
Взимам си кафенце, Кло Hug . Как е коляното, отшумя ли болката?

Съвсем ви изпуснах.
Радвам се да видя, че повелителката на желанията се е завърнала от Замундата. Hug Не знаех, че си ходила, Уиш. Липсваше Hug
За цени на кучета и котки не ми се говори. Нашето шитцу затова го взехме от България. В Англия преди пандемията струваше около £550, сега започват от £1600 и има и по £4000.

Хубав ден Hug

# 768
  • Мнения: 14 840
Добро утро. Стъргах и аз ледове от колата,а ММ я беше чистил в 5. 🙄 За 3 часа се беше вледенила отново.
Пия кафенцето и ще мисля какви да ги върша. 😆
Хубав ден! 🥰

# 769
  • Мнения: 6 512
Morgen и от мен.
Взимам кафето и още ще търся..Днес почивам,а станах като за работа Head Band А там на работа, не си е работа..кой болен, кой местен в друг  филиал, кой в отпуск. И 13 обира дупките. Дълга седмица миЙ...и тежка.
Уиш, банани по Нова Година, ве...тези модератори не знаят ли кво беше по соца?
Щерката днес за втора доза, дано мине леко, ,че да успея да поспя още малко после.. Утре пак в бакалията рано.
Чета ви за студове и ледове, у нас пролЯт.  Не я щА. Искам си зимата.

# 770
  • France
  • Мнения: 13 166
И аз пия кафе и нимоа отворя очи. Кво стана тази нощ? Нещо не му беше добре на Беб. През час се будеше и проплакваше. Ше го водя на лекар пак, то се е видяло.

# 771
  • Мнения: 5 782
Фил,дано да му няма нищо на детето 🍀!
Чудно е временцето днес! Добри е пратила ветровете от пустинята и е лято,ама и съседа по магазин мрънка,че искал зима,като 13. Ей,няма угодия!
Кротева пак я замъкнаха някъде извънземните. Лошото е,че после няколко дни не е на себе си и пише едни любезности.....

# 772
  • Somewhere in the World
  • Мнения: leet
Добър ден и от мен...
Пия чай и мръзна в офиса, климатика ме изостави, та  аз ще протестирам и няма да работя.
Фил, дано се размине на малкия и всичко да е наред Hug
Хубав ден,момичета.

# 773
  • София
  • Мнения: 18 774
Аз се лекувам.


# 774
  • France
  • Мнения: 13 166
Мид, завиждам. Даже не благородно Cry От 2 години не съм ходила на планина.

# 775
  • София
  • Мнения: 9 757
Здравейте!

Като гледам за какви пари сте си купили любимците, то моята маца е най-скъпа. Laughing За без пари от улицата. Спасена от студ и мизерия малка неблагодарна твар. Е, отблагодарява се с радостта, която ин носи, но не я носи умишлено, а подтиквана от егоистичните си котешки подбуди. Purple Heart

Пропуснах Кучо Притин да зърна. Дано имам късмет следващия път!

Мид, завиждам за лечението. Нека е успешно!

Второ кафе пия тази сутрин. Рядко ми се случва толкова скоро след първото, но мнооооого ми се спи. А спах непробудно нощес, но ...

Фил, дано не е болничък Славчо! Може зъбки да растат.

При нас часовете не са намалени когато ги тестват. Само първите 2-3 пъти почваха по-късно с 30 мин. Сега децата станаха толкова бързи, че за макс.10  мин. са готови с теста. Те сами си правят всичко. Родителите-доброволци помагат само, ако някое дете се затрудни с нещо.

Малката Пандичка е толкова доволна от тези тестове, че няма за къде. Приема ги като игра.  И всеки път ми се хвали с щастлива усмивка, че има само една чертичка. Laughing Навява ми едни асоциации за други тестове чиито чертички ще я вълнуват след около 15 + години.Laughing

# 776
  • Мнения: 7 458
Здравейте, банда.

Прибрах едно боксче бирички от Кауфланд, отново благодарности на Уиш. Скрих ги много старателно, остава само да си спомня къде съм ги пъхнала като му дойде времето Simple Smile
Минах през куриерите, напазарувах дребни неща и се прибрах.
Каръшката ми серия продължава. Успях да бутна една саксия, пръстта се разсипа по пътеката, стана мазало, та се наложи непланирано да чистя. Ама сама съм си виновна, дни наред се каня да махна саксията и все не й идва ред. Е, сега вече я махнах.
Сядам да работя, че половината ден мина.

# 777
  • София
  • Мнения: 10 471
Какво да слагам на бушонирано око? Дъщеря ми се прибра от тренировка с надуто око, не е синьо още или червено, но клепача е надут и малко отдолу. След удара е било повече надуто и полузатворено, сега е поспадало. Сега я намазах с мас с невен, седи и го налага с кърпа със пликче замразени чушки. Имам два гела арника и репарил. Да мажа около окото, не на клепача? Казва, че няма проблем със зрението, самото око не е червено. Забраних й да пробва да реве, за да не се донадуе, но е драма. Тийнка. Няма драскотини.

# 778
  • София
  • Мнения: 9 757
Бър, според мен само студено, за да не се раздразни окото от разните кремове. Иначе Арника гел за контузии е добър, но  около око мен би ме било страх да го мажа. Но пък като се замисля, не пречи да пробвате и да го измиете, ако усети дразнене от него.

Дано й минава бързо!

Какво тренира?

# 779
  • София
  • Мнения: 10 471
Благодаря, Панд. Ще пробвам с арника.
Волейбол тренира, инцидент с топка е било. Случва се, не е драма, освен в нейната глава. За мен беше важно самото око, ретината, да е незасегнато.

Общи условия

Активация на акаунт