Коронавирус в Англия, спешно

  • 5 619
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 838
Случая най-вероятно е, че работи на черно и не плаща данъци..

# 31
  • Мнения: 160
Добър вечер!Някой може ли да сподели как е протекло лечението му на ковид и какви медикаменти е приемал.Защото мъжа ми е в Англия и са му изписали само парацетамол.Бкагодаря!
Не се притеснявайте. Аз бях писала по-горе, че леките случаи ги лекуват само с парацетамол, като имах в предвид, за разлика от Бг където още по тел изписват антибиотик след антибиотик, без изследвания и често без нужда. Така или иначе е ясно за всички, че хапче срещу Ковид все още няма. Тук лекарите много повече разчитат първо на имунната с-ма на организма и ако вече не става, тогава се прибягва към по-строги мерки.
Да не ви кажа, че последния път когато лекар изписа антибиотик на сина ми, се считаше за длъжен да ми обяснява поне 5мин. какво налага изписването му и как много ми се извинява, че му изписва това толкова "силно" лекарство обаче това е начина в случая. Подходите са различни, но ако здравето на мъжа ви се влоши ще му изпишат каквото е необходимо, просто в Бг всеки се лекува повече сам, всички могат да купуват антибиотици и др силни лекарства от аптеките и има няма нужда давай, ама тука не става така.

# 32
  • Мнения: 75
Хора, моля ви помогнете. Брат ми е в Англия, правил е тест от аптеката и теста излиза положителен, казва ми че не е здравноосигурен и не искат да го приемат за преглед, а аз съм страшно притеснена. Моля ви кажете ми какво може да се направи моля ви
Задъхва се,има температура и тежест в гърдите

глупости!!! Незаконно е да е да ти откажат преглед особено ако спешно. Ако само иска преглед без да има сериозни симптоми тогава ще му кажат да пие парацетамол и да се си у тях, след като му изпратят PCR по-пощатата. Ако му трябва болница или да иде до спешното или да извика линейка - тук никога ама никога не се отказва помощ защото не си здравно осигурен. Да не говорим, че ако работи със сигурност е!

Чак се дразня да чета - 2-3 години е тук и не знае, че и да работиш на черно и да не плащаш данъци ти ПАК ТИ СЕ ПОЛАГА безплатна лекарска помощ. Та точно тази безплатна лекарска помощ е главната причина повечето англичани да настоят за брехит, защото от всяка страна кьораво и сакато идва тук да се лекува. Ако не е регистриран с личен лекар и следователно не може да си запише час за преглед и да му дадат предписани лекарства - това си е изцяло негова вина и мързел, че за години не го е напрвил. 111 не е спешна помощ, а триаж които може да ти даде съвет да се лекуваш вкъщи; да ти запишат час в спешното или да ви изпратят линейка. Номера на спешна помощ е 999 или 112...

Последна редакция: нд, 12 дек 2021, 22:52 от Stell123

# 33
  • Мнения: 5 267
Какво стана с това момче, оздравя ли? Flowers Four Leaf Clover

# 34
  • Мнения: 609
Слава на Бога, да, по- добре е, даже за празниците си дойде, още кашля, но може би тома е нормално. Благодаря на всички ви, че ми помогнахте  с каквото можехте!

# 35
  • Мнения: 5 267
Радвам се, чудесно! Хубава 2022 година Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт