Кошмари в кухнята - 4 тема

  • 30 329
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 227
За утрешният епизод пуснаха някаква реклама на Манчев в униформа. Това да не е от по-старите епизоди, че нещо не си спомням такъв.

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 16 323
Днешният епизод ми хареса. Не го бях гледала.
Кухнята и готвачката бяха супер!

# 257
  • София
  • Мнения: 13 881
Голяма мъка е да открия къде да го гледам. Защо не го качват в Нова плей? И в Ютюб не го открих.
Къде да търся новите епизоди?

# 258
  • Мнения: 1 430
Голяма мъка е да открия къде да го гледам. Защо не го качват в Нова плей? И в Ютюб не го открих.
Къде да търся новите епизоди?

Епизода не е нов, ето го

https://www.youtube.com/watch?v=-UofLWSvJRM

Аз ги гледам ето тук

https://www.youtube.com/@bgtvtimecapsule/playlists

# 259
  • София
  • Мнения: 13 881
О, аз мислих, че са нови епизоди. Явно за това не ги открих. Търсих нов сезон и 2024.

# 260
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Майката много ми хареса.
Ако, момчето беше като нея, Ресторанта на Генерала щеше да е топ.

# 261
  • София
  • Мнения: 8 134
Майката много ми хареса.

И на мен. Страхотна жена. Умна, спокойна. Кухнята ѝ чиста.

# 262
  • Мнения: 8 913
Супата  в микровълновата...

# 263
  • Мнения: 4 334
За първи път,кухня като аптека.И готвачката беше на много високо ниво.Умна,бърза и чиста.

# 264
  • Мнения: 8 913
Чисто да, но малко старовремски работи видях. Останала е на ниво  соц., сигурно тогава е учила за технолог. Какви бяха тези пълни чинии, тези ненарязани неща, претрупани чинии, никаква красота.

Заведението било върнато на общината, после го взели заведението след пожар...  (точно така за взимат, да им падне цената), построили къща, не ми се стори много нова, съдейки по някои неща доста стари там (интериор).

# 265
  • Мнения: 478
А аз се възмутих от "звездните гости", които бяха поканени да ядат. Особено определана една, която с пари си стана в положението, в което е. Гледайте другата година сезона с популярни ще го изпълнят гостите от снощи.

# 266
  • Мнения: 8 913
Някои от гостите за първи път ядат такова меню, те са си свикнали да получат пълна чиния,  а не някаква 'френска' порция. Те не държат толкова на красотата, колкото от всичко да има.
Видяхме колко храна се изхвърля там, прости жената си обича да готви, имат възможност, хвърлят. Ама Манчев търси сензации за предаването - Генералски ресторант

Този генерал си взел май много по-млада жена, така изглежда.

# 267
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Вие забелязахте ли, колко домашни неща прави тази жена.
То сирене, кисели краставички, лютики, чушки, чушчици..
Та руска салата, също домашна.
Отделно 5 супи и едни сарми , само до обяд !
Тази жена е робот..

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 16 323
Това е супер с предлагането на домашни неща.
Оправна жена е.

# 269
  • Мнения: 20 183
На мен ми стана интересен вчерашният епизод, как ли са се развили отношенията между майката и дъщерята в бъдещето.

Общи условия

Активация на акаунт