Кошмари в кухнята - 4 тема

  • 29 096
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Салатите Пиза съвсем спокойно можеше да бъдат закрепени с пластмасови шишчета за коктейлни хапки. В много ресторанти ги използват за такъв тип салати, че даже и за бургери. При добрия опит на готвача, ми е абсолютно непонятно защо не се е сетил за това.

# 16
  • Мнения: 14 635
Много е младо момчето.Сигурно е и много притеснен,но има голямо желание.

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Много добро заведение и твърде голямо. Как ли се справя малкото персонал с толкова много работа.
Благодаря за новата тема!

# 18
  • Мнения: 12 015
Ужасно заведение на чудесно място. Тази баба, дето едва крета...

# 19
  • Мнения: 632
Сега го пуснах и не разбрах къде се намира заведението?

# 20
  • Мнения: 11 568
Някакъв язовир до Плевен.
Бабето бойно изглежда.

# 21
  • Мнения: 3 331
Ужасно заведение на чудесно място. Тази баба, дето едва крета...
От Плевен съм и никога не съм ходила в този ресторант поради негативните мнения. Дори не знам как се стига до там. В Кайлъка има заведения с доста добри гледки.

# 22
  • Мнения: 8 816
маникюрът на сервитьорката  е страхотен,  с един паднал нокът Simple Smile
Клиентката 2 пъти се подсмихва, не може да прикрие нагласената работа

# 23
  • Мнения: 12 015
Беба2, ако дойда по твоя край, ще свирна 😎
Само на мен ли нещо "миди с лютика", не ми звучи добре?

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Не стават, каквото и да си говорим, просто не стават! Бабата-готвачка не може да мръдне напред. Ако можеше, досега щеше да е мръднала. И от новите рецепти нищо няма да остане, защото за нея ще са трудоемки, ще трябва да спазва дисциплина, да внимава, а не да бухва замразените неща в тигана. Собственичката и тя е същата работа - грам не се е опитала нещо да направи. Това са инертни хора, които ей така ще си върнат предишния облик.
Такъв резил показват, пусто за едните пари и едните нови тигани!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Дано са намерили нови готвачи, щото горката жена хич няма да се справи...еле па с октопод.

# 26
  • Мнения: 3 331
Предаването е снимано през юли. Как до сега, цяло лято, не чух някой да го препоръча това заведение.

# 27
  • Мнения: 540
Добре де, от какво живеят такива заведения? 10 г? То беше гнусно. Или разчита на случайно разхождащи се лятото рибари и семействата им? Какъв ще да е тоя оборот?
При тая гадост до момента и да съществуват, то бая хляб ще излезе, че има в рестьорантьорския бизнес.

# 28
  • Мнения: 1 804
Ужасно заведение на чудесно място. Тази баба, дето едва крета...
От Плевен съм и никога не съм ходила в този ресторант поради негативните мнения. Дори не знам как се стига до там. В Кайлъка има заведения с доста добри гледки.
Не е в Кайлъка, а на язовира под Скобелевия в Мъртвата. Аз не съм виждала там ресторант, но не съм и ходила често. В гугъл има скорошни отзиви - и добри и лоши.

# 29
  • Мнения: 4 075
Още съм в шок от факта, че тези сервираха от полуготовите замразени пици на Лидл. То пък бива мързел...пицата от лидл от 3 лева, хора...която в ресторанта сигурно е струвала тройно.

Общи условия

Активация на акаунт